Oficialus aprašymas

Université Jean Moulin Lyon 3, universitetas atvira pasauliui

Tuo Liono ir Bourg-en-Bresse, širdies Jean Moulin Universitetas siūlo mokymosi erdvę ir mokslinių tyrimų orientuota į žmogaus ir socialinių mokslų. Su 7 doktorantūros mokyklų ir 19 mokslinių tyrimų vienetų, ji vystosi tarpdisciplininius mokslinius tyrimus, susijusių su didžiųjų klausimų visuomenėje.

Narys Liono universiteto, jis visagalis daugiau nei 28 000 studentų ir siūlo platų profesinio mokymo kursų kokybės švietimo sistemą, padedančių intelektinės ir asmeninio tobulėjimo.

Su daugiau nei 5 000 tarptautinių studentų kasmet mokosi, daug partnerysčių pasaulyje ir mokslo bendradarbiavimo projektams su užsienio universitetais, universiteto Jean Moulin prekės bus jos internacionalizavimą skatinant studentų ir dėstytojų mobilumą.

Remiantis prieigą prie aukštojo mokslo lygių galimybių yra nuolatinis rūpestis universiteto Jean Moulin Lyon 3, kuris patvirtina savo įsitikinimą, kad įvairovė ir specifiškumas yra daug ir kad kiekvienas iš mūsų taip pat yra apibrėžta jos skirtumus.

Visapusiškai įsipareigojusi socialinių-ekonominių partnerių, Jean Moulin universitetas siekia prisidėti prie studentų sėkmės ir jų įsidarbinimo, ypač skatinant stažuotes, pakaitomis ir verslumą.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Jean Moulin Lyon 3 University

Studentai, įregistruoti DEUF, taip pat gauna pamokas (priklausomai nuo studijuojamų dalykų), per kuriuos jie susitinka su dėstytojais, kurie padeda jiems rinktis ir įteis ... [+]

Studijų lygis: Visi studijų lygiai

Prancūzų kultūros ir civilizacijos įvadas: 10 valandų per semestrą / 3 kreditai Pasirinktiniai kursai: kursai, kuriuos turi pasirinkti visi fakultetai. Daugiau informacijos apie kursus rasite kurso kataloge.

Atvykimo data:

Rudens semestras: rugsėjo pradžioje visose studijų srityse Pavasario semestras: sausio pradžioje [-]
Prancūzija Lyon
Susisiekti su mokykla
Prancūzų kalba
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Jean Moulin Lyon 3 University

... [+]

"SELF" programa skirta skatinti žymiai pagerinti kalbos mokėjimo lygį prancūzų kalba, galimą namų universitetų mokymo programų vykdymą ir paskesnį kreditų perkėlimą.

Ypatybės

SELF programa yra semestro programa arba metinė programa.

Paprastai jis prasideda rugpjūčio pabaigoje / sausio pradžioje ir baigiasi gruodžio viduryje / balandžio pabaigoje.

Priėmimo kriterijai:

"SELF" programa yra atvira studentams (mainams ir keitimuisi), kurie atitinka šiuos reikalavimus:

... [-]
Prancūzija Lyon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Campus