eta College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Aistra. Karjera. Gyvenimo kelias.

eta College yra privati aukštojo mokslo ir mokymo kolegija, kuri specializuojasi kvalifikacijose, kurios lemia įsidarbinimą sporto ir kūno rengybos pramonėje.

Šios kvalifikacijos yra užregistruotos aukštojo mokslo kvalifikacijų sistemoje (HEQSF) ir profesinių kvalifikacijų pakopų sistemoje. Jie yra lyginami su geriausiais tarptautiniais sporto ir fitneso standartais, o tai reiškia, kad mūsų absolventai yra gerai pasirengę rasti darbą Pietų Afrikoje ir visame pasaulyje.

118658_pexels-photo-1080882.jpegTim Mossholder / Pexels

eta didžiuojasi tuo, kad yra lyderis sporto ir fitneso pramonės švietimo programose. Kaip vienintelė sporto ir fitneso kolegija, mes skiriame dinamiškas mokymosi programas, kurios lemia tarptautiniu lygiu įvertintas kvalifikacijas.

Mūsų profesines programas patvirtina CATHSSETA, o mūsų aukštojo mokslo programos yra akredituotos CHE. Mūsų kvalifikaciją Nacionalinė kvalifikacijų struktūra (NQF) užregistruoja Pietų Afrikos kvalifikacijų institucija (SAQA).

Vykdydami akreditacijos kriterijus, mūsų aukštojo mokslo įstaigos yra įregistruotos Aukštojo mokslo ir mokymo departamente kaip privati aukštojo mokslo įstaiga.

Siekdami užtikrinti, kad patenkintume sporto ir kūno rengybos poreikius Pietų Afrikoje, eta yra taip pat licencijuotų paslaugų teikėjas kartu su „Sport and Recreation South Africa“ (SRSA).

Mūsų kvalifikacija yra lyginama su tarptautine geriausia sporto ir fitneso praktika; Taigi mūsų absolventai gali rasti darbą Pietų Afrikoje ir visame pasaulyje.

Studentai gali mokytis mokslo, fitneso ar sporto valdymo.

Yra galimybė vykdyti nuolatines studijas , kurios idealiai tinka mokyklą paliekantiems asmenims; Ištęstinės studijos , kurios puikiai tinka tiems, kurie nori pakeisti karjerą arba sužinoti daugiau apie savo interesų sritį. Tiems, kurie nori lankstumo savo studijose, internetinis mokymasis yra puikus sprendimas.

118659_pexels-photo-703016.jpegViktoras Freitas / Pexels

Eta išsiskiria tuo, kad yra sporto ir kūno rengybos specialistų kolegija, kuri savo moksleivius visiškai įtraukia į sporto, kūno rengybos ar sporto vadybos dalykus. Mes suderiname auditorijos teoriją ir tyrimus su praktiniu mokymu ir darbo patirtimi.

Mūsų studentai palieka mus tvirtesnius, stipresnius nei tada, kai jie pradėjo, o jie baigė kvalifikaciją ir pasiruošę darbui.

eta turi dvylika universitetų. Jie įsikūrę Bloemfonteine, Botsvanoje, Keiptaune, Durbane, Rytų Londone, Džordže, Johanesburge, Mauricijuje, Namibijoje, Port Elizabete, Pretorijoje ir Stellenbosch.

DHET registruoti miesteliai yra BFN, CPT, DBN, GRG, JHB, PTA, STB. Mes turime papildomų svetainių, kuriose siūlomos CATHSSETA akredituotos programos PLZ, Namibijoje, Mauricijuje ir netrukus Botsvanoje.

eta College siūlo du pristatymo būdus. Galite lankyti kursus universiteto miestelyje arba įgyti kvalifikaciją nuotoliniu būdu. Abi jos siūlo mokymąsi, kurį tarpininkauja technologijos.

Kodėl „akis į akį“ reikia mokytis eta College ?

eta College mokymasis akis į akį yra pristatymo būdas, kai jūs baigiate savo studijas universiteto miestelyje su struktūrizuotu tvarkaraščiu.

Mūsų universitetuose siūlomi „Fitness“, „Coaching Science“ ir „Sport Management“ sertifikatai ir diplomai, taip pat trumpi kursai ir specializacijos.

eta College yra akredituota ir įregistruota aukštojo mokslo ir mokymo kolegija, kuri specializuojasi sporto ir kūno rengybos kvalifikacijose. Mūsų mokymo koledžas yra visame pasaulyje garsus savo teorinio, praktinio ir darbu pagrįsto mokymosi metodu, kurį mes vadiname visišku panardinimu . eta College studentai sunkiai mokosi ir jie sunkiai žaidžia, o mūsų miestelis yra pagrindinis taškas, kur tai atsitinka. Mes siūlome klasių, praktinės ir rekreacijos aplinkos asortimentą, kad mūsų studentai linksmai praleistų tiek teorinį mokymąsi, tiek praktinius įgūdžius. Be to, mes palaikome ryšius su paslaugų teikėjais, siekdami užtikrinti, kad studentai susidurtų su mokymu, kuris yra svarbus jų studijoms ir suteikia galimybes įsidarbinti ar pradėti savo praktiką.

118660_pexels-photo-618612.jpegSnapwire / Pexels

Kodėl reikia mokytis nuotoliniu būdu su „ eta College ?

eta College nuotolinis mokymasis yra būdas pristatyti studijas iš namų pagal struktūrinį tvarkaraštį.

Nuotolinis mokymasis suteikia galimybę mokytis internetu.

Norėdami sėkmingai naudotis internetiniu / nuotoliniu mokymu, turite būti darbštūs ir pasitikintys savimi. Svarbu užmegzti nuolatinį ir reguliarų ryšį su dėstytoju, kad užtikrintumėte, jog gaunate reikiamą palaikymą. Kita gyvybiškai svarbi nuotolinio mokymosi dalis yra patirtinio mokymosi komponentas. Tai reikalauja, kad dirbtumėte srityje, šešėliaudami, padėdami ir mokydamiesi iš kitų specialistų. Taip pat labai svarbu, kad turėtumėte el. Pašto adresą ir prieigą prie kompiuterio bei interneto, nes to prireiks tyrimams ir visoms užduotims atlikti.

Vietos

Keiptaunas

Address
Western Province Cricket Club Sports Centre, 53 Ave de Mist, Rondebosch
8001 Keiptaunas, Vakarų kyšulys, Pietų Afrikos Respublika

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: