CAVILAM

Įvadas

Oficialus aprašymas

CAVILAM - Alliance Française yra privatus universitetas Viši (Auvergne), Prancūzijoje centrinėje miesto ir todėl yra mažiau nei 3 valandas iš Paryžiaus ir 2 valandas nuo Lionas. Institutas yra atviras ištisus metus.

"Vichy" yra žinomas kaip "Queen of kurortus", populiarios turistų ir SPA svečiams Thermal. Vilos, ilgai būdus, iš Napoleono laikų parke, su savo senovės medžiai, vaistinio spyruoklės, kad įkvėpė Art Nouveau operos ir upės Allier Vichy skolinti beprecedentį žavesio ir nuojauta nekilnojamojo Prancūzijos meno džiaugsmo. Sporto aistruoliai siūlo Vichy infrastruktūros aukščiausios klasės labai žalia, natūralaus kraštovaizdžio.

Mūsų institutas yra įsikūręs miesto centre, Parc des Celestins pėsčiomis.

Nuo mūsų miesteliu nuo visko yra pasiekiamos pėsčiomis arba dviračiu: traukinių stoties, taip pat kino teatruose, bankuose, parduotuvėse, restoranuose ir apgyvendinimą.

Kalbos institutas visiems

CAVILAM - Alliance Française yra tarptautinio kultūros centru Prancūzijoje, atsižvelgiant metais daugiau nei 5000 studentų iš daugiau nei 120 šalių ir dalyvauja švietimo naujovių kalbų mokymo su.

Mūsų mokytojai visi turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą, kaip prancūzų mokytojas kaip užsienio kalbos (fle) arba šiuolaikinių užsienio kalbomis (lve). Jų mokymas apima naujausias mokymo metodus. Šie metodai suteikia efektyvią kalbų mokymąsi (žodinės raiškos, raštu išdėstyta, klausymo, teksto suvokimo). Jie dirba su realių dokumentų ir autentiškų bendravimo situacijas, skatina interaktyvumą ir kūrybiškumą pamokose, eikite užduotį priekį užduoties ir nustatyti naujas technologijas, kurios buvo pritaikytas kalbų mokymas.

Departamentas prancūzų kaip užsienio kalbos

Departamentas prancūzų kaip užsienio kalbos turi tokią Jums pasiūlyti:

Prancūzijos kursai po panardinimo principo suaugusiems visų lygių Seminarai mokytojams / viduje, prancūzų kaip užsienio kalbos mokymo (Prancūzija: FLE) Pasirengimas oficialių Prancūzijos kvalifikaciją (DELF / DALF, TCF ir tt) Kalbų kursai moksleivių grupėms Vasaros mokykla "Sporto ir Kalba" 12- 16 metų Žinoma "prancūzų kalba ir kulinarijai", kuris atneša jums prancūzų virtuvės su seminarų, paskaitų, turus ir degustacijas glaudesnius derinys.

Užsienio kalbų katedra

Užsienio kalbų katedra norėtų spręsti nacionaliniu ir tarptautiniu auditoriją. Palankiai vertina daugiau nei 1700 studentų per metus. Šis departamentas siūlo šiuos kursus:

Intensyvūs kursai anglų, vokiečių, ispanų ir italų Extension kursai (vakariniai ar pietų) Kalbų kursai su profesinio orientavimo (skirtas naudoti konkrečioje darbinėje aplinkoje) Individualios pamokos Specialūs kursai jaunimui (nuo 10 iki 17 metų) Vasaros mokykla "Sporto ir kalba" jaunimui "Specialieji Vaikams" -Englischkurse mažiausiems mūsų (nuo 6 iki 9 metų) Jų anglų kalbos galimybė per bandymą (ESL - TOEIC) turi būti oficialiai patvirtinta ir tarptautiniu mastu pripažįstamą sertifikatą.

Kompetencija centras

CAVILAM, "centras Kaulo Approches vivantes des LANGUES et des Medias" (centre ryškioms kalbos ir žiniasklaidos koncepcijų) buvo įkurta 1964 metais. Pulsas buvo iš Clermont-Ferrand universitetai ir Vichy mieste. 2012 įstojo į institutą, į tarptautinio tinklo Alliance Française.

Kaip pasaulio pripažinimą mūsų institucijos visame pasaulyje instituto savo švietimo inovacijų gebėjimą garsėja. Ji gauna kiekvienais metais daugiau nei 5000 užsienio studentų ir užsienio studentų (INN) S iš daugiau nei 120 tautų paslaugus atmosferą neeilinį miestą.

Ypač palanki vieta ties gražus Parc des Celestins upės Allier pėsčiomis: CAVILAM - Alliance Française siūlo aukštos kokybės seminarus patogus ir elegantiškas atmosferą ir modernius įrenginius iki 9000 m² su neeilinio techninės įrangos.

Mūsų institutas reguliariai dirba su Prancūzijos užsienio reikalų ministerijos, Institut Français, Tarptautinės organizacijos Frankofonijos (OIF), Prancūzijos kultūros paslaugų užsienyje ir žiniasklaidos skaičius - vadovavo TV5 Monde, Radio France Internationale "ir" Canal Academie - kartu.

Kokybės ženklas "prancūzų kaip užsienio kalbos"

2008 iki 2012 institutas buvo suteiktas oficialus antspaudas patvirtinimo "etiketė Kokybiško fle" prancūzų kaip užsienio kalbos Prancūzų mokykla lentos, taškų aukščiausius įvertinimus visuose atlikome srityse (registratūra, patalpos, mokslo ir administravimo).

Kas kokybė reiškia mums ...

Mes pasistengsime atsakyti į visus prašymus pateikti informaciją arba užsiregistruoti per 48 valandas. Mes darome viską, kad suteikti dalyviams patenkintas visais atžvilgiais. Tai ypač pasakytina apie registratūroje, švietimo kokybės mokymo ir kultūros bei laisvalaikio programos, kurioje mes suteikiame Jums prancūzų gyvenimo būdą arčiau organizacija. Sutvarkome visus skundus ir ieško tinkamų sprendimų. Mes siekiame kiekvieną kursą savo kasdienybės. Mes ir toliau nuolat liečiasi su dalyviais. Mes valdyti įstaigą, kad ten visi jaučiasi patogiai ir darbuotojai būtų elgiamasi sąžiningai. Mes siūlome mūsų darbuotojai galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Mūsų vertybės

Be CAVILAM - Alliance Française yra keičiamasi, vietą visą gyvenimą, išmokau iš kalbų ir patirties įvairiose kultūrose, mes norime suteikti Jums šias reikšmes:

Kompetencijos, švietimo inovacijos, komunikabilumas

Apgyvendinimas šeimose ir daugelio vizitų ir vakare renginių tu suriši greitai į Prancūzijos gyvenimo būdo ir užtikrinti, kad jūs padaryti sparčią pažangą.

Mūsų privalumai

Ypač aukštos kokybės mokymas FLE kokybės ženklo Ištisus metus institutas Kursai prasideda kiekvieną pirmadienį Laisvas ir nemokama prieiga prie tarpvalstybinių elektros universiteto bibliotekoje Įvairūs apgyvendinimo variantai: priimančios šeimos, bendrabučius, studijos, butai Viešbučiai, Viešbučiai. Prancūzų gyvensena, kad galite atvykti labai kalbine priimančiojoje šalyje. Individualus perdavimas ir priėmimas (geležinkelio stotis, oro uostas) Kultūriniai renginiai Svetingi, kosmopolitiška atmosfera Vidutinio dydžio miestas su aukšta gyvenimo kokybe Komanda, kuri visada turi laiko ir atvirą ausį savo svečiams. Individualus požiūris Kokybės siekimas

Mūsų metodika

Sužinokite prancūzų ir suprasti prancūzų visuomenę - tai yra mūsų renginių tikslai. Mūsų pedagogika remiasi naujausiais inovacijų mokymo metodų ir remiasi bendravimo ir veiksmų orientuotas požiūris.

Intensyvus mokymasis per veiklą įvairovė Požiūriai, kurios skatina bendravimo įgūdžių įgijimą Praturtintas kultūrų mainai

Atvykus, dalyviai baigti kalbos testą. Tada jums priskirti kursus, kurie atitiktų jūsų lygis ir mokymosi tikslus greičiausiai. Lygiai ir mokymosi turinio, atitinka bendrosios Europos metmenys (BEKM) reikalavimus kalbų mokymo.

Mokytojai atsižvelgia į mokymosi tempą kiekvienas studentas ir pateikti kiekvieno dalyvio pažangą per savaitę inventoriaus pritvirtinti. Clermont-Ferrand universitetas užtikrina pedagoginę kontrolę mūsų kursus. Tuo savo viešnagės pabaigoje visi studentai gaus du oficialius dokumentus:

pažymėjimą su ženklais veiklos ir stropiai pažyma iš CAVILAM - kartu pasirašyta Alliance Française ir universiteto Blaise Pascal Klermonas-Feranas

Vietos

Vichy

Address
1, avenue des Célestins
CS 72678
Vichy Cedex France

03206 Vichy, Overnė-Rona-Alpės, Prancūzija