Paris Academy of Art

Įvadas

Oficialus aprašymas

106196_rsz_106139_img_6151.jpg

Pristatymas - įsipareigojimas

Paris Academy of Art yra meno institutas, skirtas aukšto lygio realistinės tapybos ir piešimo technikoms.

Akademija yra atvira visiems tiems, kurie, nepriklausomai nuo amžiaus, tautybės ar fono, nori įgyti įgūdžių, reikalingų realistiniam tapymui ar piešimui atlikti.

Įstoję į Paris Academy of Art sekate šiais garsiais pėdsakais ir tęsiasi griežta, reiklios, kompetencijos pagrindu sukurtos meno tradicijos. Kaip ir kitose meno disciplinose, piešimas ir tapyba reikalauja tikslaus ir griežto mokymo, vadovaujantis geriausiais meno meistrais. Paris Academy of Art siūlo kryptingą, kompetenciją orientuotą aplinką, palankią tiems mokymams.

Taip pat pabrėžiami profesoriaus ir studento santykiai, padedantys studentui pasiekti pažangą geriausiomis sąlygomis. Paris Academy of Art klasių dydžiai yra maži, o kiekvienas studentas yra individualiai prižiūrimas.

Iki savo laiko pabaigoje Paris Academy of Art studentai turės reikiamų įgūdžių dirbti tokiose srityse kaip kinas, animacija, vaizdo žaidimai ir iliustracija. Jie taip pat gali pasirinkti dirbti kaip laisvai samdomi menininkai. Nepriklausomai nuo jų pasirinkimo, Paris Academy of Art suteiks jiems priemones, kurių reikia jų tikslui pasiekti.

Istorija - Renesansas

Visą devynioliktąjį amžių Paryžiaus dailės mokykla buvo būtina mokinių menininkams. Tačiau jie tik mokėsi mokytis ten, taigi studentai taip pat įsitrauktų į privačias akademijas, kuriose jie mokytųsi iš gyvų modelių ir baigtų mokymą tapyboje ir skulptūroje.

XX a. Pradžia buvo šiuolaikinio meno atsiradimas ir akademijose mokytų griežtų taisyklių atmetimas. Susidūrę su šia nauja situacija, akademijos atsisakė. Laimei, daugelis studentų, kurie mokėsi tose akademijose, atvyko iš užsienio, ypač iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Kai kurie iš jų galėjo steigti studijas savo gimtosiose šalyse, taigi išlaikė akademijos techniką.

Devintajame dešimtmetyje kai kurie anglo-sakso menininkai grįžo į Europą ir įkūrė mokyklas, todėl akademijos, realistinio piešimo ir tapybos Europoje dėstymą.

Bet nė viena iš tų mokyklų nebuvo Paryžiuje! Todėl Paris Academy of Art nori, kad pagrindinė akademija grįžtų į Paryžių ir atliktų mokymą, kuris yra mūsų meno paveldo kertinis akmuo.

106197_rsz_106141_img_4903.jpg

Metodas - kompetencija

Mūsų metodas yra palaipsnis ir intensyvus, o tai yra tas, kuris buvo naudojamas XIX a. Paryžiaus studijose.

Tai verčia studentus pralenkti save, leidžiant jiems įgyti pasitikėjimą, kuris jiems reikalingas kaip aukšto lygio menininko karjera.

Tai remiasi keturi fondai:

  • tapybos ir piešimo pagrindų dėstymas pasikliaujant Italijos renesanso meistrais;
  • individuali priežiūra: kiekvienas studentas gauna individualizuotą priežiūrą, stebėdamas ir analizuodamas kitų darbus;
  • kontroliuojama progresija: kiekvienas mokymosi proceso etapas, kurį anksčiau laiko nustato instruktoriai, turi būti įgytas prieš pereinant prie kito žingsnio;
  • vairuoti ir noras dirbti: studijos yra visą darbo dieną (daugiau nei šešios valandos per dieną penkias dienas per savaitę), leidžiančios studentams plėtoti savisdiscipliną, kuri bus būtina jų būsimam profesiniam gyvenimui.

Vietos

„Bois-Colombes“

Address
Rue Raspail,78
92270 „Bois-Colombes“, Île-de-France, Prancūzija