GOBELINS - L'école de l'image

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jau beveik 50 metų, GOBELINS, L'Ecole de l'paveikslėlis buvo pasaulinė nuoroda skaitmeninės komunikacijos, interaktyvus dizainas ir pramogų srityse. Žinomas kaip viena iš geriausių mokyklų pasaulyje, GOBELINS siūlo kursus fotografijoje, Animuoti filmų, 3D animacija, judesio dizainas ir Video žaidimų.

GOBELINS, L'Ecole de l'vaizdą sukūrė įvairias programas ir tarptautinių paslaugų spektrą, siekiant patenkinti tarptautinių studentų, specialistų, mokyklų, įmonių, festivaliuose ir net kultūros paslaugų ambasadų poreikius.

Animuoti filmų

4 metai dieninio: Šis kursas leidžia studentams išmokti tiek tradicinių ir skaitmeninių animacija metodai (2D ir 3D) po profesinius metodus animacija studija sąlygomis, todėl studentai gali užfiksuoti kiekvieną kino projektavimo ir gamybos žingsnį, taip pat laipsniškai suteikiant jiems visiems įgūdžių tikimasi, kad būtų galima dirbti ilgą funkcija.

3D animacija

1 metai dieninių: Išplėstinė programa 3D animacijos kurios funkcijos konferencijas tarptautinių animacijos ir vaizdo žaidimų ekspertų, gamyba individualiai demo reel ir 3 mėnesių stažuotės su mokymo ataskaitos turi būti parašyta. Šis kursas yra galimybė plėtoti profesinį lygį įgūdžių vadovauti, vaidybos ir judėjimo.

FOTOGRAFIJA

3 metai dieninių: sudaryti studentams įgyti aukšto lygio kūrybinių ir techninių įgūdžių, mokė kartu su ekspertais iš įvairių praktiką, kad studentams įgyti profesionalios kokybės pasiekimus. Mokymai vyksta įvairiais formatais: įprastas pamokas, konferencijas, pagrindinių dalykų ir praktinių seminarų teminius aplink viešumo, maisto fotografija, mados, grožio ir architektūros.

PASIŪLYMAS DIZAINAS

1 metai dieninių: plečiant studentų įgūdžių srityje vis ieškoma po specialistų: judėjimas dizainas. Šis laukas leidžia projektuoti ir kurti ryšius, pritaikytus mobiliuosius atramų ir naujų ryšių erdvėse, organizuoti pranešimus, derinant tris vektorius Pasiūlymas dizainas: animuotus vaizdus spausdinimas į judėjimo ir garso dizainas.

VIDEO ŽAIDIMAS

1 metų specializuojasi Magistro laipsnis: programa "Interaktyvus Skaitmeniniai patirtis", sumanyta su Cnam / ENJMIN, yra pirmasis tokio pobūdžio Prancūzijoje. Šios programos stiprybė yra tai, kad rengia aukšto lygio inžinierių, grafikos dizaineriai ir IT specialistus tapti ekspertų projektavimo ir kūrimo žaidimų mobiliesiems telefonams, tabletės, socialinių tinklų, terminalų ir įrenginių.

Vietos

Paryžius

Gobelins - École de l'Image

Address
73 boulevard Saint-Marcel
75013 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija