Ecole Lenôtre

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkūręs "École Lenôtre" 1971 m., "Gaston Lenôtre" reagavo į Prancūzijos ir užsienio specialistų poreikius. Šiandien daugiau nei 3000 praktikantų, vyrų ir moterų, atvykstančių iš visos Prancūzijos ir daugiau nei 100 šalių, didina savo žinias ir kompetencijas kompetencijos kultūroje.
Kiekvienais metais kuriami nauji vystymosi lygiai, skirti geriau patenkinti maisto pramonės specialistų lūkesčius.Beveik 20 metų „ Ecole Lenôtre siūlo ilgo viešnagės programas, leidžiančias intensyviai mokytis prancūzų virtuvės, konditerijos ir kepyklos:
Konditerijos virėjo diplomas: 7 mėnesiaiVirėjo virėjo diplomas: 7 mėnesiaiKepyklos pažengusieji kursai: 13 savaičiųPrancūziškos tešlos pagrindai: 6 savaitėsPrancūzų virtuvės pagrindai: 6 savaitės

Prisijungdami prie šių susivienijimų turėsite galimybę apsupti daugelio profesionalų iš geriausių virėjų pasaulyje.

Jūs mokysitės ir praktikuojate klasėje, kurioje mokosi ne daugiau kaip 12 studentų . " Ecole Lenôtre manome, kad mažų grupių darbas yra geriausias būdas gauti kuo daugiau Ecole Lenôtre iš mūsų virėjų. Jūs praktikuojate patys ir grupėmis.

Mūsų profesinė mokykla Plaisire turi 10 klasių ir aukštos kvalifikacijos įrangos. Mes dirbame su aukštos kokybės tiekėjais tiek maisto, tiek ir profesionalia medžiaga, kurią rasite ir geriausiose virėjo virtuvėse.

" Ecole Lenôtre mes mokome jus tapti profesionalu, ir mes tikime, kad mūsų patirtis gali tapti vienu iš geriausių rytoj virėjų.

Ecole Lenôtre taip pat atidarė naują mokyklą Paryžiaus centre, Quai Henri IV. Jachtų de Paryžiuje yra gražus vaizdas į Paryžiaus Notre Dame katedrą.

Jį sudaro 150 kv.m. virimo klasė su visomis naujomis medžiagomis ir priemonėmis. Iš kitos pusės galite rasti poilsio kambarį organizuoti vakarienes, pristatymus, ceremonijas.

" Ecole Lenôtre Plaisir" formavimo metu jūs taip pat turėsite galimybę susipažinti su pamokomis šioje naujoje vietoje.

Ateik ir sekite mus mūsų "Facebook" puslapyje:

https://www.facebook.com/EcoleLenotre/

Arba mūsų naujojoje svetainėje:

Ecole Lenôtre : susiekite „ Ecole Lenôtre

Vietos

Plaisir

Lenôtre Sa

Address
40 rue Pierre Curie
78370 Plaisir, Île-de-France, Prancūzija
Telefonas
+33 (0)1 30 81 46 34

Paryžius

Address
Quai Henri IV
75004 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis