CIAL - Centro de Linguas

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

SI yra bendrovė, turinti daugiau nei 50 metų patirtį, įkurta 1959 metais kaip kalba mokykloje Portugalijos žmonėms.

Mes siūlome platų paslaugų spektrą tose srityse, prijungtų prie kalbų ir kalbų mokymo, teikiant naujoviškus sprendimus tarptautinio bendravimo kalba. Mūsų paslaugų kokybė yra tikrinama nacionalinių ir tarptautinių subjektų.

Mes skatinti žinias ir savarankiškai plėtoti mūsų klientams, tiek asmeninių ir profesinių lygių, per teikiamų paslaugų tobulumo ir aukštos kvalifikacijos ir patirties komanda bendradarbių ir mokytojų įsipareigojimas.

Kai kurie iš mūsų klientų:

AIG Europe "AXA Portugalija," Barclays Bank, Banco de Portugal "Banco Mundayl BASF," Bayer "," BP Portugalija, "Boehringer Ingelheim", "Credit Suisse", CTT, EPAL, GALP Energia ", IBM," Instituto Camões, Instituto de Defesa Nacional, L'Oreal Portugalija , Procter & Gamble "," Repsol "," Samsung ", SAP," TMN UBS bankas, UNICEF, "Vodafone"

APGYVENDINIMAS TARNYBA

SI siūlo dvi pagrindines galimybes apgyvendinimo:

Asmeninis Pagrindinis Apgyvendinimas

Asmeninis Pagrindinis Apgyvendinimas padeda studentams įgyti susipažinimas su kalba kalbėti savo šeimininko. Cial anketa kruopščiai atrinktų namų siūlome apgyvendinimą ir pusryčiai, taip pat šeimos aplinkoje. Studentai dedamas vienviečiai kambariai ir ir bus vienintelis GIMTOJI jų kalba namuose. Mokykla yra pasiekiamas arba pėsčiomis arba visuomeniniu transportu, niekada daugiau nei 15-30 minučių kelio.

Bendras butas Apgyvendinimas

Mūsų Lisabonoje ir Faro Shared Apartments, studentai gali pasirinkti likti vienos ar bendrų patalpų ir turės naudos iš daugiau nepriklausomų apgyvendinimo, idealiai tinka ilgalaikėms viešnagėms, bet ir už trumpalaikio buvimo. Butai yra pilnai įrengtas, su kabeline televizija ir WiFi. Vonios kambarys, virtuvė ir gyvenamasis kambarys yra bendras su kitais Cial studentams.

Abiejuose miestuose mokyklos yra kelios minutės pėsčiomis.

Kai mokiniai renkasi kitą variantą, SI yra laimingi galėdami padėti susirasti tinkamą viešbutį, namus ar savarankiškai aptarnavo apartamentus.

Prašome kreiptis vietų, kurios siūlo specialius tarifus mūsų studentų sąrašų.

Pervežimo paslaugos

Pervedimo paslauga teikiama studentams, kurie nori būti laikomasi oro uoste (arba traukinių / autobusų stoties). Studentai pasveikino iš Cial tarnautojo ir ėmėsi, paprastai taksi arba privataus automobilio, į jų pasirinktą apgyvendinimo.

STUDENT SERVICES

SI turi studentas paslauga, kuri patarti ir padėti studentams ne tik iškilus problemoms ar abejonių, susijusių su Žinoma, apgyvendinimas arba Socialinės ir užklasinę programos, bet ir su bet kuria kita aspektą į jų buvimo Portugalijoje. Studentai turėtų gauti ryšį su atsakingu už šią paslaugą asmeniui tiesiogiai arba per registratūros ar mokytojams.

Vietos

Lisabona

CIAL - Centro de Linguas

Address
Rua Actor Taborda, 55-1º Esq.
1000-007 Lisabona, Lisabona, Portugalija
Interneto svetainė
Telefonas
+351 21 794 0448

Faro

Address
Rua General Humberto Delgado, 5
8000-355 Faro, Faro rajonas, Portugalija