Oficialus aprašymas

Įkūręs "École Lenôtre" 1971 m., "Gaston Lenôtre" reagavo į Prancūzijos ir užsienio specialistų poreikius. Šiandien daugiau nei 3000 praktikantų, vyrų ir moterų, atvykstančių iš visos Prancūzijos ir daugiau nei 100 šalių, didina savo žinias ir kompetencijas kompetencijos kultūroje.
Kiekvienais metais kuriami nauji vystymosi lygiai, skirti geriau patenkinti maisto pramonės specialistų lūkesčius.


Beveik 20 metų „ Ecole Lenôtre siūlo ilgalaikes programas, kurios leidžia intensyviai mokytis prancūzų Ecole Lenôtre :

Konditerijos virėja Diplomas: 23 savaitės
https://www.academiccourses.com/Pastry-Chef-DiplomaEcole-Lenôtre-23-weeks/France/Ecole-Lenôtre/
  • Virimo virėja Diplomas: 23 savaitės

https://www.academiccourses.com/Cooking-Chef-Diploma-ECOLE-Lenôtre-23-weeks/France/Ecole-Lenôtre/

Prisijungdami prie šių susivienijimų turėsite galimybę apsupti daugelio profesionalų iš geriausių virėjų pasaulyje.

Jūs mokysitės ir praktikuojate klasėje, kurioje mokosi ne daugiau kaip 12 studentų . " Ecole Lenôtre manome, kad mažų grupių darbas yra geriausias būdas gauti kuo daugiau Ecole Lenôtre iš mūsų virėjų. Jūs praktikuojate patys ir grupėmis.

Mūsų profesinė mokykla Plaisire turi 10 klasių ir aukštos kvalifikacijos įrangos. Mes dirbame su aukštos kokybės tiekėjais tiek maisto, tiek ir profesionalia medžiaga, kurią rasite ir geriausiose virėjo virtuvėse.

" Ecole Lenôtre mes mokome jus tapti profesionalu, ir mes tikime, kad mūsų patirtis gali tapti vienu iš geriausių rytoj virėjų.

Ecole Lenôtre taip pat atidarė naują mokyklą Paryžiaus centre, Quai Henri IV. Jachtų de Paryžiuje yra gražus vaizdas į Paryžiaus Notre Dame katedrą.

Jį sudaro 150 kv.m. virimo klasė su visomis naujomis medžiagomis ir priemonėmis. Iš kitos pusės galite rasti poilsio kambarį organizuoti vakarienes, pristatymus, ceremonijas.

" Ecole Lenôtre Plaisir" formavimo metu jūs taip pat turėsite galimybę susipažinti su pamokomis šioje naujoje vietoje.

Ateik ir sekite mus mūsų "Facebook" puslapyje:

https://www.facebook.com/EcoleLenotre/

Arba mūsų naujojoje svetainėje:

href = "https://www.ecole-lenotre.com/

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Ecole Lenôtre

Konditerijos virimo treniruotė sukurta tiems, kurie nori tradiciškai ar iš naujo kurti patiekalus, nuo pagrindo iki aukščiausios tešlos technikos. ... [+]

ECOLE LENÔTRE PASKYRENIMO MOKYMAI

" Ecole Lenôtre savo studentams ir partneriams teikia pažangiausius mokymus, kad būtų palengvinti, skatinti, palaikyti ir palaikyti aukščiausios kokybės standartus bei kompetenciją. "Konditerijos Chef Ecole Lenôtre " treniruotės yra skirtos suaugusiems, kurie aistringai ruošia maistą, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra perėjimo kursai, ar profesionalams, norintiems tobulinti savo kompetenciją.

Tinkamumas šį kursą turi šias išankstines sąlygas:

Būti 18 metų ar vyresniuTurėti pagrindines žinias apie kalbą, kuria mokoma (B1 lygis)Galėti skaityti ir rašytiŽinoti higienos ir saugos pagrindus maisto aplinkojeTurėti pagrindines žinias apie pagrindinius motyvus (skaičiavimus ir logiką)"ECOLE LENÔTRE" PASKIRBYNO MOKYMO STRUKTŪRA... [-]
Prancūzija Plaisir Paryžius
Kovas 2020
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
25 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Ecole Lenôtre

„Cooking Chef“ mokymas buvo sukurtas žmonėms, norintiems mokyti arba išradinėti virimą. Tiems, kurie nori mokytis iš pagrindo į aukštą prancūzų virtuvės technikos lygį pe ... [+]

"ECOLE LENÔTRE COOKING CHEF MOKYMAI"

" Ecole Lenôtre savo studentams ir partneriams teikia pažangiausius mokymus, kad būtų palengvinti, skatinti, palaikyti ir palaikyti aukščiausios kokybės standartus bei kompetenciją. Ecole Lenôtre "Cooking Chef Ecole Lenôtre " skirtas suaugusiesiems, kurie aistringai Ecole Lenôtre gaminti maistą, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra perėjimo kursai, ar profesionalams, norintiems tobulinti savo kompetenciją.

Tinkamumas šį kursą turi šias išankstines sąlygas:

Būti 18 metų ar vyresniuTurėti pagrindines žinias apie kalbą, kuria mokoma (B1 lygis)Galėti skaityti ir rašytiŽinoti higienos ir saugos pagrindus maisto aplinkojeTurėti pagrindines žinias apie pagrindinius motyvus (skaičiavimus ir logiką)ECOLE LENÔTRE CHEF MOKYMO STRUKTŪRA... [-]
Prancūzija Plaisir Paryžius
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
25 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

School Introduction

School visit

Lenôtre Sa
Address
40 rue Pierre Curie
78370 Plaisir, Île-de-France, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+33 (0)1 30 81 46 34
Address
Quai Henri IV
75004 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija
Interneto svetainė