Oficialus aprašymas

CAVILAM - Alliance Française yra privatus universitetas Viši (Auvergne), Prancūzijoje centrinėje miesto ir todėl yra mažiau nei 3 valandas iš Paryžiaus ir 2 valandas nuo Lionas. Institutas yra atviras ištisus metus.

"Vichy" yra žinomas kaip "Queen of kurortus", populiarios turistų ir SPA svečiams Thermal. Vilos, ilgai būdus, iš Napoleono laikų parke, su savo senovės medžiai, vaistinio spyruoklės, kad įkvėpė Art Nouveau operos ir upės Allier Vichy skolinti beprecedentį žavesio ir nuojauta nekilnojamojo Prancūzijos meno džiaugsmo. Sporto aistruoliai siūlo Vichy infrastruktūros aukščiausios klasės labai žalia, natūralaus kraštovaizdžio.

Mūsų institutas yra įsikūręs miesto centre, Parc des Celestins pėsčiomis.

Nuo mūsų miesteliu nuo visko yra pasiekiamos pėsčiomis arba dviračiu: traukinių stoties, taip pat kino teatruose, bankuose, parduotuvėse, restoranuose ir apgyvendinimą.

Kalbos institutas visiems

CAVILAM - Alliance Française yra tarptautinio kultūros centru Prancūzijoje, atsižvelgiant metais daugiau nei 5000 studentų iš daugiau nei 120 šalių ir dalyvauja švietimo naujovių kalbų mokymo su.

Mūsų mokytojai visi turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą, kaip prancūzų mokytojas kaip užsienio kalbos (fle) arba šiuolaikinių užsienio kalbomis (lve). Jų mokymas apima naujausias mokymo metodus. Šie metodai suteikia efektyvią kalbų mokymąsi (žodinės raiškos, raštu išdėstyta, klausymo, teksto suvokimo). Jie dirba su realių dokumentų ir autentiškų bendravimo situacijas, skatina interaktyvumą ir kūrybiškumą pamokose, eikite užduotį priekį užduoties ir nustatyti naujas technologijas, kurios buvo pritaikytas kalbų mokymas.

Departamentas prancūzų kaip užsienio kalbos

Departamentas prancūzų kaip užsienio kalbos turi tokią Jums pasiūlyti:

Prancūzijos kursai po panardinimo principo suaugusiems visų lygių Seminarai mokytojams / viduje, prancūzų kaip užsienio kalbos mokymo (Prancūzija: FLE) Pasirengimas oficialių Prancūzijos kvalifikaciją (DELF / DALF, TCF ir tt) Kalbų kursai moksleivių grupėms Vasaros mokykla "Sporto ir Kalba" 12- 16 metų Žinoma "prancūzų kalba ir kulinarijai", kuris atneša jums prancūzų virtuvės su seminarų, paskaitų, turus ir degustacijas glaudesnius derinys.

Užsienio kalbų katedra

Užsienio kalbų katedra norėtų spręsti nacionaliniu ir tarptautiniu auditoriją. Palankiai vertina daugiau nei 1700 studentų per metus. Šis departamentas siūlo šiuos kursus:

Intensyvūs kursai anglų, vokiečių, ispanų ir italų Extension kursai (vakariniai ar pietų) Kalbų kursai su profesinio orientavimo (skirtas naudoti konkrečioje darbinėje aplinkoje) Individualios pamokos Specialūs kursai jaunimui (nuo 10 iki 17 metų) Vasaros mokykla "Sporto ir kalba" jaunimui "Specialieji Vaikams" -Englischkurse mažiausiems mūsų (nuo 6 iki 9 metų) Jų anglų kalbos galimybė per bandymą (ESL - TOEIC) turi būti oficialiai patvirtinta ir tarptautiniu mastu pripažįstamą sertifikatą.

Kompetencija centras

CAVILAM, "centras Kaulo Approches vivantes des LANGUES et des Medias" (centre ryškioms kalbos ir žiniasklaidos koncepcijų) buvo įkurta 1964 metais. Pulsas buvo iš Clermont-Ferrand universitetai ir Vichy mieste. 2012 įstojo į institutą, į tarptautinio tinklo Alliance Française.

Kaip pasaulio pripažinimą mūsų institucijos visame pasaulyje instituto savo švietimo inovacijų gebėjimą garsėja. Ji gauna kiekvienais metais daugiau nei 5000 užsienio studentų ir užsienio studentų (INN) S iš daugiau nei 120 tautų paslaugus atmosferą neeilinį miestą.

Ypač palanki vieta ties gražus Parc des Celestins upės Allier pėsčiomis: CAVILAM - Alliance Française siūlo aukštos kokybės seminarus patogus ir elegantiškas atmosferą ir modernius įrenginius iki 9000 m² su neeilinio techninės įrangos.

Mūsų institutas reguliariai dirba su Prancūzijos užsienio reikalų ministerijos, Institut Français, Tarptautinės organizacijos Frankofonijos (OIF), Prancūzijos kultūros paslaugų užsienyje ir žiniasklaidos skaičius - vadovavo TV5 Monde, Radio France Internationale "ir" Canal Academie - kartu.

Kokybės ženklas "prancūzų kaip užsienio kalbos"

2008 iki 2012 institutas buvo suteiktas oficialus antspaudas patvirtinimo "etiketė Kokybiško fle" prancūzų kaip užsienio kalbos Prancūzų mokykla lentos, taškų aukščiausius įvertinimus visuose atlikome srityse (registratūra, patalpos, mokslo ir administravimo).

Kas kokybė reiškia mums ...

Mes pasistengsime atsakyti į visus prašymus pateikti informaciją arba užsiregistruoti per 48 valandas. Mes darome viską, kad suteikti dalyviams patenkintas visais atžvilgiais. Tai ypač pasakytina apie registratūroje, švietimo kokybės mokymo ir kultūros bei laisvalaikio programos, kurioje mes suteikiame Jums prancūzų gyvenimo būdą arčiau organizacija. Sutvarkome visus skundus ir ieško tinkamų sprendimų. Mes siekiame kiekvieną kursą savo kasdienybės. Mes ir toliau nuolat liečiasi su dalyviais. Mes valdyti įstaigą, kad ten visi jaučiasi patogiai ir darbuotojai būtų elgiamasi sąžiningai. Mes siūlome mūsų darbuotojai galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Mūsų vertybės

Be CAVILAM - Alliance Française yra keičiamasi, vietą visą gyvenimą, išmokau iš kalbų ir patirties įvairiose kultūrose, mes norime suteikti Jums šias reikšmes:

Kompetencijos, švietimo inovacijos, komunikabilumas

Apgyvendinimas šeimose ir daugelio vizitų ir vakare renginių tu suriši greitai į Prancūzijos gyvenimo būdo ir užtikrinti, kad jūs padaryti sparčią pažangą.

Mūsų privalumai

Ypač aukštos kokybės mokymas FLE kokybės ženklo Ištisus metus institutas Kursai prasideda kiekvieną pirmadienį Laisvas ir nemokama prieiga prie tarpvalstybinių elektros universiteto bibliotekoje Įvairūs apgyvendinimo variantai: priimančios šeimos, bendrabučius, studijos, butai Viešbučiai, Viešbučiai. Prancūzų gyvensena, kad galite atvykti labai kalbine priimančiojoje šalyje. Individualus perdavimas ir priėmimas (geležinkelio stotis, oro uostas) Kultūriniai renginiai Svetingi, kosmopolitiška atmosfera Vidutinio dydžio miestas su aukšta gyvenimo kokybe Komanda, kuri visada turi laiko ir atvirą ausį savo svečiams. Individualus požiūris Kokybės siekimas

Mūsų metodika

Sužinokite prancūzų ir suprasti prancūzų visuomenę - tai yra mūsų renginių tikslai. Mūsų pedagogika remiasi naujausiais inovacijų mokymo metodų ir remiasi bendravimo ir veiksmų orientuotas požiūris.

Intensyvus mokymasis per veiklą įvairovė Požiūriai, kurios skatina bendravimo įgūdžių įgijimą Praturtintas kultūrų mainai

Atvykus, dalyviai baigti kalbos testą. Tada jums priskirti kursus, kurie atitiktų jūsų lygis ir mokymosi tikslus greičiausiai. Lygiai ir mokymosi turinio, atitinka bendrosios Europos metmenys (BEKM) reikalavimus kalbų mokymo.

Mokytojai atsižvelgia į mokymosi tempą kiekvienas studentas ir pateikti kiekvieno dalyvio pažangą per savaitę inventoriaus pritvirtinti. Clermont-Ferrand universitetas užtikrina pedagoginę kontrolę mūsų kursus. Tuo savo viešnagės pabaigoje visi studentai gaus du oficialius dokumentus:

pažymėjimą su ženklais veiklos ir stropiai pažyma iš CAVILAM - kartu pasirašyta Alliance Française ir universiteto Blaise Pascal Klermonas-Feranas

Programos mokomos:
  • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

CAVILAM

Šis kursas yra skirtas užtikrinti sistemingą tobulinimą visose raštu ir žodžiu prancūzų aspektus. ... [+]

Tikslai ir programa

Šis kursas yra skirtas užtikrinti sistemingą tobulinimą visose raštu ir žodžiu prancūzų aspektus. Teminė kalbos seminarai skatinti spartesnę pažangą tam tikroje srityje, galimybes, įskaitant žodžiu ir raštu ryšių, žodyno, gramatikos, kultūros, fonetikos ir ruošiantis DELF / DALF / TCF testus, taip pat dainavimo ir teatro liepą ir rugpjūtį.

26 kalbos pamokos per savaitę:

18 grupinės jojimo pamokos, atitinkantys studento lygio 8 temomis kalbos dirbtuvės Dalyviai įvykdžiusiems Lankomumo reikalavimai gaus sertifikatą jų, žinoma, pasirašytą CAVILAM pabaigoje - Alliance Française ir Blaise Pascal universitetas Klermonas-Feranas, kartu su išsamiu įgūdžių įvertinimo. ... [-]
Prancūzija Vichy
Rugsėjis 2019
Anglų,Vokiečių,Ispanų
Dieninės
1 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CAVILAM

Kartu Programa leidžia dalyviams tobulinti savo prancūzų įgūdžius grupes, atitinkančias jų lygį, o taip pat gauna naudos iš "vienas su vienu mokslą. ... [+]

Tikslai ir programa

Kartu Programa leidžia dalyviams tobulinti savo prancūzų įgūdžius grupes, atitinkančias jų lygį, o taip pat gauna naudos iš "vienas su vienu mokslą. Kursas suteikia daugiau pritaikytą metodą, kuris leidžia studentams tobulinti savo įgūdžius per sąveiką, kaip grupės dalis, o daugiausia dėmesio skiriama atskirų tikslų su privačiu kuratorius.

24 kalbos pamokos per savaitę:

18 grupinės jojimo pamokos, atitinkantys studento lygio 6 "vienas su vienu pamokos Dalyviai įvykdžiusiems Lankomumo reikalavimai gaus ne iš savo kurso pabaigoje sertifikatą, pasirašytą CAVILAM - Alliance française ir Blaise Pascal universitetas Clermont-Ferrand, kartu su išsamiu įgūdžių vertinimo ... [-]
Prancūzija Vichy
Rugsėjis 2019
Anglų,Vokiečių,Ispanų
Dieninės
1 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CAVILAM

Tai labiausiai intensyvi programa prieinama, skirtas žmonėms, kuriems reikia pasiekti funkcinį lygį prancūzų greitai dėl profesinių priežasčių. ... [+]

Tikslai ir programa

Tai labiausiai intensyvi programa prieinama, skirtas žmonėms, kuriems reikia pasiekti funkcinį lygį prancūzų greitai dėl profesinių priežasčių. Studentai prisijungti prie grupės iš intensyvios programos, atitinkančios jų lygį, taip pat dalyvaus 14 vienas su vienu "(parengtas su prancūzų kalbos katedros vedėjas tikslus, trukmę ir grafiką) pamokas per savaitę. Teminė kalbos seminarai skatinti spartesnę pažangą tam tikroje srityje, galimybes, įskaitant žodžiu ir raštu ryšių, žodyno, gramatikos, kultūros, fonetikos ir ruošiantis DELF / DALF / TCF testus, taip pat dainavimo ir teatro liepą ir rugpjūtį.

40 kalbos pamokos per savaitę:... [-]

Prancūzija Vichy
Rugsėjis 2019
Anglų,Vokiečių,Ispanų
Dieninės
1 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CAVILAM

Ši programa yra skirta studentams, kurie ketina siekti aukštojo mokslo Prancūzijoje universitetuose ar Grandes Ecoles dėmesio skiriant verslo ar inžinerijos. ... [+]

Tikslai ir programa

Birželis 29 - liepa 24 2015 liepos 27 d - 21 Rgp 2015 Ši programa yra skirta studentams, kurie ketina siekti aukštojo mokslo Prancūzijoje universitetuose ar Grandes Ecoles dėmesio skiriant verslo ar inžinerijos. Jis jungia bendras prancūzų kalbos pagerėjimą su parengiamųjų klasių universitetinio lygio išsilavinimą popietėmis rytais. Žinoma supažindina studentus su įvairių studijų metodų, reikalingų kiek įmanoma veiksmingiau siekti universitetinio lygio kursus Prancūzijoje. Minimalus reikalaujamas lygis prancūzų: B1

26 kalbos pamokos per savaitę

18 Bendrieji Prancūzijos klasės dirbtuvių užsiėmimai rengiantis universitetinio lygio studijų ... [-]
Prancūzija Vichy
Rugsėjis 2019
Anglų,Vokiečių,Ispanų
Dieninės
1 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CAVILAM

Jaunesniems besimokančiųjų nuo 12 iki 16 metų amžiaus galimybė padaryti didžiąją dalį savo vasaros su įdomus požiūris į mokymąsi ir prancūzų galimybę išbandyti įvairias s ... [+]

Tikslai ir programa

Jaunesniems besimokančiųjų nuo 12 iki 16 metų amžiaus galimybė padaryti didžiąją dalį savo vasaros su įdomus požiūris į mokymąsi ir prancūzų galimybę išbandyti įvairias sporto šakas! Partnerystė CAVILAM - Alliance Française ir vasaros stovykla organizatorius Vichy etapai (patvirtinta Jaunimo ir sporto organizacija). Visi dalyviai gauna pažymėjimą apie užbaigti kursą.

Rytais:

Prancūzijos pamokos CAVILAM - Alliance Française su kvalifikuotų mokytojų patirties dirbant su vaikais ir paaugliais (ne daugiau kaip 15 mokinių skaičius klasėje). Užsienio studentai imtis Prancūzijos klases, o Prancūzijos studentai gali pasirinkti tarp anglų, ispanų ir vokiečių kalbomis. Visi mokiniai dalyvauja tose pačiose veiklos popietę.... [-]

Prancūzija Vichy
Rugsėjis 2019
Anglų,Vokiečių,Ispanų
Dieninės
1 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CAVILAM

Labai intensyvi programa tiems, nori labai greitai pagerinti savo kalbinius įgūdžius. ... [+]

Tikslai ir programa

Labai intensyvi programa tiems, nori labai greitai pagerinti savo kalbinius įgūdžius. Studentai prie intensyvaus lygio, atitinkančio jų lygį, taip pat dalyvaus šeši vienas su vienu "(parengtas su prancūzų kalbos katedros vedėjas tikslus, trukmę ir grafiką) pamokas per savaitę. Teminė kalbos seminarai skatinti spartesnę pažangą tam tikroje srityje, galimybes, įskaitant žodžiu ir raštu ryšių, žodyno, gramatikos, kultūros, fonetikos ir ruošiantis DELF / DALF / TCF testus, taip pat dainavimo ir teatro liepą ir rugpjūtį.

32 kalbos pamokos per savaitę:

18 grupinės jojimo pamokos, atitinkantys studento lygio 8 temomis kalbos dirbtuvės 6 "vienas su vienu pamokos ... [-]
Prancūzija Vichy
Rugsėjis 2019
Anglų,Vokiečių,Ispanų
Dieninės
1 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CAVILAM

Vienas su vienu "mokslą teikia specialiai sukurta klases prisitaikyti prie visą spektrą studentų poreikius. ... [+]

Tikslai ir programa

Vienas su vienu "mokslą teikia specialiai sukurta klases prisitaikyti prie visą spektrą studentų poreikius. Konkretūs tikslai ir mokymo tikslai yra parengtos remiantis atskirų lygių ir reikalavimai, apimantys viską nuo bendro prancūzų ir verslo prancūzų į pasirengimo bandymams ir pamokų, skirtų patenkinti konkrečius darbo reikalavimus. Vienas-vienas klasės gali būti derinamas su papildomų veiklų, tokių kaip pietų su dėstytoju, susitikimuose su ekonominių, kultūrinių ar politinių veikėjų, turus ir daugiau programą.

Dalyviai įvykdžiusiems Lankomumo reikalavimai gaus sertifikatą jų, žinoma, pasirašytą CAVILAM pabaigoje - Alliance Française ir Blaise Pascal universitetas Klermonas-Feranas, kartu su išsamiu įgūdžių įvertinimo.... [-]

Prancūzija Vichy
Rugsėjis 2019
Anglų,Vokiečių,Ispanų
Dieninės
1 - 52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba