Institut Europeen De Francais

Įvadas

Oficialus aprašymas

Paspauskite ant paveikslėlio, kad gautumėte momentinę internetinę citata ir užsisakykite dabar!

Sąlygos:
Galioja kursai iki 2015 m. Gruodžio 31 d

Institutas Européen de Français yra prancūzų mokykla Monpeljė, kurios tikslas - pasiūlyti savo studentams aukščiausius mokymo standartus, pritaikant personalizuotą dėmesį, profesionalumą, kokybę, draugišką ir gerą atmosferą. Kadangi kiekvienas žmogus yra unikalus, mes stengiamės kiekvienam suteikti unikalią patirtį pietų Prancūzijoje, kad žmonės galėtų prisiminti amžinai.


Mūsų misija

«Palankiai renkantis susitikimus, tarpkultūrinį mainą ir savęs atradimą, dėka kalbos ir kultūros studijų atostogų Monpeljėje.»


Mūsų vertybės

Asmeniškas dėmesys

Kadangi kiekvienas žmogus yra unikalus, nuo pirmojo kontakto mes nukreipsime ir nukreipsime jus į buvimą, kuris labiausiai atitiks jūsų poreikius ir norus. Prieš, per, bet ir po jūsų buvimo mes ypatingą dėmesį skiriame jūsų pasitenkinimą. Nepriklausomai nuo jūsų pageidavimų, mes dedame visas pastangas, kad kuo labiau atitiktų jūsų lūkesčius.


Draugiškos ir šeimos atmosfera

Įsikūrusi dviem gražiausiame miesto dvaruose, mūsų prancūzų mokykla turi erdvius ir šviesius klases. Kadangi mes žinome, kas vyksta "kelionėje" reiškia, mes garantuojame jums, nes mūsų profesionalų komanda, kad jūs jausitės lengvai. Tegul susitikimo magija atlieka savo darbą.

Profesionalumas

Mūsų mokytojai yra visi aukštos kvalifikacijos specialistai, mokantys prancūzų kalbą kaip užsienio kalbą. Jų patirtis Prancūzijoje ir daugeliu atvejų užsienyje leidžia jiems geriau suprasti jūsų poreikius, o visą laiką išryškėja pats geriausias.


Mūsų paslaugos kokybė

Mūsų institutas yra pripažintas Prancūzijos užsienio kalbų kokybės ženklo, Aukštojo mokslo ir studijų, kultūros ir komunikacijos ministerijų bei Užsienio reikalų ministerijos, taip pat kito pripažinimo Prancūzijoje ir užsienyje, yra viena iš geriausių Prancūzijos mokyklų Prancūzijoje.

IEF taip pat yra prancūzų mokykla su

  • Kasmet vidutiniškai daugiau nei 1300 studentų ir daugiau nei 40 skirtingų tautybių
  • Mažiausiai 5 lygiai per metus
  • 5 nuolatiniai mokytojai ir daugiau nei 10 neakivaizdinių dėstytojų
  • 13 pilnai įrengtų erdvių ir šviesių klasių
  • Vidutiniškai 7 studentai ir maksimalus 12 studentų vienai klasei

Vietos

Monpeljė

Address
23, rue Saint Guilhem
34000 Monpeljė, Occitanie, Prancūzija