Oficialus aprašymas

Įsteigta 1819 m., Pirmoji pasaulyje verslo mokykla, ESCP Europe buvo įkurta ekonominių mokslininkų ir verslininkų grupė, įskaitant gerai žinomą ekonomistą Jean-Baptiste Say ir šlovingą prekybininką Vital Roux. Jean-Baptiste Say buvo ekonominio liberalizmo advokatas ir jam dažnai būdavo įsitikinta, kad 1800 m. Sukūrė verslumo sąvoką. "Vital Roux" yra ypač žinomas dėl to, kad jis daug prisidėjo prie 1807 m. Prekybos kodekso parengimo ir jo tobulinimo - protingas mąstymas novatoriškoje pedagogikoje. Todėl galima sakyti, kad ESCP Europa sukūrimas yra "verslo mokyklos" koncepcijos išradimas.

Nors ESCP Europe ženklas išsivystė per beveik 200 metų istoriją, jis visada išliko ištikimas pirmųjų trijų raidžių. Nuo 1819 m. Pavadinimu "Ecole Spéciale de Commerce et d'Industrie" ir netrukus po to, kai jį pervadino "Ecole Supérieure de Commerce", jis sukūrė ESCP praėjus penkiasdešimt metų 1869 m. Po susijungimo su savo seserų mokykla, Europos vadybos mokykla (EAP) 1999 m. Apie dešimtmetį mokykla buvo pavadinta ESCP-EAP. Galiausiai 2009 m. Mokyklos pavadinimas paverstas ESCP Europe, aiškiai nurodydamas savo europinį paveldą ir pozicijas.

Tarptautinė ESCP programa Europoje buvo matoma nuo pat ankstyvo amžiaus. Jau 1824 m. Klasėje buvo 30% tarptautinių studentų su 15 skirtingų tautybių, iš jų septyni ispanai, penki brazilai, penki olandai, keturi vokiečiai ir du amerikiečiai. Kalbų mokymasis buvo svarbi pirmojo mokymo programos dalis, kuri be gramatikos prancūzų kalbos taip pat apima kursus anglų, vokiečių ir ispanų kalbomis. Nuo 1825 m. ESCP Europoje buvo mokoma iš viso dešimties kalbų, o studentai turėjo mokytis bent tris iš jų.

Maždaug pusantros šimtmečių vėliau ESCP Europe vėl tapo pirmuoju, įsteigdama daugiabučių verslo mokyklą. Siekiant atsakyti į mokyklos europietišką skambutį, 1973 m. Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje įsikūrė studentų miesteliai, vėliau - Ispanija, 1988 m., Italija - 2004 m., O 2015 m. - Varšuva. Atsižvelgiant į vis labiau globalizuotą pasaulį, ambicijos ESCP Europe šiandien yra mokyti iš tikrųjų Europos vadovus, skatinant ryšį tarp humanistinių vertybių ir vadybos ugdymo. ESCP Europa tampa tikra Europos mokykla, atvira pasauliui.

Misija ir vertybės

ESCP Europa jungia ir formuoja verslo pasaulį, plečiant tarpkultūrines vadybos žinias ir praktiką.

Mokydami valdymą iš tarpdalykinės perspektyvos aukščiausio lygio akademinės kompetencijos srityje, mes kuriame kultūriniu požiūriu protingus, daugiakalbius lyderius, kurie yra atviri, prisitaikantys ir atsakingi.

Kaip vadovai ir verslininkai, ESCP Europos absolventai yra pasirengę vadovauti ir įkvėpti globalizuotame pasaulyje.

Faktai ir valdymas

 • 6 ESCP Europos universitetai Berlyne, Londone, Madride, Paryžiuje, Turine ir Varšuvoje.
 • Trys akredituotos: AACSB, EQUIS, AMBA
 • Pirmoji pasaulio verslo mokykla (maždaug 1819 m.)
 • Daugiau nei 140 mokslinius tyrimus dirbančių profesorių, atstovaujančių daugiau nei 20 tautybių mūsų 6 universitetuose
 • 90 filialų profesorių, 30 atvykusiųjų profesorių, daugiau kaip 800 praktikų ir ekspertų
 • Daugiau nei 120 akademinių aljansų Europoje ir pasaulyje
 • Pilnas portfelis; Bakalauro, magistro, magistro, doktorantūros ir vykdomojo išsilavinimo
 • 4 600 studentų, turintiems 100 skirtingų tautybių
 • 5000 aukšto lygio specialistų mokymo ir vykdomojo išsilavinimo dalyvių
 • 50 000 aktyvių absolventų iš daugiau nei 150 pasaulio šalių
 • Europos valdymas, atspindintis mokyklos gilią europinę tapatybę
 • Reguliariai yra tarp geriausių pasaulio verslo mokyklų

Campus

ESCP Europos skiriamasis tarpvalstybinės daugiakampių verslo mokyklos modelis yra mūsų Europos tapatybės pagrindas. Su savo šešiais miestų miesteliais didžiuosiuose Europos miestuose ESCP Europa aktyviai prisideda prie Europos valdymo kultūros kūrimo ir leidžia mokyklai pasiūlyti unikalų tarpkultūrinį verslo mokymą:

 • BERLIN
 • Londonas
 • MADRID
 • PARIS
 • TORINO
 • WARSAW
Programos mokomos:
Anglų
Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

ESCP Europe Business School

Nesvarbu, ar esate bakalauro, jauno specialisto ar talentingos aukštosios mokyklos absolventas, ši vasaros mokykla jums tinka. Šis kūrybinis kursas, skirtas tiems, kurie ... [+]

Įdomi vasaros mokyklos programa, skirta inovacijoms, rinkodarai ir prekės ženklams kurti

Nesvarbu, ar esate bakalauro, jauno specialisto ar talentingos aukštosios mokyklos absolventas, ši vasaros mokykla jums tinka. Šis kūrybinis kursas, skirtas tiems, kurie su dideliu susidomėjimu rinkodara, inovacijomis ir prekės ženklo kūrimu, įkvepia jus galvoti už langelio ribų ir spręsti problemas nauju ir novatorišku būdu. Pasinaudokite šia nuostabia proga prisijungti prie unikalaus dviejų savaičių programos, kuri mokoma Londono centre - viename iš pirmaujančių pasaulio kūrybinių miestų, kuriame jūs bendradarbiausite su kitais tarptautiniais dalyviais pagal praktinį prekės ženklo išbandymo projektą, aplankydami įvairius kūrybinius ir verslo klausimus. vietos, kuriose galima gauti iš pirmo žvilgsnio kūrybinių industrijų - antras pagal dydį darbdavys JK po finansų sektoriaus.... [-]

Jungtinė Karalystė London
Liepa 2019
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESCP Europe Business School

ESCP Europos sporto vadybos vasaros kursas - tai puiki galimybė prisijungti prie pažangiausių trijų savaičių programos, esančios Turine. Kurso tikslas - suteikti pagrindą ... [+]

ESCP Europos sporto vadybos vasaros kursas - tai puiki galimybė prisijungti prie pažangiausių trijų savaičių programos, esančios Turine.

Kurso tikslas - suteikti pagrindą ir bendrą sporto rinkodaros vaizdą, naudingą suprasti, kaip jis veikia tiems, kurie nori veikti sporto valdymo sektoriuje.

Pasaulio lygio lyderiaujančios tarptautinės verslo mokyklos dėstytojas, kuris yra vertinamas „Financial Times“ apklausoje, ir „AWE Sports International“ bendradarbiavimo dėka, pirmaujantys ekspertai iš sporto rinkodaros ir vadybos sričių.

Kitas šios programos leidimas vyks nuo 2019 m. Birželio 28 d. Iki liepos 19 d. Mokesčiai yra 2500 eurų vienam asmeniui (ES ir ne ES). Visos sesijos pristatomos anglų kalba.... [-]

Italija Turin
Birželis 2019
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ESCP Europe
Address
ESCP Europe Campus Paris 79, avenue de la République
75543 Paris, Île-de-France, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+33 1 49 23 20 00
ESCP Europe - London Campus
Address
ESCP Europe Campus London 527 Finchley Road
NW3 7BG London, England, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
false
ESCP Europe
Address
ESCP Europe Campus Berlin Heubnerweg 8-10
14059 Berlin, Berlin, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 30 320070
ESCP-EUROPE Torino
Address
ESCP Europe Torino Campus Corso Unione Sovieticà, 218 bis
10134 Turin, Piedmont, Italija
Interneto svetainė
Telefonas
+39 011 670 5894
Address
ESCP Europe Warsaw Campus c/o Kozminski University 57/59 Jagiellonska St.
03-301 Warsaw, Masovian Voivodeship, Lenkija
Telefonas
false
Address
Beijing, Beijing, Kinija
Telefonas
false
Address
Delhi, Indija
Telefonas
false