Cours d'Eté Nancy (Summer Courses for Foreign Students)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Šią vasarą, išmokti prancūzų Prancūzijoje!

Nuo 1930 vasaros kursai užsienio studentams pasveikinti Nansi kasmet per užsieniečių vasarą iš visų gyvenimo sričių kalbų studijas nuo vieno iki keturių savaičių.

Galimybę derinti studijas ir malonumą universiteto miestelyje aplankė daugiau nei 45.000 studentų. Sužinokite prancūzų, o atranda Prancūziją ir jos kultūrą.

KURSAI

Kursai yra dėstomi universiteto profesoriai specializuojasi mokyti prancūzų kalbos užsieniečiams. Kurso turinys yra pritaikyta jūsų lygis, ar esate pradedantysis, arba prancūzų kalbos mokytojas užsienyje.

Dalyvauk, tarp daugelio variantų siūlomų pietų, konferencijas, seminarus ar kalbos teatro dirbtuvėse. Visos komunikacijos įrankiai yra prieinami vietoje kompiuterio kambarių ir WiFi ryšys).

VEIKLA

Už klasėje, daugelis ekskursijų planuojama jūsų viešnagės, pavyzdžiui, Paryžiuje savaitgalį sostinėje Prancūzijoje, tipiškas prancūzų srityje atradimų. 2016: Reimsas, Šampanas vynuogynų ir į Arthur Rimbaud pėdomis Ardėnai.

Pramogos galima vakarais ir savaitgaliais. Jūs galite dalyvauti kepsninės, filmų ar vaikšto mūsų gražių Prancūzijos regionuose.

MIESTAS Nansi

Atraskite su turtingu architektūros paveldu XVIII amžiuje dėl Pasaulio paveldo šedevrai UNESCO sąrašą ramiai.

Nancy taip pat yra vienas iš Art Nouveau sostinių, kurios gali būti vertinama arba gatvės kampe arba vienoje iš daugelio muziejų mieste.

Bet tai visų pirma yra modernus miestas, žinomas kaip vienas iš didžiausių Prancūzijos kultūros centrų su savo festivalius, jo operos ir jos choreografijos centras.

Vietos

Nancy

Summer Courses for Foreign Students

Address
35, Cours Léopold
F-54000 Nancy, „Grand Est“, Prancūzija
Telefonas
+33 (0)6 03 76 42 68