ESME SUDRIA

Įvadas

Oficialus aprašymas

ESME SUDRIA : "Inovacijų be sienų dvasia" ESME SUDRIA

" ESME SUDRIA įkurta 1905 m., Yra privatinė ne pelno siekianti mokykla, kurią prižiūri Švietimo ir mokslo ministerija. Mokykla turi seną tradiciją rengti inžinierius, turinčius platų, gerai išvystytą pagrindą, kuris leidžia jiems be kliūčių pereiti į visus inžinerinės darbo rinkos aspektus.

Pripažintoji inžinerijos mokykla

" ESME SUDRIA geriausių prancūzų inžinerijos ir verslo mokyklų "Grandes Ecoles" ESME SUDRIA yra "Erasmus" aukštojo mokslo chartijos 2014-2020 m. Pasirašiusysis ir "ni" tinklas, tarptautinis inžinerinių mokyklų tinklas.

ESME SUDRIA " misija yra apmokyti inžinierius naujausiais moksliniais tyrimais. Mes siekiame prisidėti prie mokslo žinių pažangos ir plėsti mūsų mokymą per pramonines ir tarptautines partnerystes.

Studentų gyvenimas Prancūzijoje

Poilsis taip pat atlieka savo vaidmenį ESME su daugybe studentų klubų nuo sporto iki muzikos ir vyno. Daugybė mokykloje organizuojamų socialinių renginių yra puiki proga patirti prancūzų gyvenimo būdą ir susitikti su naujais draugais.

Be to, didelis mokyklos absolventų tinklas ir ryšiai šiame sektoriuje didina tarptautines stažuočių ir karjeros galimybes užsienyje.

Fundamentiniai tyrimai

ESME SUDRIA suteikia galimybę visiems studentams glaudžiai bendradarbiauti su pažangiausiais moksliniais tyrimais. Iš tiesų, aukšto lygio tarpdisciplininiai fakulteto darbuotojai yra įsipareigoję taikyti taikomuosius mokslinius tyrimus per pramonės ir pagrindinius ryšius, taip pat akademinius tyrimus per mūsų fundamentinius tyrimus. Pavyzdžiui, mokslinių tyrimų sritys apima įvairius dalykus: nuo energijos sistemų iki medicininės vizualizavimo ar teismo medicinos mokslų.

Partnerystės apima tarptautines grupes ir pradines įmones, taip pat prestižines nacionalines institucijas, tokias kaip INSERM (Nacionalinis sveikatos ir medicinos tyrimų institutas) arba CNRS (Nacionalinis mokslinių tyrimų institutas). Studentai yra susieti su šia mokslinių tyrimų veikla per stažuotes ir projektus. Dauguma Masters studentų atlieka R

Vietos

Paryžius

Address
ESME Sudria
40 Rue du Docteur Roux


75015 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija
Interneto svetainė