Oficialus aprašymas

Apie mokyklą

Sukurta 1996 metais ir pripažinta Prancūzijos ministerijos Kultūros reikalų, CEEA misija yra mokyti scenaristai ir paruošti juos savo profesinėje aplinkoje.

Rašytojų išmokti kurti ir plėtoti scenarijus trumpametražių filmų, TV serialas, animacinis serijos ir vaidybinių filmų (visi iš šių formatų yra gydomi vienodai aukštus reikalavimus).

CEEA siūlo atrankinio dvejų metų mokymo kursą, patvirtintą profesionalus scenaristas diplomo.

Ji taip pat siūlo stažuotes ir trumpus, aukšto lygio profesinius kursus raštu TV ir filmus.

CEEA remia Prancūzijos nacionalinis kino Komisijos (CNC) ir visų Prancūzijos audiovizualinių tinklų, įskaitant SACD ir transliuotojų, kaip antai Prancūzija televiziją, TF1, Canal + ir Arte.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

CEEA European Sreenwriting School Of Paris

Jei jums patinka filmų ir TV serialų ir noriu rašyti scenarijus (ar jau darome); Jei norite praktikuoti savo įgūdžius draugiškas dar reiklus atmosferą, į vienos iš labiau ... [+]

CEEA Tarptautinė vasaros klasė

Programa

Jei jums patinka filmų ir TV serialų ir noriu rašyti scenarijus (ar jau darome); Jei norite praktikuoti savo įgūdžius draugiškas dar reiklus atmosferą, į vienos iš labiausiai pasaulyje įkvepiančių ir gražiausių miestų širdies ... Šis kursas yra skirtas Jums!

Mūsų vasaros klasė yra intensyvus 3 savaičių seminaras viename iš prestižiškiausių ir rinktinių scenarijų mokyklų Prancūzijoje: konservatorijoje Européen d'écriture audiovisuelle (CEEA, Europos Rašymas mokykla).

Šią vasarą dirbtuvės siūlo aukštos kokybės, praktinės požiūrį į scenarijaus ... unikalioje mokymosi aplinkos meno.... [-]

Prancūzija Paris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba