Oficialus aprašymas

HUFS Dvasia: pasaulinės eros signalas

Hankuk University Of Foreign Studies buvo įkurtas 1954 m., Kad sukurtume talentingus asmenis, kurie galėtų toliau tobulinti Korėjos modernizavimą ir pasaulio taikos priežastis. Atsižvelgiant į tikrą supratimą ir didelę meilę Korėjos žmonėms ir žmonijai, "HUFS" iniciatyvi dvasia padėjo Korėjai įtvirtinti pagrindinį buvimą pasaulyje, įveikiant nacionalines nesantaikos iš Korėjos karo.

HUFS ir toliau dirbs taikos labui visai žmonijai, nuolat ieškodami tiesos ir kuriant naują kultūrą. Tai visų pirma reiškia, kad visus savo išteklius reikia sutelkti, kad Korėjoje taptų talentingų žmonių pasaulyje ir Korėjos pasaulyje.

Švietimo filosofija

Įkvėptas laisvos demokratijos idėjos, HUFS skatina studentų individualumą ir ugdo lyderio charakterį, kad jie taptų labai pajėgiais tokio pobūdžio žmonėmis, kurie gali prisidėti prie Korėjos ir pasaulio vystymosi.

Procese jis niekada nepasigaliojo nuo "tiesos, ramybės ir kūrybos" įkūrimo dvasios. HUFS taip pat siekia įsteigti savo nepriklausomybę kaip privačią mokyklą, tačiau niekada neprarandama jo gamtos kaip viešosios švietimo įstaigos akyse.

Be to, HUFS siekia atskirti save nuo kitų aukštojo mokslo įstaigų ir išlaikyti jos skiriamąjį požymį, kaip tai rodo jo mokyklos pavadinimas.

Dvasios įkūrimas

Tiesa: tiesos, kuriomis vadovaujamės mūsų gyvenime, kaip švyturiai horizonte Mes skiriame savo gyvenimus ieškodami tiesos ir sustiprindami visų akademinių studijų pagrindą tiesos šviesa, plečiame savo žinias ir patirtį apie save ir pasaulį.

Taika: abipusiškai naudingi santykiai tarp individų, tarp tautų ir tarp žmonijos bei gamtos HUFS yra skirtas akademiniam ir kultūriniam mainams su kitomis etninėmis grupėmis ir tiems, kurie palaiko kitas ideologijas, kad sudarytų kelią dialogui ir žmonių sutikimui, kad galiausiai žmonija gali ramiai egzistuoti ir klestėti

Kūrimas: Korėjos kultūros praturtinimas pasauliui. HUFS, paremtas šalies meile, remia Korėjos kultūrą, kad praturtintų pasaulį atvirumo laikmečiu ir padėtų sukurti naują kultūrą, tinkamą globalizacijai.

Švietimo filosofija

HUFS savo švietimo filosofiją gavo iš mokyklos šūkio, tiesos, taikos ir kūrybiškumo dvasios. Studentai yra raginami priimti liberalios demokratijos idealus ir ugdyti individualumo bei vadovavimo jausmą prisidėti prie tautos ir viso pasaulio praturtinimo ir klestėjimo.

HUFS Tikslai

HUFS ugdo sąmoningus piliečius su pasauline perspektyva ir kūrybinius profesionalus, kurie ateityje vadovausi pasaulio kultūrų sujungimu. Studentai yra įgiję laisvą meną, apimantį humanitarinius mokslus, taip pat socialinius ir gamtos mokslus, kad būtų sukurtas tvirtas žinių pagrindas.

Be to, studentai yra rengiami vienos ar daugiau užsienio kalbų, o HUFS yra svarbus bruožas ir prioritetas. Kalbos mokymas kartu su regiono geopolitikos, ekonomikos, visuomenės ir kultūros studijomis įvairiose pasaulio dalyse, siekiant ugdyti tikruosius pasaulio piliečius.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

Hankuk University Of Foreign Studies

Tarptautinė vasaros sesija korėjiečių kalba ... [+]

** 2018 m. TVS Tvarkaraštis: liepos 19 d. - rugpjūčio 17 d

Tarptautinė vasaros sesija korėjiečių kalba

Tarptautiniai studentai gali padidinti savo kalbos mokėjimą korėjiečių kalba per ISS kalbos kursus, o Korėjos vidaus studentai turi galimybę tobulinti anglų kalbos mokėjimą, mokėdami tarptautinėje aplinkoje, kurioje visi kursai yra mokomi anglų kalba.IKS suteikia studentams kruopščiai suplanuotą mokymo programą, o kursus moko keletas labiausiai žinomų mokslininkų Korėjos studijų srityje, kurių dauguma kviečiami iš prestižinių užsienio universitetų mokyti vasaros sesijai. Fakultetas ir studentai kartu sukuria kosmopolitinę aplinką, kuri skatina gilų Korėjos visuomenės supratimą.... [-]

Pietų Korėja Seulas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 - 5 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
107 Imun-ro, Dongdaemun-gu, Seoul, Korea
02450 Seulas, Seulas, Pietų Korėja
Address
Global Campus 81, Oedae-ro, Mohyeon-eup, Cheoin-gu, Yongin-si,
17035 Gwangju-si, Gyeonggi-do, Pietų Korėja