IFALPES - Institut Francais des Alpes

Įvadas

Oficialus aprašymas

IFALPES - kalbų mokykla Prancūzijos Alpėse ant ežero Ansi daugiau nei 20 metų patirtį krantų mokyti prancūzų kaip užsienio kalbos. Mūsų centras yra maža. Jūs nesate prarasta, ir mūsų mokytojai visada bus jums prieinamos. IFALPES yra 15 minučių pėsčiomis nuo miesto centro. Mokykla įsikūrusi tame pačiame pastate kaip ir IPAC vadybos mokykloje. Nuo 170-200 suaugusių studentų iš 50 šalių, kas mėnesį atvykti mokytis prancūzų IFALPES. Be malonią atmosferą, galite derinti prancūzų kalba Prancūzijoje Alpėse tyrimą ir mėgautis kultūra ir pobūdį kalnų ir ežerų.

Būstas

Apgyvendinimo paslaugos IFALPES įsipareigoja suderinti savo rūšies apgyvendinimo pagal Jūsų pageidavimus už visą laikotarpį jūsų buvimo.

Be šeimos: su pusryčiais ir vakariene, pasidalino butas su kitais studentais studija Studentų Residence Namų įsikūręs miesto centre arba netoli jo. Nuo mokyklos iki visose gyvenamosiose vietose galima pasiekti autobusu, dviračiu ar pėsčiomis.

Visose apgyvendinimo patalpose yra užsakomos nuo sekmadienio iki šeštadienio.

Išlaidos paslaugų atrankos ir išlygų apgyvendinimo mokėjimų agentūros yra 40 € už kiekvieną trumpesniam nei vieno mėnesio viešnagės studentas ir 70 € už buvimo ne ilgiau kaip vieną mėnesį. Norėdami rezervuoti gyvenamąją vietą turi atlikti išankstinį mokėjimą 200 €. Mokėjimo paslaugų įdarbinimo agentūros būsto išskaičiuojamas iš išankstinio mokėjimo ir išankstinio apmokėjimo likutį (160 € arba 130 €) yra atimamos kaip mokėjimo 1st mėnesio nuomos. Agentūros paslaugos būsto atrankos mokamos kiekvieną gyvenamąją vietą (40 €)

Kaip atvykimo?

Nesvarbu, kur jūs gyvenate - prancūzų šeimos ar butą - tai yra gerai organizuoti savo atvykimą, iš anksto informuoti šeimos arba Nuomotojas / studento gyvenamąją vietą data ir laikas jūsų atvykimą.

Vietos

Annecy

IFALPES

Address
IFALPES
42, Chemin de la Prairie

74000 Annecy, Overnė-Rona-Alpės, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+33 4 50 45 38 37