Oficialus aprašymas

IFALPES - kalbų mokykla Prancūzijos Alpėse ant ežero Ansi daugiau nei 20 metų patirtį krantų mokyti prancūzų kaip užsienio kalbos. Mūsų centras yra maža. Jūs nesate prarasta, ir mūsų mokytojai visada bus jums prieinamos. IFALPES yra 15 minučių pėsčiomis nuo miesto centro. Mokykla įsikūrusi tame pačiame pastate kaip ir IPAC vadybos mokykloje. Nuo 170-200 suaugusių studentų iš 50 šalių, kas mėnesį atvykti mokytis prancūzų IFALPES. Be malonią atmosferą, galite derinti prancūzų kalba Prancūzijoje Alpėse tyrimą ir mėgautis kultūra ir pobūdį kalnų ir ežerų.

Būstas

Apgyvendinimo paslaugos IFALPES įsipareigoja suderinti savo rūšies apgyvendinimo pagal Jūsų pageidavimus už visą laikotarpį jūsų buvimo.

Be šeimos: su pusryčiais ir vakariene, pasidalino butas su kitais studentais studija Studentų Residence Namų įsikūręs miesto centre arba netoli jo. Nuo mokyklos iki visose gyvenamosiose vietose galima pasiekti autobusu, dviračiu ar pėsčiomis.

Visose apgyvendinimo patalpose yra užsakomos nuo sekmadienio iki šeštadienio.

Išlaidos paslaugų atrankos ir išlygų apgyvendinimo mokėjimų agentūros yra 40 € už kiekvieną trumpesniam nei vieno mėnesio viešnagės studentas ir 70 € už buvimo ne ilgiau kaip vieną mėnesį. Norėdami rezervuoti gyvenamąją vietą turi atlikti išankstinį mokėjimą 200 €. Mokėjimo paslaugų įdarbinimo agentūros būsto išskaičiuojamas iš išankstinio mokėjimo ir išankstinio apmokėjimo likutį (160 € arba 130 €) yra atimamos kaip mokėjimo 1st mėnesio nuomos. Agentūros paslaugos būsto atrankos mokamos kiekvieną gyvenamąją vietą (40 €)

Kaip atvykimo?

Nesvarbu, kur jūs gyvenate - prancūzų šeimos ar butą - tai yra gerai organizuoti savo atvykimą, iš anksto informuoti šeimos arba Nuomotojas / studento gyvenamąją vietą data ir laikas jūsų atvykimą.

Programos mokomos:
  • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

IFALPES - Institut Francais des Alpes

Mokiniai dirba pagerinti savo gramatiką ir žodyną, taip pat raštu ir žodžiu supratimą. Dėmesio skiriama ir bendrauti prancūzų kalba. ... [+]

Mokiniai dirba pagerinti savo gramatiką ir žodyną, taip pat raštu ir žodžiu supratimą. Dėmesio skiriama ir bendrauti prancūzų kalba. Jie taip pat mokosi prancūzų kultūrą ir dalyvaus įvairių veiklą per savo pamokas: vyno ir sūrio degustacija, vizitai į vietos rinkas ir tt ..

IFALPES apgyvendinimo paslaugos rasite tinkamiausią tipą būsto, kad atitiktų savo pasirinkimą. Bijoti, bendros butai, studijos ar bendrabučius yra įsikūręs miesto centre ar miesto pakraštyje. Nuo mokyklos, jos yra prieinamos autobusu, dviračiu ar pėsčiomis.

Vieno miegamojo priimančiojoje šeimoje pusryčiais ir vakariene Vienvietis miegamasis hostfamily su pusryčiais Studentų Residence Individualios studijos ar butai Bendri butai ... [-]
Prancūzija Annecy
Registracija galima
Dieninės
1 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

IFALPES Summer in Annecy, France

IFALPES Winter in Annecy, France