Accord Language Schools

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kalbų mokykla Accord nuo Grands bulvarų Paryžiuje

Įkurta 1988 metais, Kalbų mokykla Accord, įsikūręs garsaus Grands bulvarų Paryžiuje, vos kelios minutės pėsčiomis nuo Luvro muziejaus, opera, Georges Pompidou centras (Beaubourg) ir garsus Grands Magasins.

Nesvarbu, ar esate lankyti intensyvius prancūzų kurso ar vykdomąjį programą Kalbų mokykla Accord, esate tikri, kad gauti geriausias įmanomas sąlygas mokytis prancūzų ir geriau suprasti prancūzų kultūrą ir gyvenimo būdą:

Įsikūręs gražioje, paprastai Paryžiaus pastato Paryžiaus centre 20 šviesūs ir erdvūs kabinetai pilnai įrengtas su garso ir vaizdo įranga Moderni ir dinamiška mokymo metodas šiuolaikinę kultūrą integruoti Kursai laisvus ištisus metus 6 kalbos lygiai nuo pradedančiųjų iki pažengusių 4 kabinetai, skirti profesionalams ir vienas su vienu mokymai Įvairus derinys studentams: nuo universitetų studentams specialistai ir vadovai. Per 50 skirtingų tautybių Kompanijos siela prancūzų atmosfera

Mokykla suteikė oficialiajame Prancūzijos Kokybės ženklelis ir prijungta prie profesinių organizacijų, pavyzdžiui, suflė ir CAMPUSFRANCE.

Apie ACCORD Mančesteris

Mes sutelkiame dėmesį į teikiant Bendra anglų kalbos kursus ir verslo anglų kalbos kursus, kad turėtumėte geriausius įrankius efektyviai bendrauti. Mūsų Britų taryba akredituota mokykla yra nedidelė kalbų mokykla, kurioje galima išmokti ir tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius greitai draugiškas aplinkai. Mūsų anglų kalbos kursai ir studijų programos, kuria siekiama suaugusiems studentams, kurie visi yra motyvuoti, nori patobulinti savo kalbinius įgūdžius, sužinoti apie britų kultūrą ir sužinoti vieni apie kitus. ACCORD Mančesteris sveikina daug skirtingų tautybių, daugiausia Europos. Mes įsitikinkite, kad mes niekada dominuojantį pilietybę garantuoti, kad mūsų studentai turi prieigą prie įvairių kultūrų ir sužinoti apie studijas ir dirba įvairių kultūrų aplinkoje.

Mūsų mokytojai yra kvalifikuoti ir patyrę mokymo General anglų ir verslo anglų kalba. Dauguma išmokė anglų užsienyje ir / arba dirbo verslo pasaulyje. ACCORD Mančesteris įsikūręs Manchester energingas verslo rajono centre ir suteikia puikią aplinką mokytis General anglų ir verslo anglų kalba. Accord Mančesterio specialistų anglų kalbos kursai vyksta Brook House Mančesteryje. Brook House yra gražus, tradicinis anglų pastatas įsikūręs energinga ir kosmopolitišką miesto centre su visais savo patogumais.

Britų taryba akredituota, ACCORD Mančesteris yra mažas, draugiškas ir profesionalus English School. Mūsų klasės yra nedidelės, kuri suteikia mūsų studentams kiekvieną galimybę dalyvauti ir plėtoti savo įgūdžius. Mūsų Verslo anglų kalbos kursai yra pritaikytos, kad atitiktų mūsų studentų poreikius. Jei jums reikia pagerinti savo derybinius įgūdžius, mūsų verslo anglų kalbos mokytojai bus įtraukti šią temą į pamokos planas. Jei jums reikia dirbti tam tikrą įgūdžių, mūsų anglų kalbos mokytojai spręs kurso metu šią temą. Leiskite mums žinoti, ką jums reikia prieš jūsų verslo anglų kalbos kursas prasideda, o mes pasirūpinsime, kad jūsų individualų kursas atitinka jūsų reikalavimus tiksliai. Nesvarbu, ar tai yra generalinis Anglų kalbos kursai ar verslo anglų kalbos kursus, mūsų anglų kalbos mokytojai sutelkti dėmesį į mūsų studentų specifinius reikalavimus, ar tai praeiti IELTS egzaminą dalyvauti britų universitetą, toliau savo tarptautinę karjerą, arba sukurti savo kalbinius įgūdžius patenkinti savo darbu, ir tt Mūsų darbuotojai visada pasiruošę padėti mūsų studentams visus klausimus jie gali turėti, ar tai būtų rasti geriausią užeiga Mančesteryje arba pateikdami išsamią informaciją apie tai, kaip geriausia gauti istorinės York. Per pertraukos, studentai gali apsilankyti "Studentų kampo" patikrinti savo laiškus į kompiuterį arba pažvelgti, kas ant Mančesteryje. Nemokamas bevielis internetas prieiga visiems mūsų studentams visoje mokykloje. Mes darome viską, kad mokiniai jaustųsi patogiai su mumis ACCORD Mančesteryje ir per visą jų buvimo miestą. Mančesteris yra puiki vieta apsilankyti ir ten yra daug veiklos įmanoma, iš meno galerijų, muziejų ir teatrų džiazo klubuose, festivaliuose ir sporto.

Manchester prekybos centras, tik porą minučių nuo ACCORD Mančesteris, yra išskirtinė, siūlo viską nuo prabangos universalinių parduotuvių ir dizainerių parduotuvių tiems paprastai anglų parduotuvių. Kiekvienas virtuvės stilius yra Mančesteryje iš Tailando į Italijos tačiau nepamirškime tradicinius angliškus barus, kuri duos jums galimybę tęsti praktikuojančių savo kalbos įgūdžius, o atrankos vienas iš Mančesterio vietos alaus ir vis garsėja "žuvies ir traškučių". Ir jei esate futbolo gerbėjas, jūs negalite išvengti mūsų dviejų žinomų futbolo komandos: "Manchester United" ir "Manchester City"!

Vietos

Paryžius

Accord

Address
ACCORD ECOLE DE LANGUES
14, boulevard Poissonnière

75009 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija
Telefonas
+33 1 55 33 52 33

Mančesteris

Address
ACCORD Manchester
Brook House
Spring Gardens

M2 2BQ Mančesteris, Anglija, Jungtinė Karalystė