Oficialus aprašymas

Jau beveik 50 metų, GOBELINS, L'Ecole de l'paveikslėlis buvo pasaulinė nuoroda skaitmeninės komunikacijos, interaktyvus dizainas ir pramogų srityse. Žinomas kaip viena iš geriausių mokyklų pasaulyje, GOBELINS siūlo kursus fotografijoje, Animuoti filmų, 3D animacija, judesio dizainas ir Video žaidimų.

GOBELINS, L'Ecole de l'vaizdą sukūrė įvairias programas ir tarptautinių paslaugų spektrą, siekiant patenkinti tarptautinių studentų, specialistų, mokyklų, įmonių, festivaliuose ir net kultūros paslaugų ambasadų poreikius.

Animuoti filmų

4 metai dieninio: Šis kursas leidžia studentams išmokti tiek tradicinių ir skaitmeninių animacija metodai (2D ir 3D) po profesinius metodus animacija studija sąlygomis, todėl studentai gali užfiksuoti kiekvieną kino projektavimo ir gamybos žingsnį, taip pat laipsniškai suteikiant jiems visiems įgūdžių tikimasi, kad būtų galima dirbti ilgą funkcija.

3D animacija

1 metai dieninių: Išplėstinė programa 3D animacijos kurios funkcijos konferencijas tarptautinių animacijos ir vaizdo žaidimų ekspertų, gamyba individualiai demo reel ir 3 mėnesių stažuotės su mokymo ataskaitos turi būti parašyta. Šis kursas yra galimybė plėtoti profesinį lygį įgūdžių vadovauti, vaidybos ir judėjimo.

FOTOGRAFIJA

3 metai dieninių: sudaryti studentams įgyti aukšto lygio kūrybinių ir techninių įgūdžių, mokė kartu su ekspertais iš įvairių praktiką, kad studentams įgyti profesionalios kokybės pasiekimus. Mokymai vyksta įvairiais formatais: įprastas pamokas, konferencijas, pagrindinių dalykų ir praktinių seminarų teminius aplink viešumo, maisto fotografija, mados, grožio ir architektūros.

PASIŪLYMAS DIZAINAS

1 metai dieninių: plečiant studentų įgūdžių srityje vis ieškoma po specialistų: judėjimas dizainas. Šis laukas leidžia projektuoti ir kurti ryšius, pritaikytus mobiliuosius atramų ir naujų ryšių erdvėse, organizuoti pranešimus, derinant tris vektorius Pasiūlymas dizainas: animuotus vaizdus spausdinimas į judėjimo ir garso dizainas.

VIDEO ŽAIDIMAS

1 metų specializuojasi Magistro laipsnis: programa "Interaktyvus Skaitmeniniai patirtis", sumanyta su Cnam / ENJMIN, yra pirmasis tokio pobūdžio Prancūzijoje. Šios programos stiprybė yra tai, kad rengia aukšto lygio inžinierių, grafikos dizaineriai ir IT specialistus tapti ekspertų projektavimo ir kūrimo žaidimų mobiliesiems telefonams, tabletės, socialinių tinklų, terminalų ir įrenginių.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

GOBELINS - L'école de l'image

Atsižvelgdamas į savo patirtį ir visame pasaulyje reputaciją simbolių animacijos srityje, GOBELINS sumanyta specializuotą profesinį mokymą 3D animacijos Kuris Profilis yr ... [+]

Atsižvelgdamas į savo patirtį ir visame pasaulyje reputaciją simbolių animacijos srityje, GOBELINS sumanyta specializuotą profesinį mokymą 3D animacijos, kuri profiliai aukštos reikalavo. Ši programa buvo sukurta su instruktoriais iš geriausių 3D animacija studijose pagalba ir apima hands-on pratimai įvaldyti kryptimi, judesius ir veikiantis įgūdžius.

Ši programa taip pat apima konferencijas iš tarptautinių animacijos ir vaizdo žaidimų ekspertų, demo reel, profesinės stažuotės ir galutinio-of-mokymo ataskaitos gamybą.

Ši programa turi stiprią tarptautinę dėmesio su dalyviais iš viso pasaulio.

Dėstomi dalykai vaidyba Judėjimas: gravitacijos ir svorio Animacijos stiliai: nuo realizmo iki animaciją Simbolių Animacija: žmonėms, gyvūnams ir Toons sinchronizavimą 3D maketavimas Skirtingi 3D animacija metodai: metodologija ir praktika Konferencijos tarptautinių animacijos ekspertai Gamybos individualaus demo reel atskleis studento animacija įgūdžius ĮGŪDŽIAI Kvalifikacijos 3D animacijos (žmogaus simbolių, gyvūnai, realizmo stiliumi, animaciją, ir tt) Kūrybiškumas, kalbant apie animaciją turtas Specializacija mokymas 3D animacijos. Tarptautinis dėmesys su dalyviais iš viso pasaulio Aukšto lygio tarptautinių instruktorių Hands-on praktinių užsiėmimų su dideliu pedagoginio progresavimo, kad dalyviai galėtų pasiekti profesionalų lygį 3D animacija ir įgyti naujų karjeros galimybių. Dalyvavimas FMX, viena iš didžiausių Europos konferencijų 3D animacija specialistams 2-mėnesių stažuotės su mokymo ataskaitos turi būti parašyta. Gamybos demo reel, ypač naudinga profesiniame pasaulyje ir darbo paieškai Tikslinė auditorija ... [-]
Prancūzija Paryžius
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vasaros kursai

GOBELINS - L'école de l'image

... [+]

[-]
Prancūzija Paryžius
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Exercices des étudiants Animateurs de personnages 3D de GOBELINS

NEBULA - Animation Short Film 2014 - GOBELINS

Oktapodi - Animation Short Film - GOBELINS

WILDFIRE | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

MADE IN CHINA | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

AMA | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

SHUDŌ | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

LE DERNIER JOUR D'UN CONDAMNE | Animation Short Film 2015 - GOBELINS