Jean Moulin Lyon 3 University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Université Jean Moulin Lyon 3, universitetas atvira pasauliui

Tuo Liono ir Bourg-en-Bresse, širdies Jean Moulin Universitetas siūlo mokymosi erdvę ir mokslinių tyrimų orientuota į žmogaus ir socialinių mokslų. Su 7 doktorantūros mokyklų ir 19 mokslinių tyrimų vienetų, ji vystosi tarpdisciplininius mokslinius tyrimus, susijusių su didžiųjų klausimų visuomenėje.

Narys Liono universiteto, jis visagalis daugiau nei 28 000 studentų ir siūlo platų profesinio mokymo kursų kokybės švietimo sistemą, padedančių intelektinės ir asmeninio tobulėjimo.

Su daugiau nei 5 000 tarptautinių studentų kasmet mokosi, daug partnerysčių pasaulyje ir mokslo bendradarbiavimo projektams su užsienio universitetais, universiteto Jean Moulin prekės bus jos internacionalizavimą skatinant studentų ir dėstytojų mobilumą.

Remiantis prieigą prie aukštojo mokslo lygių galimybių yra nuolatinis rūpestis universiteto Jean Moulin Lyon 3, kuris patvirtina savo įsitikinimą, kad įvairovė ir specifiškumas yra daug ir kad kiekvienas iš mūsų taip pat yra apibrėžta jos skirtumus.

Visapusiškai įsipareigojusi socialinių-ekonominių partnerių, Jean Moulin universitetas siekia prisidėti prie studentų sėkmės ir jų įsidarbinimo, ypač skatinant stažuotes, pakaitomis ir verslumą.

Vietos

Lionas

Address
6 cours Albert Thomas
69008 Lionas, Overnė-Rona-Alpės, Prancūzija