Ecole des Ingénieurs de la Ville de Paris

Įvadas

Oficialus aprašymas

EIVP, kompetencijos mokykla

EIVP yra „Conférence des Grandes Ecoles“ tinklo dalis, atstovaujanti verslo ir inžinerijos mokykloms, mokančioms savo studentus tobulėti. Pagal savarankiškai sudarytą programą jie siekia suteikti išsilavinimą glaudžiai bendradarbiaudami su verslo bendruomene ir atviru tarptautiniu lygiu. Inžinerijos mokyklos įteikia valstybės pripažintus diplomus, akredituotus Komisijos „Titres d'Ingénieur“ - nepriklausomos institucijos, vertinančios inžinerijos aukštąsias mokyklas. Po dvejų metų parengiamųjų užsiėmimų studentai gali patekti į EIVP išlaikę konkursinius egzaminus.

workplace, team, business meeting

Švietimas

Nuo 1959 m. Įsikūrusi Paryžiaus centre, EIVP yra vienintelė institucija Prancūzijoje, išduodanti inžinerijos diplomą ieškomoje miesto inžinerijos srityje - laipsnį, suteiktą CTI (Commission des Titres d'Ingénieurs).

Pagal mokymo programą, skirtą įvairioms technikos sritims, EIVP siūlo platų išsilavinimą pagal savo specialybę.

Pradinis mokymas

Vykdant pirminio mokymo programas EIVP galima įgyti keletą diplomų:

 • Miestų inžinerijos magistro laipsnis
 • Dvigubas diplomas inžinierius / architektas
 • Architektūros diplomas per EPSAA
 • Profesinio bakalauro laipsnis ACPAE

Studentai gali pasirinkti specializuotis studijų metu:

 • Su mainų laikotarpiais mokyklose partnerėse
 • Dvigubai (su partnerių mokyklomis Prancūzijoje ar užsienyje)

Nuolatinis mokymas

Užsiėmimus gali lankyti ir profesionalai, norintys įgyti papildomą kvalifikaciją ar naują diplomą.

 • Profesinio bakalauro laipsnis ACPAE
 • DAUCEQ diplomas
 • Specializuoti magistro laipsniai:
  • Integruotos miesto sistemos
  • URBANTINĖ
  • URBEAUSEP
 • VAE (ankstesnės patirties patvirtinimas)

Tarptautinės patirties mokykla

EIVP nuolat pabrėžia tarptautinės patirties svarbą ir yra parengusi nuoseklią tarptautinę strategiją. Be kitų programų, EIVP dalyvauja „Erasmus +“ ir „BRAFITEC“, taip pat yra „n + i“ tinklo narė. Kai kurios EIVP studentų asociacijos taip pat vykdo misijas užsienyje.

Partnerystė su užsienio institucijomis suteikia studentams galimybę praleisti semestrą užsienyje pasirinktame universitete ir šalyje ar net įgyti dvigubą laipsnį. Daugelis studentų taip pat pasirenka stažuotes užsienyje.

Metinis forumas spalio mėn. Ir metinis tarptautinis verslo renginys gruodį įmonėms suteikia galimybę visapusiškai dalyvauti EIVP tarptautinėje strategijoje ir suteikia galimybę joms prisijungti bei susirasti būsimus talentus, kuriuos pasamdyti, o tarptautinis seminaras suteikia EIVP tarptautiniams studentams visuotinę įžvalgą apie dabartinės miesto inžinerijos tendencijos.

Tyrimai

Siekdamas mokyti inžinierių, kurie išradins miestus, EIVP bendradarbiauja su kitomis organizacijomis siekdamas atlikti taikomuosius tyrimus, susijusius su miesto planavimo ir priežiūros techniniais ir aplinkos aspektais. Tai gali būti tarptautiniai projektai arba bendradarbiaujant su Prancūzijos vyriausybe, miesto ir paslaugų įmonėmis, universitetais ar vietos valdžia.

EIVP priima tyrimų grupę, kurią sudaro dėstytojai, tyrėjai, doktorantai ir inžinieriai inžinieriai, kurių tyrimų temos susijusios su 3 pagrindinėmis sritimis:

 • Miesto atsparumas
 • Miesto energija ir miesto klimatas
 • Miesto plėtra ir viešoji erdvė

Studentai, besidomintys naujovėmis ir moksliniais tyrimais, gali dalyvauti per savo 2-ųjų ar 3-ųjų metų stažuotes arba atlikti įmonės remiamą daktaro laipsnį. 3-ojo kurso studentams suteikiamas mokslinių tyrimų magistro laipsnis bendradarbiaujant su Marne-la-Vallée.

EIVP yra „COMUE Université Paris Est“ ir „ADVANCITY“ narė bei „Ecole Ponts Paris Tech“ partnerė.

people, girls, women

Karjera

Firmos santykiai

Ištisus metus vykstančiuose renginiuose, tokiuose kaip Vasaros universitetas ar Verslo forumas, miesto inžinerijos įmonės kviečiamos dalyvauti EIVP ir jo studentų gyvenime.

Studijos ir vizitai į vietas studijų metu leidžia studentams susitikti su specialistais, taip pat paskaitų metu mokykloje. Būsimieji inžinieriai įgyja profesinės patirties stažuodamiesi nuo pirmo kurso Prancūzijoje ar užsienyje.

Absolventų tinklo dėka studentai turi tiesioginį ryšį su inžinerijos absolventais ir gauna patarimus iš specialistų.

Pabaigus studijas

Miestų inžinierius užsiima visomis sritimis, susijusiomis su miestų koncepcija, statyba ir valdymu, nuolat atkreipdamas dėmesį į darnų vystymąsi.

Viena iš EIVP inžinieriaus ypatumų yra jo gebėjimas suprasti projektus pasauliniu lygiu, tuo pat metu vis dar naudojantis savo inžinieriaus gebėjimais.

Nemažai absolventų nusprendžia dirbti užsienyje vietinėse ar prancūzų įmonėse, įsteigtose užsienio šalyse. EIVP metu įgytos žinios leidžia sėkmingai įgyvendinti inžinerinius projektus visame pasaulyje.

3 pagrindiniai sektoriai samdo inžinierius, turinčius laipsnį nuo EIVP:

 • Statybos įmonės
 • Inžinerijos ir miesto planavimo konsultavimo firmos
 • Vietos valdžia ir susijusios įstaigos

Vietos

Île-de-France

Address
Rue Rebeval,80
75019 Île-de-France, Prancūzija