SupBiotech Paris

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Sup'Biotech“ yra privati biotechnologijų inžinerijos mokykla, įsikūrusi Paryžiaus didmiestyje. „Sup'Biotech“ studentai rengia inžinerijos ir gamtos mokslų kursus, įskaitant paskaitas, laboratorinius darbus ir ilgalaikius kūrybinius projektus. Skirtingai nuo daugelio kitų į STEM orientuotų mokyklų, „Sup'Biotech“ taip pat pabrėžia pramonės žinias ir siūlo tikrai profesinę programą. „Sup'Biotech“ absolventus priima į viršų biotechnologijų sektoriaus firmos, tokios kaip „L'Oreal“, „Sanofi“, „Watchfrog“, „Nestlé“ ir daugybė kitų. Beveik visi „Sup'Biotech“ absolventai susiranda darbą arba pereina į aukštesnes studijas, o unikalus „Sup'Biotech“ mokslo ir vadybos įgūdžių derinys yra nepaprastai vertingas visų rūšių darbdaviams.

120322_SupBiotech_Programme_Biotech1.jpg

Tarptautiniams studentams siūlome bakalauro, magistro, studijų užsienyje ir vasaros programų kursus. Studentai gali pradėti mokytis nuo 1, 2, 3, 4 ar 5 metų; Pirmųjų ir antrųjų kursų kursai dėstomi anglų arba prancūzų kalbomis, o trečiojo, ketvirtojo ir penktojo kursai - anglų kalba. Absolventai gali greitai patekti į aukštesnes pareigas Prancūzijoje ir užsienyje tokiose srityse kaip sveikata ir farmacija, maisto perdirbimo inovacijos, kosmetika, bioinformatika ar aplinka. Programa sudaryta remiantis Prancūzijos inžinerijos mokyklų, akredituotų CTI, modeliu: Fondo ciklas (2 metai), po to - inžinerijos ciklas (3 metai).

120321_PhotoSummer.jpg

„Sup'Biotech“ mokymo programa yra tarpdalykinė pusiausvyra tarp mokslo ir inžinerijos kursinių darbų (paskaitos, praktiniai laboratoriniai darbai ir projektai), vadybos įgūdžių, pramoninių žinių. Mūsų studentai taip pat sužino apie vidaus ir tarptautines biotechnologijų rinkas. „Sup'Biotech“ profesoriai yra iš įvairių mokymo ir švietimo sričių, tokių kaip universitetai, tyrimų centrai ir pramonė. Anglų kalba vartojama visoje mūsų programoje; mūsų pakopos kursai dėstomi anglų kalba, o nuo trečiųjų metų kursai vyksta tik anglų kalba. „Sup'Biotech“ studentai yra pasirengę vykdyti įvairias pareigas įvairiose biotechnologijose ir tarptautinėse korporacijose, dirbdami tokiose srityse kaip sveikata, kosmetika, aplinka, farmacija ir žemės ūkio verslas.120325_SupBiotech_Programme_Biotech1.jpg

Kaip minėta aukščiau, „Sup'Biotech“ penkerių metų programa apima dviejų laipsnių programas, atitinkančias naujus Europos standartus. Mūsų trejų metų bakalauro programa suteikia bakalauro laipsnį iš „Sup'Biotech“. Mūsų magistrantūros studijų programoje studentai pasirenka tokius variantus kaip tyrimai ir plėtra, gamyba arba pardavimas ir rinkodara. Baigę mūsų dvejų metų studijų programą studentams suteikiamas biotechnologijų inžinerijos diplomas, prilygstantis magistro laipsniui.

PASTABA:

„Sup'Biotech“ neturi stipendijų.

Tačiau mes mielai palaikome visas paraiškas gauti valstybines stipendijas, kurias mūsų studentai nori pateikti Prancūzijos vyriausybei ar labdaros įstaigoms.

Vietos

Paryžius

Address
Paryžius, Île-de-France, Prancūzija