Ecole Baraelin Langues - ADEL PROVENCE

Įvadas

Oficialus aprašymas

Adelės Provanso siūlo įvairias kainas ir būdus jaunimą motyvuoja kalbėti prancūzų ir suteikti jiems pasitikėjimo savimi ir tai padaryti. Naudodami žinių metodus įgyta Prancūzijoje (žodžiu išraiška, žodyno, gramatikos ir suvokimo).

Panardinimo viso ir atradimas - ištisus metus apie 17 iki 60 metų amžiaus

Mokymo programa orientuota į keturias pagrindines mokėjimą: Oralinis suvokimo, parašyta suvokimo, žodinės raiškos ir raštu išraiška. Standartiniai kursai padengti bendravimas žodžiu, gramatikos, kultūros subjektų ir Prancūzijos civilizacijos dalykus. Trumpalaikio buvimo siūlome individualius ar grupinius užsiėmimus tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems mokiniams. Pirmą dieną savo kurso jums bus sėdi vertinimo testą prancūzų, kuris leis mums įdėti pagal jūsų galimybes.

Pasirinkite išmokti prancūzų Marselio, Pietų Prancūzijoje! Mūsų prancūzų kalbų mokykla gali tilpti jus nuo vienos savaitės iki kelių mėnesių. Mes sveikiname studentus visų amžiaus grupių ir lygių ištisus metus. Jei jums mokytis prancūzų kalbos Prancūzijoje su Adel Provence kelionėms, galite tikrai rasite tinkamus prancūzų kalbos kursus, pritaikytus jūsų poreikiams!

Vietos

Marseilis

ECOLE BARAERLIN ADEL

Address
23 Rue Edmond Dantes
13004 Marseille Marseilis, Provanso Alpės-Žydrasis Krantas, Prancūzija
Telefonas
+33 (0)4 91 47 96 79