Oficialus aprašymas

10 gerų priežasčių pasirinkti Istec

  • Siekiant veiksmingai pasirengti verslo pasaulyje - Tarptautinė patogu su daugiau nei 80 partnerių universitetų visuose žemynuose - Draudimo asmeninį paramą - klesti per dinaminės asociacijų - A modulinis mokymas kelias, kuriate pagal Jūsų norus ir projektai - Daugelis profesionalių specializacijų - daugiau nei 50 metų aukštojo mokslo žinios - Paryžiaus širdyje mokyklos naudojasi vietą didžiųjų Europos ekonominės erdvės - Verslo Tinklo partneriai ir galingas Absolventai - Įsidarbinimo garantuotas!

Tuo didžiųjų Europos ekonominės erdvės centre

Istec yra istoriniame Paryžiaus rajone, netoli Canal Saint-Martin širdyje, netoli kultūros centre Villette. Jo vieta iš pagrindinių Europos ekonomikos centru: Paryžius ir jos regionas, leidžiama Istec plėtoti partnerių įmonių tinklą ir dalyvauja gyvenimo ir vystymosi mokykloje. Studentai už jų stažuočių ir jų misijas įmonių, tiesioginės naudos iš šios strateginės vietos.

Kaip dalis bendradarbiaujant su DGS grupės Istec yra miesteliu, 12 rue Alexandre Parodi 10-ojo arrondissement Paryžiaus ir turi patogią darbo aplinką, modernus ir tinkamos infrastruktūros reikalavimai technologijos XXI amžiuje. Tūkstančiai studentų iš įvairių programų ir tautybių ten taip pat bendrų projektų ir instruktoriai.

Campus Jemmapes: Be to, Istec turi kitą miesteliu skirta jai, palei Canal St Martin, 5 minutės pėsčiomis nuo pirmos bendrabučiu rue Alexandre Parodi. Be klasėse, auditorijose salėse, Seminaras kambarys, konferencijų ir poilsiui, apgyvendinimu apima: - centras už studijų ir tyrimų in Istec - ŠTIC - paslauga partnerystės ir verslo santykius, - Alumni asociacija, - Biurai studentų asociacijų.

Tai miesteliu, istoriniame pramonės pastate, yra visiškai apstatytos ir iš "tarptautinio reiso" dvasia.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

ISTEC

Praleiskite 3 savaites Paryžiuje už nuostabų akademinės ir kultūrinės patirties ... [+]

Praleiskite 3 savaites Paryžiuje už nuostabų akademinės ir kultūrinės patirties

TIKSLAI

Suteikti studentams daugiau žinių ir patirties apie šalį, kultūrą, prancūzų ir Europos verslo aplinką ir prancūzų kalbą.

APRAŠYMAS

Per tris savaites Paryžiuje, studentai dalyvaus tris kursus mokoma anglų kalba (prancūzų ir Europos ekonomika 2 kreditų, Prancūzijos Luxury pramonės 2 kreditai ir verslą Europoje: Tarpkultūrinis požiūris 2 kreditai) ir prancūzų pokalbiai kursą, kuris reiškia 20 valandų.

PEDAGOGIKA

Mūsų požiūris sustiprina diskusiją, keitimąsi su profesoriumi ir tarp studentų ir inclass pristatymai. Grupė yra apribotas daugiausia iki 20 studentų.... [-]

Prancūzija Paryžius
Susisiekti su mokykla
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba