Orchestra Pro

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šiuolaikinė mokymo vizija, sukurta per dvejus metus


Daugiafunkcinė mokykla, orientuota į scenos menų realybę


Orchestra Pro yra daugialypė meno mokykla, unikali Marseille, kurioje dainavimo , šokio ir dramos mokymas yra laikomas skersiniu ir neatskiriamu techninių dalykų ir gyvų pasirodymų kūrimo būdu .


Profesinis rengimas, unikalus Prancūzijoje


Artėdama prie trijų disciplinų meninių, techninių ir administracinių sampratų, mokykla siūlo tokį unikalų profesinį rengimą .

Per įvairius seminarus studentai dalyvauja nuolatinėje gamybos ir kūrimo mechanikoje . Kviečiami nuolat veikti, jie tampa tikrais atlikėjais.


Aukšto lygio mokymosi užtikrinimas


Vadovaujantis talentingu muzikantu ir pianistu Benjamin Balensi, mokykla mokosi aukšto lygio , reikalaujančio mokymo.

Teatro, šokio ir dainavimo, suprojektuoto skersai, mokymas leidžia studentams tapti pilnaverčiais menininkais, kurie gali patenkinti daugybę scenos specialistų lūkesčių .


Reikalingi mokytojai ir kalbėtojai


Vadovaujanti švietimo komanda, sudaryta iš patyrusių specialistų ir garsių kalbėtojų , kiekvienas studentas vysto savo meninę tapatybę. Per savo pole (dainavimas, šokiai ar teatras) jis seka treniruotes, reikalaujančias gilaus įsipareigojimo ir darbo pastovumo, kurio progresavimas trunka dvejus metus .


Atidarymas į didžiulį profesionalų tinklą


Orchestra Pro yra reali kiekvieno menininko formavimo forma. Kartu su karjeros ambicijomis, jis gauna didžiulį profesionalų tinklą, kurio reikalauja visi dėstytojai, nuolatinis tolesnis darbas ir pritaikytos konsultacijos .

Pasibaigus mokymui, jis gali panaudoti savo talentą, kad galėtų skristi.

Vietos

Marseilis

Address
8 rue Saint Sébastien
13006 Marseilis, Provanso Alpės-Žydrasis Krantas, Prancūzija