EDC Ecole des Dirigeants & Créateurs d’Enterprise

Įvadas

Oficialus aprašymas

EDC Ecole des Dirigeants

EDC yra unikali verslo mokykla. Tai unikali, nes ji priklauso jos 240 absolventams, visiems verslo lyderiams, kurie 1995 m. Išpirko savo mokyklas. Remiantis solidarumo vertybėmis ir pastebėjusi, kad Prancūzijoje nėra įsteigtas aukštasis mokslas, kuris tikrai pritaikytas verslumui, mes sukūrėme šį projektą būti šiuolaikiška, nepriklausoma ir pragmatiška.

EDC yra unikali, nes ji yra visiškai nepriklausoma mokykla , turinti savo paties egzaminą. Nors akademiniai gebėjimai yra labai svarbūs, žiuri taip pat teikia didelę reikšmę vertybėms, kurios turi vadovauti įmonėms: ambicijos ir pagarbos, vairuoti, kompetencijos, etikos ir solidarumo paieškos.

Prieš devynerius metus EDC buvo pirmasis, kuris suteikė svarbią vietą etikos srityje įmonėms, sukurdamas " EDC - Ethique"

Mes sukūrėme savo reputaciją verslumo dvasia, troškimais ir gebėjimais, kuriuos norime pasidalinti su savo jaunais moksleiviais. Mes norime padėti jiems tapti savo viršininku ir plėtoti įmones, nesvarbu, ar tai yra Prancūzijoje ar kitur, o tai priklauso nuo atsakingo, kūrybingo ir aktyvaus verslumo, atspindinčio mokyklos įvaizdį.

EDC mokymo metodai leidžia studentams anksti įsimylėti į verslo pasaulį. Mūsų galingas buvusių studentų tinklas, turintis 13 000 absolventų, ypač aktyviai sveikina studentus ir vėliau siūlo jiems darbą. Vieningai pripažinta šio tinklo kokybė ir lojalumas leido sukurti EDC Capital, fondą, skirtą padėti studentams ir jauniems absolventams, norintiems įsteigti savo įmonę; Prancūzijoje yra unikalus požiūris.

20% mūsų absolventų pradeda savo įmonę per penkerius metus nuo mokyklos baigimo.

80% išduoda savo pirmąjį darbą iš karto po to, kai gauna diplomą.

Mūsų originalus ir efektyvus modelis dabar yra pripažintas aukščiausiu lygiu. Nuo 2009 m. Pradžios Bac 5 diplomas buvo suteiktas magistro laipsnį; šis papildomas lygis leidžia EDC priskirti pirmaujančioms verslo mokykloms Prancūzijoje ir suteikia absolventams didesnį matomumą Europoje ir stiprų tarptautinį mobilumą. Nuo 2010 m. Balandžio EDC yra Prancūzijos asociacijos "Conférence des Grandes Ecoles" narys.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

Peržiūrėti kursus » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Vidurinės mokyklos programa

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 5 metų September 2019 Prancūzija Paris

Pasisavinti reikalingas priemones valdyti perėjimą tarp aukštųjų mokyklų ir aukštojo mokslo. Įsigyti reikiamą pagrindą verslo pagrindų, tiek teorinių ir praktinių supratimą. Pasipriešinti žmogaus realijas verslo ir užimtumo bazę per pirmąjį etapą, kaip "darbuotojas". Prisijunkite prie Studentų verslininkas kursą (nuo 1 iki 5 metų) tiems, kurie nori sukurti ar įsigyti verslą, kartu išlaikydamos pusiausvyrą akademines pareigas ir rangovo pareigas. [+]

Bakalauras ciklas 1 metai Pasisavinti reikalingas priemones valdyti perėjimą tarp aukštųjų mokyklų ir aukštojo mokslo Įsigyti reikiamą pagrindą verslo pagrindų, tiek teorinių ir praktinių supratimą. Pasipriešinti žmogaus realijas verslo ir užimtumo bazę per pirmąjį etapą, kaip "darbuotojas". Prisijunkite prie Studentų verslininkas kursą (nuo 1 iki 5 metų) tiems, kurie nori sukurti ar įsigyti verslą, kartu išlaikydamos pusiausvyrą akademines pareigas ir rangovo pareigas.

programa

Verslumas, valdymas, strategija Verslo priemonės Rinkodaros, pardavimų Kalba ir kultūra Apskaita, finansai Profesionalus projektas Verslo aplinka 2-oji metų Gilinimo valdymo pagrindus su daugiau konkrečių pamokų (daug profesionalių garsiakalbiai) Padauginkite lauko patirtimi per konsultavimo užduotis ir stažuočių padėti jiems atrasti naujas pramonės šakas ir naujų darbo vietų praturtinti savo atspindį savo karjeros planus. 3 metai ... [-]

Kontaktai
Vietos adresas
EDC
70, Galerie des damiers
Paris la défense 1

Paris, Île-de-France, 92415 FR