Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Sorbonos anketa Prancūzų kalbos ir civilizacijos kursai (CCFS), Kurią organizavo Robert De Sorbon fondas, Yra , Nuo 1919 m CCFS buvo įleidimo studentus iš viso pasaulio, iš tikruosius pradedančiųjų iki profesorių prancūzų kaip užsienio kalbos. Sorbonos anketa Prancūzų kalbos ir civilizacijos kursai suteikti Prancūzų kalbos kursai su fonetikos ir Prancūzijos civilizacijos pamokų, Jie taip pat siūlo specializuotus modulius ir (TAA, DELF, DALF), kuris supaprastinti patekimo į Prancūzijos universitetuose. Mūsų mokymo centras yra įsikūręs 214 Boulevard Raspail (Paryžius, 14. arrondissement), atsižvelgiant į prestižinį širdį Monparnaso rajonas. Sekretoriatas yra pasirengusi pasveikinti Jus ir atsakyti į visus jūsų klausimus.

Mes taip pat siūlome būsto paramą, administracinę paramą, kultūros, biblioteka, keletas studijų salės, gyventi salę ir kompiuterių laboratorijose.

Visi kabinetai įrengti interaktyvios lentos (IWB) ir mūsų fonetikos laboratorijos turi pažangiausius IT technologijas. Interneto prieiga teikiama Wi-Fi "tinklo, kuris apima visą pastatą.

Egzamino centras

Sorbonos anketa Prancūzų kalbos ir civilizacijos Kursai taip pat turi oficialų egzaminą centras atsižvelgiant TCF, DELF ir DALF Prancūzijos nacionalinės egzaminus.

Mūsų egzaminas centras susideda iš dviejų mazgų: TCF (Prancūzijos žinių testas) šakotuvą ir DELF-DALF (diplomas Prancūzijos studijos - diplomas Išplėstinė Prancūzijos) centru. Šie testai yra skirti įvertinti bendrą prancūzų kalbos lygį, kaip apibrėžta Bendros Europos kalbų mokėjimo orientacine (bEKM). Jie yra skirti visiems, norintiems įvertinti ir pagrįsti savo žinias prancūzų-profesionaliems, asmeninių ar akademinių priežasčių-in paprastas, patikimas ir greitas būdas.

Vietos

Paryžius

Address
Cours de Civilisation Française de la Sorbonne
French Language and Civilization Courses at the Sorbonne
214 Boulevard Raspail

75014 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis