University of Johannesburg

Įvadas

Oficialus aprašymas

Energingas, daugiakultūrėje ir dinamiška, The Universitetas Johanesburge (UJ) dalijasi tempą ir energiją kosmopolitinis Johanesburgas, miesto, kurio pavadinimas ji vykdo. Išdidžiai Pietų Afrikos, universitetas yra gyvas iki Afrikos šaknimis, ir gerai pasirengę savo vaidmenį aktualizavimu potencialą, kad aukštasis mokslas galioja žemyno vystymuisi.

Fenomenalus sėkmės istorija universiteto yra vienas, kad nustebino kritikus ir laimėjo daugiau nei skeptikų. Būdamas instituciją, kuri didžiuojasi savo prieinamoje kompetencijos, tik po 11 metų UJ įsitvirtino kaip pasaulinio lygio ir pasaulinės klasės ūgio institucija.

Per pirmuosius penkerius gyvavimo metus, UJ padvigubino savo akredituotą tyrimų rezultatų ir padidino savo numerį žymūs Pietų Afrikos mokslinių tyrimų Kėdės nuo nulio iki septynių. Tai puikus pasiekimas buvo pasiektas gerokai lenkia nustatyto tikslo iki 2015 m. 2010 tyrimų rezultatas buvo uj norą rezultatas, pradiniu laikotarpiu, siekiant nustatyti UJ kaip kruopščiai mokslinių tyrimų orientuota universitete.

UJ yra pirmoji ir vienintelė Afrikos universitetas leista labai gerbiamas konsorciumo 28 daug mokslinių tyrimų universitetų pasaulyje, Universitas 21 - svarbus pritarimas augančioje tarptautinėje ūgio ir UJ.

UJ pasigirti pasaulinio lygio, tarptautiniu mastu pripažintų mokslo programas, grindžiamas programas informuota pažangiausius pokyčius tiek bakalauro ir magistro išsilavinimą. Uj anketa programos, per devynių fakultetų, skirtos parengti studentus darbo pasaulyje ir pasaulio pilietybės. Universitetas turi keturis miesteliai, ty Oklandas parkas starta Kelių Campus; Oklandas parkas Kingsway bendrabučiu; Doornfontein bendrabučiu; ir Soweto bendrabučiu.

Remiantis uj Oranžinė Kilimų pirmakursiams pasirinkimų - tiems, su MPS rezultatą lygus ir didesnis nei 40 taškų - pavyzdinė programos apima: apskaitos; Elektros ir elektronikos / Mechanikos / civilinė / Kasyba inžinerija; LAB / BA Teisė / BCom teisė; Matematika / Taikomoji matematika; IT / Kompiuterių mokslai; Žmogaus fiziologija; Optometrija; Finansai; Psichologija; ir mokytojų rengimas.

Kad uj mokymas, mokslinių tyrimų ir inovacijų tikslus realybe, UJ turi, per pastaruosius aštuonerius metus, investavo daugiau kaip R2 mlrd į modernizavimu ir plėtra, gyvenimo ir mokymosi priemonėmis apie visus savo miesteliai ir į kuriant saugią ir saugus, pasaulinės klasės mokymosi ir mokslinių tyrimų aplinką tiek darbuotojams ir studentams.

UJ pat pristatė rankinius prietaisus (tabletė arba nešiojamas) į pirmo kurso klasėse 2014, siekdami sujungti šiuos jaunus protus su e-žinių, kad jie auga į pasaulio ir paversti savo gebėjimą prisidėti ir konkuruoti.

Uj absolventų sėkmės rodiklis dabar siekia 83,4%, o bendras metinis absolventas produkcija viršija 11.400 studentų. Universiteto metų patirtį, programa (FYE) iniciatyva siūlyti akademinių įgūdžių stiprinimą su studentams kuravimo kolegoms studentams akcentu, yra viena iš paramos programų, kurios padeda palengvinti mokyklos prie universiteto perėjimą. Beveik 1300 studentų kuratorių, pažymėtus iš trečiųjų metų lygį ir daugiau, veikia kaip tarpininkas tarp studentų ir dėstytojų sąsaja. UJ pat pristatė konsultantus akademiniais klausimais universitete rezidencijos ir patvirtintas off-kampusie gyvenamąsias patalpas. Pagal uj anketa akademinės kompetencijos programos, 250 studentų patarėjai tarnauja 2000 pirmakursiams 25 rezidencijų.

Ryški, taip pat tai, kad UJ, su daugiau nei 49,500 studentų; 2300 tarptautinių studentų; 6700 magistrantai ir garsus akademinio personalo, yra su susižavėjimo baigimo norma institucija. UJ gyvena 133 reitingo mokslininkų, iš kurių šeši yra vertinta ir turi septynis Nacionalinė mokslinių tyrimų fondas Kėdės. Be to, ji gamina didžiausią skaičių juodos buhalterių visų akredituotų gyvenamųjų universitetų šalyje.

Nors UJ siekia pasaulinio kompetencijos ir ūgio, universitetas numato yra nacionaliniu reaguoja taip, kad tik UJ gali. Šiuo atžvilgiu, be Pietų Afrikos šešių pirmaujančių universitetų, tik UJ sėkmingai suteikia prieigą prie beveik 2000 pirmo kurso studentams, kurie atvyksta iš skurdžiausių bendruomenių, suteikiant jiems, jei reikia, su papildymo NSFAS finansavimo, stipendijas ir du sveikų patiekalų dieną ,

Per ateinančius dešimt metų, UJ nustatė šešis strateginius tikslus, ty:

Pasaulinio lygio Mokslinių tyrimų ir inovacijų. Pasaulinis meistriškumo mokymo ir mokymosi. Tarptautinis profilis Talpinti Global Excellence ir ūgio. Neįvykdyti Studentų patirtis. Aktyvus Pasaulinis Reputaciją valdymo ir Institucijos ir žmonės Talpinti Global Excellence ir ūgio.

Vizija

Tarptautinis universitetas pasirinkimas, įtvirtinta Afrikoje, dinamiškai formuoti ateitį.

Misija

Įkvepiantis savo bendruomenės transformuoti ir tarnauti žmonijai per naujoves ir bendruose siekti žinių.

vertybės

VAIZDUOTĖ POKALBIS regeneravimo ETIKOS FONDAS

Formuojant ateitį

Mintys nepriklausomai Kuriant kosmopolitiška tapatybę Eksponuoti ambicijų ir vairuoti Priėmus verslumo metodus

Mokymasis kartu savo įvairove

Padaryti protingus sprendimus kolektyviai Įtraukimas prasmingai vienas su kitu Parodyta abipusę pagarbą vedantis consultatively

Kuriant tvariai per kūrybinis indėlis

Introspecting pratęsimo Inovacijos bendram labui Padaryti teigiamus pokyčius Pasinaudojant pamiršta galimybes

Treasuring akademinę laisvę

Ieškau pusiausvyrą žinių siekimas Pasitinkant iššūkius drąsiai ir uždirbti pasitikėjimo Veikdami atsakingai būdama sąžininga, nuosekli ir skaidri Dalyvavimas ir pagalba Bendrijoje (Ubuntu) *
  • Ubuntu yra gebėjimas išreikšti užuojautą, teisingumą, abipusiškumą, orumą, harmoniją ir žmoniją statybinių, palaikyti ir stiprinti bendruomenės interesus. Ubuntu kalba mūsų tarpusavio sąsajų, mūsų bendrą žmogiškumą ir atsakomybė kiekviena, kuri teka iš mūsų ryšį.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Išplėstiniai diplomai » Matyti Doktorantūros diplomai » Matyti Doktorantūros studijų sertifikatai » Matyti Sertifikatai » Matyti Diplomai » Peržiūrėti kursus » Matyti Online Išplėstiniai diplomai » Matyti Online Bakalauras » Matyti Online Magistras » Matyti Health BAs » Matyti Health BScs » Matyti Health Kursai » Matyti Health Diplomai » Matyti Health Doktorantūros laipsniai » Matyti Health Magistras » Matyti Health Bakalauras » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Law Kursas » Matyti Law Doktorantūra (Phd) » Matyti Law LLB » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Doktorantūra » Matyti Law LLM » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Architektūros diplomas

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Architektūros departamentas siūlo architektūros diplomas, kuri besąlygiškai patvirtinti iš architektūros profesijos (SACAP) ir Sandraugos asociacijos Architektūros (CAA). [+]

Architektūros specialistai dalyvauja formuojant integruotą aplinką. Jų pastangos yra akivaizdūs visur, nuo paprasto statyti pigių būsto projektą į sudėtingą erekcija dangoraižių. Architektūros specialistai dirba projektavimo, technologijų raiška ir statybos projektų valdymas.

Architektūros departamentas siūlo architektūros diplomas, kuri besąlygiškai patvirtinti iš architektūros profesijos (SACAP) ir Sandraugos asociacijos Architektūros (CAA).

Architektūros diplomas brošiūra

[-]

Diploma Extended Diploma in Operations Managements

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Rezultatai Elgesio ir rodyti žinias ir taikyti projekto ir tiekimo grandinės valdymo principus, kokybės ir našumo gerinimo. [-]

Diplomas / pratęstas diplomas valdymo paslaugos

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

[-]

Diplomas / pratęstas diplomas viešųjų ryšių ir komunikacijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Studentai, kurie turi diplomą Viešųjų ryšių ir komunikacijos turėtų galėti vykdyti specializuotus viešųjų ryšių veiklą; Gaminame komunikavimo priemonių ryšiams su visuomene srityje; naudoti teoriją formuoti platesnį kontekstą, kuriame viešųjų ryšių praktikos gydytojų funkcijas; naudoti administravimo ir lyderio savybes, kaip viešųjų ryšių specialistas. [+]

Studentai, kurie turi diplomą / Extended Diploma viešųjų ryšių ir komunikacijos turėtų galėti:

Vykdyti specializuotus viešųjų ryšių veiklą. Gaminti komunikacijos žiniasklaidą ryšiams su visuomene kontekste. Naudokite teoriją formuoti platesnį kontekstą, kuriame viešųjų ryšių praktikos gydytojų funkcijas. Naudokite administravimo ir vadovavimo savybės kaip viešųjų ryšių profesionalų. Gyvenimo ir diplomas Viešųjų ryšių ir komunikacijos

Tikslas: Statusui tikslas yra plėtoti studento kompetenciją, planuoti, taikyti, įgyvendinti ir vertinti Viešųjų ryšių ir komunikacijos valdymo praktiką į verslo ir socialinių kontekstų įvairovė. ... [-]


Diplomas apskaitos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Šio diplomo tikslas yra teikti apskaitos žinių ir įgūdžių, siekiant užtikrinti kompetenciją atliekant atskaitomybės funkcijas, teikiant mokestines paslaugas ir valdymo konsultacines paslaugas apskaitos technikas lygio, ir konvertuoti šį jame žinias praktiškai į apskaitos programa. [+]

Šio diplomo tikslas yra teikti apskaitos žinių ir įgūdžių, siekiant užtikrinti kompetenciją atliekant atskaitomybės funkcijas, teikiant mokestines paslaugas ir valdymo konsultacines paslaugas apskaitos technikas lygio, ir konvertuoti šį jame žinias praktiškai į apskaitos programa.

Galimi Karjera apskaitos technikas Buhalterė Kaina buhalterė Priėmimo sąlygos minimalus APS 20 su matematikos 22 su matematinis raštingumas Anglų: 3 Matematika: 3 Matematinis raštingumas: 5

Pastabos:

Programos pateikiami tik anglų kalba. Pasiekimų lygis (įvertinimas) gautas Life Orientation neįtraukta į Priėmimo Taškai balas (MPS) skaičiuoti. [-]

Diplomas finansų ir eksploatuojant

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Iš finansinių paslaugų operacijų diplomas tikslas yra plėtoti studentų žinias finansinių paslaugų ir savo veiklos srityje. [+]

Iš finansinių paslaugų operacijų diplomas tikslas yra plėtoti studentų žinias finansinių paslaugų ir savo veiklos srityje. Programa susideda iš sutelkto mokymo programą parengti studentą už finansinių paslaugų pramonės karjerą. Mastering mokymo programos suteikia studentams galimybę susintetinti finansinių paslaugų operacijų principus profesionaliai. Svarbiausias žinias apie pasaulines finansinių paslaugų, susijusių su finansinių paslaugų sektoriaus, bus sukaupta leidžianti kvalifikacinį studentas dirbti šiandienos pasaulyje profesinės finansinių paslaugų operacijų pramonėje. Programa pabrėžia 5 kompetenciją, vientisumą ir taikymą etikos profesinėje aplinkoje. Sėkmingas studentas įgis visuotinį ir Pietų Afrikos finansų rinkos perspektyvą ir išsamų supratimą apie aplinką, kuri bus suteikti jiems konkurencinį pranašumą užimtumo.... [-]


Diplomas mados gamybai

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Studentas šią kvalifikaciją gauti demonstruos kompetenciją analizuoti ir taikydami mados sistemą nuo gamybos principus per vartojimui tam, kad m EET rinkos poreikius. [+]

Studentas šią kvalifikaciją gauti demonstruos kompetenciją analizuoti ir taikydami mados sistemą nuo gamybos principus per vartojimui tam, kad m EET rinkos poreikius.

Programa yra struktūrizuotas siekiant gaminti rezultatus įrodo studento gebėjimą:

Parengti ir taikyti gamybos strategiją, kuri atspindi rinkos tyrimų, projektavimo plėtrą, prekės ženklo, rinkodaros, prekybos ir platinimo produkto asortimentą, kuris atitinka nustatytu mados tikslinės rinkos poreikius. Taikyti Išplėstinė tekstilės taikymą, fizinio darbo įgūdžių ir kompiuterines technologijas (CAD / CAM), kad gamybos procesuose įvairiausių mados produktų. Parengia techninių paketus, analizuoti, spręsti ir bendrauti problemas, susijusias su technikos produktų plėtros ir kokybės gerinimo mados produktų. Taikyti verslo, personalo ir operacijų valdymo principus, siekiant pagerinti kokybę, produktyvumą ir pelningumą, susijusį su mados gamyba. Elgesio fundamentinius mokslinius tyrimus pasirinktoje specializuojasi plotas mada tiekimo grandinėje: Techninės produkto kūrimo; Tekstilės technologijos ir taikymas; gamybos ir kokybės sistemos; rinkodaros ir prekės ženklo; medžiagos ir produkto kilmę; ir priėmimas ir vartojimas mados. Karjera opportunaties ... [-]

Diplomas maisto ir gėrimų operacijų

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Sėkmingas Maistas ir gėrimai operacijos studentas turėtų pakankamai žinių, technikos ir asmeninius įgūdžius veiklos ir priežiūros lygiais maisto ir gėrimų pramonei, kaip apibrėžta Pietų Afrikoje ar tarptautiniu mastu. [+]

Sėkmingas Maistas ir gėrimai operacijos studentas turėtų pakankamai žinių, technikos ir asmeninius įgūdžius veiklos ir priežiūros lygiais maisto ir gėrimų pramonei, kaip apibrėžta Pietų Afrikoje ar tarptautiniu mastu.

Žmonės gali dirbti maisto produktų ir gėrimų vienetų, privataus ir vykdomosios maitinimo, prekybos ir akcijas, mokymus ar srityse maistu ir gėrimais pramonėje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 22 su matematika ar 24 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.... [-]


Diplomas papuošalų projektavimas ir gamyba

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Diplomas programa apima Juvelyriniai praktika, kuri apima Juvelyriniai dizainas, piešimo ir gamybos technologijas. Kiti pagrindiniai studijų srityse apima Gemmology, Technologijos, kontekstinius studijų ir dizaino vadybos. Departamentas skatina dvigubą dėmesį komercinės ir high-end smulkių papuošalų, ypatingą dėmesį skiriant konceptualaus dizaino. [+]

Iš Johanesburgo universitetas (UJ) yra įsikūręs Johanesburgo metropolis ir vienas iš dinamiškiausių Papuošalai centrų Pietų Afrikoje. Iš meno įrenginių kartu su paskaitas darbuotojų kompetencijos valstybės daro uj departamento Juvelyriniai dizainas Apie Mus nustatymo studijuoti link į juvelyrikos pramonės karjerą. Departamento tikslas yra ugdyti platus pagrįstas įgūdžių, susijusių su juvelyrinių dirbinių verslininkystės. Mokiniai yra skatinami plėtoti kompetencijas asortimentą, kuris leidžia jiems pasiekti visą savo kūrybinį potencialą.

Diplomas programa apima Juvelyriniai praktika, kuri apima Juvelyriniai dizainas, piešimo ir gamybos technologijas. Kiti pagrindiniai studijų srityse apima Gemmology, Technologijos, kontekstinius studijų ir dizaino vadybos. Departamentas skatina dvigubą dėmesį komercinės ir high-end smulkių papuošalų, ypatingą dėmesį skiriant konceptualaus dizaino.... [-]


Diplomas verslo informacinių technologijų

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Witn diplomą Verslo informacinės technologijos, IT praktikų teikti sprendimus verslo problemas per kompiuterinių technologijų ir metodų taikymu. [+]

Witn diplomą Verslo informacinės technologijos, IT praktikų teikti sprendimus verslo problemas per kompiuterinių technologijų ir metodų taikymu.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 22 su matematika ar 24 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 6 (70% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

[-]

Išplėstas nacionalinis bendras diplomas

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Su išplėstiniam General National Diploma galite turėti valdymo galimybes įvairiose pramonės šakose ant pirmosios ir / arba vidutinio lygio vadovų, mokymo vadovas, HRD Manager Įdarbinimo santykių vadybininkas, produktų vystymo vadovas, filialo vadovas, generalinis direktorius, Keisti tarpininku, vadybos konsultantas, verslininkas , verslo inovatorius [+]

Valdymo galimybes įvairiose pramonės šakose ant pirmosios ir / arba vidutinio lygio vadovų, mokymo vadovas, HRD Manager Įdarbinimo santykių vadybininkas, produktų vystymo vadovas, filialo vadovas, generalinis direktorius, Keisti tarpininku, vadybos konsultantas, verslininkas, verslo inovatorius

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 25 su matematika ar 28 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 6 (70% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.... [-]


Nacionalinis diplomas aplinkos sveikatos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Aplinkos sveikatos specialistai tyrimai, nustatyti, įvertinti ir kontroliuoti galimus aplinkos pavojų sveikatai. [+]

Pastaba: Konkurse naujų studentų nevyksta dėl diplomo programos jeigu patvirtinimas yra gautas pasiūlyti aplinkos sveikatos bakalaurą 2017.

Karjera

Aplinkos sveikatos specialistai tyrimai, nustatyti, įvertinti ir kontroliuoti galimus aplinkos pavojų sveikatai.

Priėmimo sąlygos Minimalūs ApS: 23 Kalba mokymo ir mokymusi anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: Nesutiko Fiziniai mokslai: 4 (50% +) Gyvosios gamtos mokslai: 4 (50% +) Papildoma Tema 1: 4 (50% +) Papildoma Tema 2: 4 (50% +)

Priėmimo tarptautinių pareiškėjams taikomi atitinka atitikties reikalavimus, kaip nustatyta pagal Imigracijos įstatymą Nr 13 2002, reglamentų ten, pateiktų pagal Universiteto politiką. Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, nes erdvės apribojimų. Visi pareiškėjai turi užpildyti NBT (Nacionalinė Benchmark Test) prieš priėmimą. Iš NBT rezultatas bus informuoti, kurių buvo imtasi dėl vaiko įkurdinimo pareiškėjo sprendimus. Gyvenimas orientacija nėra įtrauktos apskaičiuojant APS.... [-]


Nacionalinis diplomas gavybos metalurgijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Rezultatai [-]

Nacionalinis diplomas kasybos inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Kvalifikuotas besimokantysis būtų techniškai kompetentinga veiksmingai ir saugiai procesų ir darbo jėgos valdymą visų kasybos gamybos veiklą pirmojo lygio valdymo ir priežiūros lygių kasyklas. [+]

Departamentas turi teisę pasirinkti studentus šią programą. Studentai patariama užtikrinti 100% sveikatos įrašas, kaip reikalaujama užimtumo ir patirtinio mokymosi šachtose.

PRAŠOME ATKREIPTI DĖMESĮ:

[-]

Nacionalinis diplomas maisto technologijos

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Centrinis tikslas National Diploma in Maisto produktų technologijos yra plėtoti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinias ir įgūdžius Maisto produktų technologijos. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrinis tikslas National Diploma in Maisto produktų technologijos yra plėtoti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinias ir įgūdžius Maisto produktų technologijos. Todėl Programa orientuota centralizuotai aprūpinti studentus su nuodugniai ir specializuotų žinių apie bendruosius principus ir praktinius įgūdžius, taikomų maisto technologijų pramonėje. Kaip dalis diplomo studijų, ir bendradarbiaujant su atitinkamomis darbo vietos institucijų / įstaigų / organizacijų, studentams taip pat susiduria su atitinkama darbo pasaulyje, siekiant įgyti patirties taikant įgytas žinias ir praktinius įgūdžius darbo vietoje kontekste. Mokslą ir darbo vietos patirtis leidžia sėkmingai studentams prieiti prie karjeros ir įsidarbinimo galimybių, susijusių su analizės jų specializacijos skaičių.... [-]


Nacionalinis diplomas pilietybės

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Pedagoginis požiūris dirba mokosi aktyviai dalyvaujant klausimus ir padaryti studentai žino apie savo pilietines pareigas kaip piliečiai, susijusius su mokslo, technologijų ir visuomenės. Į mokslų fakulteto darbuotojai palengvinti šį modulį. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrinis tikslas Nacionalinės diplomas pilietybės yra plėtoti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinių ir įgūdžių, pilietiškumo. Todėl Programa orientuota centralizuotai aprūpinti studentus su nuodugniai ir specializuotų žinių apie bendruosius principus ir praktinius įgūdžius, taikomų mokslo pramonėje. Kaip dalis diplomo studijų, ir bendradarbiaujant su atitinkamomis darbo vietos institucijų / įstaigų / organizacijų, studentams taip pat susiduria su atitinkama darbo pasaulyje, siekiant įgyti patirties taikant įgytas žinias ir praktinius įgūdžius darbo vietoje kontekste. Mokslą ir darbo vietos patirtis leidžia sėkmingai studentams prieiti prie karjeros ir įsidarbinimo galimybių, susijusių su analizės jų specializacijos skaičių.... [-]


Nacionalinis diplomas sporto vadybos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Sportas Administratorius, Pritaikyta vadybininkas, Profesionalus treneris fitneso treneris, sporto rinkodaros, Sporto rėmimas Manager, Renginiai Vadybos ir rinkodaros specialistai mokslinių tyrimų, nustatyti, įvertinti ir kontroliuoti galimus aplinkos pavojų sveikatai. [+]

Karjera

Sportas Administratorius, Pritaikyta vadybininkas, Profesionalus treneris fitneso treneris, sporto rinkodaros, Sporto rėmimas Manager, Renginiai Vadybos ir rinkodaros specialistai mokslinių tyrimų, nustatyti, įvertinti ir kontroliuoti galimus aplinkos pavojų sveikatai.

Priėmimo sąlygos Minimalūs ApS: 18 Matematika ARBA 19 su matematinis raštingumas Kalba mokymo ir mokymusi anglų kalba: 3 (40% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 4 (50% +) Papildoma Tema 1: 3 (40% +) Papildoma Tema 2: 3 (40% +) Papildoma Tema 3: 3 (40% +) Papildoma Tema 4: 3 (40% +)

Priėmimo tarptautinių pareiškėjams taikomi atitinka atitikties reikalavimus, kaip nustatyta pagal Imigracijos įstatymą Nr 13 2002, reglamentų ten, pateiktų pagal Universiteto politiką. Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, nes erdvės apribojimų. Visi pareiškėjai turi užpildyti NBT (Nacionalinė Benchmark Test) prieš priėmimą. Iš NBT rezultatas bus informuoti, kurių buvo imtasi dėl vaiko įkurdinimo pareiškėjo sprendimus. Gyvenimas orientacija nėra įtrauktos apskaičiuojant APS.... [-]


Nacionalinis diplomas svetingumo vadybos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Nacionalinė diplomas svetingumo vadybos rengia absolventas veiklos ir valdymo aspektus, kurie gali būti taikomi visų pagrindinių bendrovių ir verslo įmonių svetingumo industrijos. [+]

Nacionalinė diplomas svetingumo vadybos rengia absolventas veiklos ir valdymo aspektus, kurie gali būti taikomi visų pagrindinių bendrovių ir verslo įmonių svetingumo industrijos.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 22 su matematika ar 24 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

[-]

Nacionalinis diplomas taikomosios chemijos

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Centrinis tikslas Nacionalinės diplomas taikomosios chemijos yra plėtoti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinias ir įgūdžius taikomosios chemijos. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrinis tikslas Nacionalinės diplomas taikomosios chemijos yra plėtoti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinias ir įgūdžius taikomosios chemijos. Todėl Programa orientuota centralizuotai aprūpinti studentus su nuodugniai ir specializuotų žinių apie bendruosius principus ir praktinius įgūdžius, taikomų taikomosios chemijos pramonėje. Kaip dalis diplomo studijų, ir bendradarbiaujant su atitinkamomis darbo vietos institucijų / įstaigų / organizacijų, studentams taip pat susiduria su atitinkama darbo pasaulyje, siekiant įgyti patirties taikant įgytas žinias ir praktinius įgūdžius darbo vietoje kontekste. Mokslą ir darbo vietos patirtis leidžia sėkmingai studentams prieiti prie karjeros ir įsidarbinimo galimybių, susijusių su analizės jų specializacijos skaičių.... [-]


Nacionalinis diplomas turizmo valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Nacionalinė diplomas turizmo vadybos rengia absolventas veiklos ir valdymo aspektus dirbti įvairių turizmo susiję įvairiuose sektoriuose. [+]

Nacionalinė diplomas turizmo vadybos rengia absolventas veiklos ir valdymo aspektus dirbti įvairių turizmo susiję įvairiuose sektoriuose.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 22 su matematika ar 24 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

[-]

Nacionalinis diplomas zoologijos

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Centrinis tikslas Nacionalinės diplomas zoologijos yra plėtoti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinias ir įgūdžius Zoologijos. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrinis tikslas Nacionalinės diplomas zoologijos yra plėtoti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinias ir įgūdžius Zoologijos. Todėl Programa orientuota centralizuotai aprūpinti studentus su nuodugniai ir specializuotų žinių apie bendruosius principus ir praktinius įgūdžius, taikomų Zoologijos pramonėje. Kaip dalis diplomo studijų, ir bendradarbiaujant su atitinkamomis darbo vietos institucijų / įstaigų / organizacijų, studentams taip pat susiduria su atitinkama darbo pasaulyje, siekiant įgyti patirties taikant įgytas žinias ir praktinius įgūdžius darbo vietoje kontekste. Mokslą ir darbo vietos patirtis leidžia sėkmingai studentams prieiti prie karjeros ir įsidarbinimo galimybių, susijusių su analizės jų specializacijos skaičių.... [-]


National Diploma / National Diploma Extended in Building

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Studentai, kurie gavo šią kvalifikaciją bus kompetentinga remti priežiūros institucijų vadovai ir sąmatininkų. [+]

Tai plataus masto kvalifikacija skirta parengti Diplomatai už priežiūros ir vidutinio lygio vadovų įdarbinimo, statybos pramonės ir technikos ir paramos lygio kiekį geodeziniai profesija.

Nacionalinė diplomas atitinkamos studijų srities bus sudaromos su kandidatais sėkmingai baigus visų teorinių ir patirtinio mokymosi reikalavimus.

[-]

National Diploma / National Diploma Extended in Electrical Engineering

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Pranešti apie rašymas [-]

National Diploma / National Diploma Extended in Industrial Engineering

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Rekomenduojama tema: techninis brėžinys. Studentai, kurie praėjo tinkamas prieigos programas gali būti atleista nuo privalomųjų reikalavimų. [-]

National Diploma / National Diploma Extended in Mechanical Engineering

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Išeiti lygis rezultatai: Privalomas studentas galės:

Studentai, kurie praėjo tinkamas prieigos programas gali būti atleista nuo privalomųjų reikalavimų. [-]

National Diploma / National Diploma pratęstas civilinės inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Skaitykite fakulteto Reglamento EB3 minimalūs priėmimo reikalavimų vyresnysis pažymėjimo (iki 2008 metų) ir Nacionalinės vyresnysis pažymėjimo (nuo 2009). N4 sertifikatas su minimaliu perdavimo 70% matematikos ir inžinerijos mokslų, ir perdavimą dviem kalbomis. Studentai, kurie praėjo tinkamas prieigos programas gali būti atleista nuo privalomųjų reikalavimų. Apdovanojimas diplomo [-]

National Diploma / National Diploma pratęstas metalurgijos inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

efektyviai bendrauti teikiant ataskaitas, pristatymus, specifikacijos, brėžiniai ir standartus. [-]

National Diploma / pratęstas nacionalinis diplomas logistikos

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Su National Diploma / išplėstiniam National Diploma Logistikos absolventai gali dirbti kaip pirkimo vadybininkų, kurie susiduria su pirkimų aspektų veikia verslą, kaip sandėlio vadovams ir daugiau. [+]

Su National Diploma / išplėstiniam National Diploma Logistikos absolventai gali dirbti kaip pirkimo vadybininkų, kurie susiduria su pirkimų aspektų veikia verslą, kaip sandėlio vadovams ir daugiau.

National Diploma Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 22 su matematika ar 24 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +) Išplėsti National Diploma Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 19 su matematika ar 21 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.... [-]


National Diploma / pratęstas nacionalinis diplomas smulkaus verslo valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Su National Diploma / išplėstiniam National Diploma in Small Business Management galite dirbti kaip verslininkas, pradėti ir valdyti savo verslą, verslo patarėjas, valdyti Mažos / vidutinio verslo ar socialinės verslininkas. [+]

Su National Diploma / išplėstiniam National Diploma in Small Business Management galite dirbti kaip verslininkas, pradėti ir valdyti savo verslą, verslo patarėjas, valdyti Mažos / vidutinio verslo ar socialinės verslininkas.

National Diploma Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 22 su matematika ar 24 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +) Išplėsti National Diploma Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 19 su matematika ar 21 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.... [-]


National Diploma / pratęstas nacionalinis diplomas transporto valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Transportas Vadybininkai susidoroti su transporto susijusių problemų įmonės viduje arba institucinę įmonės įvairovė. [+]

Transportas Vadybininkai susidoroti su transporto susijusių problemų įmonės viduje arba institucinę įmonės įvairovė.

National Diploma Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 22 su matematika ar 24 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +) Išplėsti National Diploma Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 19 su matematika ar 21 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.... [-]


National Diploma / pratęstas nacionalinis diplomas žmogiškųjų išteklių valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Su National Diploma / išplėstiniam Nacionalinės diplomas žmogiškųjų išteklių valdymą absolventai gali dirbti kaip žmogiškųjų išteklių valdymo praktikų, susijusių su darbuotojų klausimais organizacijose. [+]

Su National Diploma / išplėstiniam Nacionalinės diplomas žmogiškųjų išteklių valdymą absolventai gali dirbti kaip žmogiškųjų išteklių valdymo praktikų, susijusių su darbuotojų klausimais organizacijose.

National Diploma Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 22 su matematika ar 24 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +) Išplėsti National Diploma Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 22 su matematika ar 24 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.... [-]


National Diploma / pratęstas National Diploma valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 4 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Su National Diploma / išplėstinė Nacionalinė vadybos absolventas gali dirbti kaip priežiūros institucija, pirmos eilės vadovas, vyresnysis / Artimųjų Manager, vadybininkas Corporate nustatymo, direktoriaus nuosavą verslą, Branch Manager, Business Advisor [+]

Su National Diploma / išplėstinė Nacionalinė vadybos absolventas gali dirbti kaip priežiūros institucija, pirmos eilės vadovas, vyresnysis / Artimųjų Manager, vadybininkas Corporate nustatymo, direktoriaus nuosavą verslą, Branch Manager, Business Advisor

National Diploma Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 22 su matematika ar 24 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +) Išplėsti National Diploma Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 19 su matematika ar 21 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +) ... [-]

National Diploma biochemijos

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Centrinis tikslas National Diploma biochemijos yra plėtoti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinių ir įgūdžių, biochemijos. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrinis tikslas National Diploma biochemijos yra plėtoti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinių ir įgūdžių, biochemijos. Todėl Programa orientuota centralizuotai aprūpinti studentus su nuodugniai ir specializuotų žinių apie bendruosius principus ir praktinius įgūdžius, taikomų Biochemijos pramonėje. Kaip dalis diplomo studijų, ir bendradarbiaujant su atitinkamomis darbo vietos institucijų / įstaigų / organizacijų, studentams taip pat susiduria su atitinkama darbo pasaulyje, siekiant įgyti patirties taikant įgytas žinias ir praktinius įgūdžius darbo vietoje kontekste. Mokslą ir darbo vietos patirtis leidžia sėkmingai studentams prieiti prie karjeros ir įsidarbinimo galimybių, susijusių su analizės jų specializacijos skaičių.... [-]


National Diploma biotechnologijų

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Centrinis tikslas National Diploma in Biotechnology yra plėtoti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinių ir įgūdžių, biotechnologijos. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrinis tikslas National Diploma in Biotechnology yra plėtoti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinių ir įgūdžių, biotechnologijos. Todėl Programa orientuota centralizuotai aprūpinti studentus su nuodugniai ir specializuotų žinių apie bendruosius principus ir praktinius įgūdžius, taikomų biotechnologijų pramonės. Kaip dalis diplomo studijų, ir bendradarbiaujant su atitinkamomis darbo vietos institucijų / įstaigų / organizacijų, studentams taip pat susiduria su atitinkama darbo pasaulyje, siekiant įgyti patirties taikant įgytas žinias ir praktinius įgūdžius darbo vietoje kontekste. Mokslą ir darbo vietos patirtis leidžia sėkmingai studentams prieiti prie karjeros ir įsidarbinimo galimybių, susijusių su analizės jų specializacijos skaičių.... [-]


National Diploma fizikos

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Centrinis tikslas National Diploma fizikos yra sukurti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinių ir įgūdžių fizikos. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrinis tikslas National Diploma fizikos yra sukurti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinių ir įgūdžių fizikos. Todėl Programa orientuota centralizuotai aprūpinti studentus su nuodugniai ir specializuotų žinių apie bendruosius principus ir praktinius įgūdžius, taikomų Fizikos pramonėje. Kaip dalis diplomo studijų, ir bendradarbiaujant su atitinkamomis darbo vietos institucijų / įstaigų / organizacijų, studentams taip pat susiduria su atitinkama darbo pasaulyje, siekiant įgyti patirties taikant įgytas žinias ir praktinius įgūdžius darbo vietoje kontekste. Mokslą ir darbo vietos patirtis leidžia sėkmingai studentams prieiti prie karjeros ir įsidarbinimo galimybių, susijusių su analizės jų specializacijos skaičių.... [-]


National Diploma in Chemical Engineering

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Planuoti ir įgyvendinti reikalingų produktų gamybą. Naudokite jį inžinerinių metodų, įgūdžių ir priemonių taikymo. Studentai, kurie praėjo tinkamas prieigos programas gali būti atleista nuo privalomųjų reikalavimų.

Konkretus laikotarpis patirtinio mokymosi nebus pripažįstamas, jei studentas yra registruotas trijų ar daugiau modulių kartu.

Nacionalinė diplomas atitinkamos studijų srities bus sudaromos su kandidatais sėkmingai baigus visų teorinių ir patirtinio mokymosi reikalavimus.

[-]

National Diploma in Computer Systems Engineering

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Rezultatai Bendrauti, kurti, palaikyti ir įdiegtų programinės įrangos sistemas. Parengti, įgyvendinti ir palaikyti aparatūros sistemas kompiuterio aplinkoje. Įgyvendinti ir palaikyti tinklo įrangos ir operacinių sistemų. Aprašyti ir įgyvendinti teorinius principus, patvirtinančius kompiuterio aplinkoje Priėmimo sąlygos ir atrankos kriterijai

[-]

National Diploma in Mineral Surveying

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Kvalifikacija bus suteikiama Mokinys, numatytą įrodymų, iš vertintojų, kad nurodytas kompetenciją, išsamiai nurodytų rezultatų, buvo pasiekti pasitenkinimą, arba pasitelkiant švietimą ir mokymą pripažintoje provider`s mokymosi programą, arba per patirtis, kuri atitinka nurodytų nurodytų rezultatų [+]

Rezultatai [-]

National Diploma in Town and Regional Planning

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Ši kvalifikacija yra skirtas planavimo technikų, dirbančių valstybinių ir nevyriausybinių sektorių.

[-]

National Diploma matematikos

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Centrinis tikslas National Diploma matematikos yra plėtoti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinių ir įgūdžių, matematikos. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrinis tikslas National Diploma matematikos yra plėtoti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinių ir įgūdžių, matematikos. Todėl Programa orientuota centralizuotai aprūpinti studentus su nuodugniai ir specializuotų žinių apie bendruosius principus ir praktinius įgūdžius, taikomų matematikos pramonėje. Kaip dalis diplomo studijų, ir bendradarbiaujant su atitinkamomis darbo vietos institucijų / įstaigų / organizacijų, studentams taip pat susiduria su atitinkama darbo pasaulyje, siekiant įgyti patirties taikant įgytas žinias ir praktinius įgūdžius darbo vietoje kontekste. Mokslą ir darbo vietos patirtis leidžia sėkmingai studentams prieiti prie karjeros ir įsidarbinimo galimybių, susijusių su analizės jų specializacijos skaičių.... [-]


National Diploma mažmenine verslo valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Nacionalinė diplomas Mažmeninio verslo vadybos rengia jums už darbą mažmeninės prekybos pramonei. [+]

Nacionalinė diplomas Mažmeninio verslo vadybos rengia jums už darbą mažmeninės prekybos pramonei.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 22 su matematika ar 24 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

[-]

National Diploma rinkodaros

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Rinkodaros nustatyti vartotojų poreikius ir patenkinti vartotojų poreikius. [+]

Rinkodaros nustatyti vartotojų poreikius ir patenkinti vartotojų poreikius.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Minimalūs ApS: 22 su matematika ar 24 su matematinis raštingumas Anglų: 4 (50% +) Matematika: 3 (40% +) Matematinis raštingumas: 5 (60% +)

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.

[-]

National Diploma statistika

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Centrinis tikslas Nacionalinės diplomas statistikos yra plėtoti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinias ir įgūdžius statistikos. [+]

Doornfontein CAMPUS

Centrinis tikslas Nacionalinės diplomas statistikos yra plėtoti absolventus, kurie gali įrodyti, orientuota žinias ir įgūdžius statistikos. Todėl Programa orientuota centralizuotai aprūpinti studentus su nuodugniai ir specializuotų žinių apie bendruosius principus ir praktinius įgūdžius, taikomų statistikos pramonėje. Kaip dalis diplomo studijų, ir bendradarbiaujant su atitinkamomis darbo vietos institucijų / įstaigų / organizacijų, studentams taip pat susiduria su atitinkama darbo pasaulyje, siekiant įgyti patirties taikant įgytas žinias ir praktinius įgūdžius darbo vietoje kontekste. Mokslą ir darbo vietos patirtis leidžia sėkmingai studentams prieiti prie karjeros ir įsidarbinimo galimybių, susijusių su analizės jų specializacijos skaičių.... [-]


Doktorantūros diplomas

Antrosios pakopos studijų diplomas informacinių sistemų audito

Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Programos tikslas yra stiprinti ir gilinti studento žinias ir plėtoti taikomuosius kompetenciją analizuoti, interpretuoti ir suprasti informacinių sistemų audito procesus, principus ir metodus. Ji taip pat plėtoja kad intelektinės nepriklausomybę, mokslinių tyrimų ir profesinius įgūdžius studentas. Kvalifikacija rengia studentus prasmingai prisidėti prie organizacijos informacinių sistemų audito, taip pat įsigijimo, naudojimo ir informacinių sistemų ir technologijų. [+]

Programos tikslas yra stiprinti ir gilinti studento žinias ir plėtoti taikomuosius kompetenciją analizuoti, interpretuoti ir suprasti informacinių sistemų audito procesus, principus ir metodus. Ji taip pat plėtoja kad intelektinės nepriklausomybę, mokslinių tyrimų ir profesinius įgūdžius studentas. Kvalifikacija rengia studentus prasmingai prisidėti prie organizacijos informacinių sistemų audito, taip pat įsigijimo, naudojimo ir informacinių sistemų ir technologijų.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Potencialus studentas turi įgiję bakalauro laipsnį NQF 7 lygio nuo UJ. Kandidatai iš kitų universitetų turėjo gauti atitinkamą laipsnį ant NQF 7 lygio arba jos ekvivalento suma ir gali kreiptis dėl priėmimo į departamento akademinė valdyba, kuri bus įvertinti kiekvieną paraišką atskirai. RPL bus taikomos laikantis UJ RPL politiką. Be minimalių priėmimo reikalavimus, kaip pirmiau nurodyta, būsimieji studentai turi gauti 60% Vidutinė mažiausia Savo paskutinius metus, bet kokiu tinkamu Aukštasis siekiant padaryti Antrosios pakopos studijų diplomas.... [-]


PGDip apskaitos

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Šios programos tikslas yra plėtoti intelektinius ir praktinius įgūdžius studentams analizės, interpretavimo ir taikymo apskaitos, valdymo ir kontrolės ir vidaus audito / apmokestinimo principų. [+]

Šios programos tikslas yra plėtoti intelektinius ir praktinius įgūdžius studentams analizės, interpretavimo ir taikymo apskaitos, valdymo ir kontrolės ir vidaus audito / apmokestinimo principų. Ši programa bus parengti studentus taikyti apskaitos, valdymo ir kontrolės ir vidaus audito ar mokesčių principus praktikoje.

Galiausiai ši programa bus parengti studentus tolesnėms studijoms apskaitos, valdymo ir kontrolės ir vidaus audito arba apmokestinimo kaip mokslas. Baigusių šią programą taip pat galės užsiregistruoti profesinių organizacijų, pavyzdžiui Pietų Afrikos institutas Profesionalių buhalterių (SAIPA) ir Vidaus auditorių institutas (VAI). Ši programa, tačiau nesuteikia prieigos prie Pietų Afrikos instituto Chartered Accountants (SAICA) tarybos egzaminus.... [-]


PGDip apskaitos mokslo srityje

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

"PGDip" tikslas yra suteikti žinių, įgūdžių ir taikomųjų gebėjimų apskaitos, audito, finansų valdymo ir apmokestinimo srityse studentams, kurie ketina tapti kvalifikuotais apskaitos pareigūnais, kad jie atitiktų reikalavimus, nustatytus apskaitos profesija. [+]

"PGDip" tikslas yra suteikti žinių, įgūdžių ir taikomųjų gebėjimų apskaitos, audito, finansų valdymo ir apmokestinimo srityse studentams, kurie ketina tapti kvalifikuotais apskaitos pareigūnais, kad jie atitiktų reikalavimus, nustatytus apskaitos profesija.

Programa suderinta su Pietų Afrikos pripažinto apskaitos instituto (SAICA) kompetencijos sistema ir mokymo programų reikalavimais. Studentai, kurie atitinka PGDip (Apskaitos mokslai), galės užsiregistruoti SAICA kvalifikaciniame egzaminte, kad taptų Chartered Accountant. Programa suteikia studentams reikalingus įgūdžius ir techninę kompetenciją, kad galėtų būti įdarbinta kaip specialistai apskaitos, audito, finansų valdymo ir apmokestinimo srityse.... [-]


PGDip finansų rinkose

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

Šios programos tikslas - sustiprinti studentų žinias ir supratimą finansų rinkų ir akcijų rinkų disciplinose, nes ši sritis yra tarpdisciplininė ir padeda stiprinti ir gilinti studentų žinias. [+]

Šios programos tikslas - sustiprinti studentų žinias ir supratimą finansų rinkų ir akcijų rinkų disciplinose, nes ši sritis yra tarpdisciplininė ir padeda stiprinti ir gilinti studentų žinias. Programa susideda iš plataus masto mokymo programos, skirtos pasirengti magistrantūros studijoms finansų rinkose. Programa akcentuoja taikymą, analizę ir vertinimą kiekvienoje teminėje srityje, taip pat sąžiningumo ir etikos taikymą profesinėje aplinkoje. Ši kvalifikacija reikalauja aukšto lygio teorinio įsitraukimo ir intelektinės nepriklausomybės, taip pat gebėjimo susieti žinias su įvairiomis aplinkybėmis, kad galėtų atlikti profesionalų ar aukštos kvalifikacijos darbą. Studijų programos įgijimas suteiks studentams įgūdžių, kaip sintetinti sudėtingus sandėrių mainų principus, siekiant valdyti ir pridėti vertę subjektams, kurie jas naudoja. Sėkmingas studentas gaus bendrą akcijų rinkų perspektyvą, kuri suteiks jiems konkurencinį pranašumą užimtumui.... [-]


PGDip finansų valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Programa susideda iš plataus masto mokymo programą parengti antrosios pakopos studentas už platų finansų susijusių specialybių. [+]

[-]

PGDip in Estate Planning

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Programa susideda iš sutelkto mokymo programą parengti studentą A turto planavimo karjerą. Mokymo apima tris temą sritis, pradedant nuo turto planavimo, administravimo dvarų ir fondų ir fondų mokesčių.

Kontaktiniai duomenys:

[-]

Postgraduate Diplomas in Education

Su bendrabučiu Dieninės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

paštas eduquiries@uj.ac.za

sutelkiant dėmesį į tarp teorijos ir praktikos būdų santykių, kurioje kiekvienas informuoja ir praturtina kitą plėsti, stiprinti ir įtvirtinti savo žinias apie mokymo, mokymosi ir vertinimo aukštojo mokslo Pietų Afrikos kontekste palengvinti savo gebėjimą kurti, įgyvendinti ir vertinti informuotas ir reaguoja programas ir susijusią pedagogiką, įskaitant mokymąsi su technologijų plėtoti savo gebėjimus, kaip ugdymo mokslo

[-]

Doktorantūros studijų sertifikatas

Postgraduate Certificate in Education (PGCE)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

Mokymosi palaikymas Specializacija: Kūno kultūros [-]

Išplėstinis diplomas

Išplėstinė diplomas apskaitos

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Iš Išplėstinė diplomas tikslas yra parengti studentą tolesniam mokymuisi, apskaitos, audito ir mokesčių srityse. Programa taip pat bus parengti darbo rinkai studentą, suteikiant studentui taikyti integruotą žinių ir pažangių konceptualias mąstymo įgūdžius sudėtingų problemų Apskaitos, audito ir mokesčių srityje. [+]

Iš Išplėstinė diplomas tikslas yra parengti studentą tolesniam mokymuisi, apskaitos, audito ir mokesčių srityse. Programa taip pat bus parengti darbo rinkai studentą, suteikiant studentui taikyti integruotą žinių ir pažangių konceptualias mąstymo įgūdžius sudėtingų problemų Apskaitos, audito ir mokesčių srityje.

Įėjimas Reikalavimai

Patekimo į rinką reikalavimai Išplėstinė diplomas Apskaita yra diplomas ar nacionalinis diplomas su finansinės apskaitos, audito ar vidaus audito ir mokesčių esant 3 metų lygio ir 12 kategorijos Matematikos būtiniausius MPS iš 4. Studentai su APS toliau 4 matematikos arba su Įvertinimas 12 matematinis raštingumas bus svarstomi tik užbaigus Matematikos siūlomų Mokslo fakulteto Johanesburgo universiteto visiems antriesiems ir tretiesiems metams diplomo studentams, besidomintiems toliau siekti diplomo studentų modulio studijos Johanesburgo universitete.... [-]


Išplėstinė diplomas ekonomika

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Avanso diplomas tikslas yra plėsti ir gilinti žinias, supratimą, supratimą ir įgūdžius su tolesnio mokymosi ekonomikos tikslas. Programa skirta parengti darbo rinkai studentą, suteikiant jiems už teisingai aiškinti ir suprasti ekonomikos dėl mikroekonomikos ir makroekonomikos lygmeniu, įrankiai, per verslo aplinkos sistemoje. [+]

Avanso diplomas tikslas yra plėsti ir gilinti žinias, supratimą, supratimą ir įgūdžius su tolesnio mokymosi ekonomikos tikslas. Programa skirta parengti darbo rinkai studentą, suteikiant jiems už teisingai aiškinti ir suprasti ekonomikos dėl mikroekonomikos ir makroekonomikos lygmeniu, įrankiai, per verslo aplinkos sistemoje.

Įėjimas Reikalavimai

Patekimo į rinką reikalavimai Išplėstinė diplomas Ekonomika yra diplomą, National Diploma ar BTech su ekonomikos kaip pagrindinis iki 3. metų lygio (su 55% vidurkiu Ekonomikos 3 ir bendras vidurkis 55% atitinkamo kvalifikaciją ir minimalūs MPS 4 matematikos). Studentai su žemiau 4 APS Matematikos arba su Įvertinimas 12 matematinis raštingumas bus svarstomas tik po sėkmingo matematikos diplomas studentų modulis siūlo mokslų fakultetas visiems antriesiems ir tretiesiems metams diplomo studentams suinteresuotų siekti tolesnių studijas Universitete ,... [-]


Išplėstinė diplomas finansų rinkose

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Iš Išplėstinė diplomas finansų rinkų tikslas yra plėtoti studentų žinias apie finansų rinkų ir prekybos disciplinos. [+]

Iš Išplėstinė diplomas finansų rinkų tikslas yra plėtoti studentų žinias apie finansų rinkų ir prekybos disciplinos. Programa susideda iš sutelkto mokymo programą parengti studentą už finansų rinkų karjerą. Mokymo apima dešimt temą sritis, pradedant nuo Įvadas į finansų rinkose teorijos Įmonių Renginiai prekiauti finansų rinkose ir sudaryti sandorius finansų rinkoje. Mastering mokymo programos suteikia studentams galimybę susintetinti finansų rinkos principus ir taikyti finansines priemones, profesionaliai. Svarbiausias žinias apie pasaulio investicijas, susijusių su finansų rinkos pramonės bus sukaupta leidžianti kvalifikacinį studentas dirbti šiandienos pasaulyje profesinės finansų rinkų pramonėje. Programa pabrėžia kompetenciją, vientisumą ir taikymą etikos profesinėje aplinkoje. Sėkmingas studentas įgis visuotinį ir Pietų Afrikos finansų rinkos perspektyvą ir išsamų supratimą apie rinką, kuri teiks jiems konkurencinį pranašumą darbo.... [-]


Išplėstinė diplomas finansų valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Iš Išplėstinė diplomas tikslas yra parengti diplomas ar National Diploma studentus toliau mokytis į finansų valdymo ir vadybos apskaitos srityse. [+]

Iš Išplėstinė diplomas tikslas yra parengti diplomas ar National Diploma studentus toliau mokytis į finansų valdymo ir vadybos apskaitos srityse.

Programa bus parengti darbo rinkai studentą, suteikiant jiems galimybę taikyti integruotą žinių ir pažangių konceptualus mąstymo įgūdžius novatoriškai spręsti sudėtingas problemas finansų valdymo.

Įėjimas Reikalavimai

Patekimo į rinką reikalavimai Išplėstinė diplomas finansų valdymo yra diplomas ar nacionalinis diplomas su finansinės apskaitos ir vadybos apskaitos, esant 3 metų lygio ir 12 klasės matematikos būtiniausius MPS iš 4. Studentai su APS toliau 4 matematikos arba su Įvertinimas 12 matematinis raštingumas bus svarstomi tik užbaigus Matematikos siūlomų Mokslo fakulteto Johanesburgo universiteto visiems antriesiems ir tretiesiems metams diplomo studentams, besidomintiems toliau siekti diplomo studentų modulio studijos Johanesburgo universitete.... [-]


Išplėstinė diplomas mažmeninės prekybos

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Iš Išplėstinė diplomas paskirtis Mažmeninė yra plėtoti taikomas ir praktinių kompetencijų absolventą įsigijimo, supratimo ir taikymo mažmeninės prekybos principų. Ji suteikia intensyvus, orientuota ir taikomos specializaciją pagal Mažmeninė srityje, siekiant užtikrinti, kad absolventai turi gilų ir sistemingą supratimą apie dabartinę mąstymo, praktikos, teorijos ir metodologijos mažmeninių srityje. [+]

Iš Išplėstinė diplomas paskirtis Mažmeninė yra plėtoti taikomas ir praktinių kompetencijų absolventą įsigijimo, supratimo ir taikymo mažmeninės prekybos principų. Ji suteikia intensyvus, orientuota ir taikomos specializaciją pagal Mažmeninė srityje, siekiant užtikrinti, kad absolventai turi gilų ir sistemingą supratimą apie dabartinę mąstymo, praktikos, teorijos ir metodologijos mažmeninių srityje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Pareiškėjas turi turėti atitinkamą diplomą arba bakalauro kvalifikacinį laipsnį arba lygiavertę kvalifikaciją 6 NKS lygmenį, kaip nustatyta statuso komitetui.

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.... [-]


Išplėstinė diplomas turto vertinimo ir valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Avanso diplomas tikslas yra parengti diplomas ar National Diploma studentus turto vertinimo ir vadybos srityje. Ji taip pat suteikia galimybę studentams tapti profesionaliais turto vertintojų po sėkmingai užbaigti Pietų Afrikos tarybos turto vertintojų profesijos (SACPVP) reikalavimus. [+]

Avanso diplomas tikslas yra parengti diplomas ar National Diploma studentus turto vertinimo ir vadybos srityje. Ji taip pat suteikia galimybę studentams tapti profesionaliais turto vertintojų po sėkmingai užbaigti Pietų Afrikos tarybos turto vertintojų profesijos (SACPVP) reikalavimus.

Įėjimas Reikalavimai

Įėjimo reikalavimai Išplėstinė diplomas turto vertinimo ir vadybos yra diplomas ar nacionalinis diplomas, specializacija turto valdymo arba lygiavertis Įvertinimas 12 matematikos su minimaliu MPS iš 4. Studentai su APS toliau 4 matematikos arba su Įvertinimas 12 matematinis raštingumas bus svarstomi tik užbaigus Matematikos siūlomų Mokslo fakulteto Johanesburgo universiteto visiems antriesiems ir tretiesiems metams diplomo studentams, besidomintiems toliau siekti diplomo studentų modulio studijos Johanesburgo universitete.... [-]


Išplėstinė diplomas verslo informacinių technologijų

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Šio kvalifikacijos tikslas yra suteikti studentams žinių ir įgūdžių, plėtoti programinius sprendimus efektyviai spręsti verslo problemas, naudojant naujausias technologijas. Ji gamina diplomatas su teorinių ir praktinių įgūdžių, nustatytų rengiant optimalų programinės įrangos sprendimą verslo taikyti naujausias technologijas ir įrankius. [+]

Šio kvalifikacijos tikslas yra suteikti studentams žinių ir įgūdžių, plėtoti programinius sprendimus efektyviai spręsti verslo problemas, naudojant naujausias technologijas. Ji gamina diplomatas su teorinių ir praktinių įgūdžių, nustatytų rengiant optimalų programinės įrangos sprendimą verslo taikyti naujausias technologijas ir įrankius.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Bet kuriuo tinkamu Bakalauro laipsnis arba 3 metų diplomas informacinės technologijos, bent vienerius metus nuo programinės įrangos kūrimo patirtį. Pareiškėjai reikia 60% vidutiniškai per savo paskutiniais studijų metais.

Susitikimas fakulteto minimalius reikalavimus tam tikros programos nebūtinai garantuoja priėmimą į šią programą, kaip specifiniai atrankos kriterijai gali būti taikomi ir dėl erdvės apribojimų.... [-]


Išplėstinė diplomas švietimo taisomųjų mokslą

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg + 1 daugiau

[+]

[-]

Kursai

CULTURAL TOUR OF JOHANNESBURG AND GAUTENG

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

Dėl papildomos informacijos kreipkitės:

Universitetas Johanesburgas

[-]

Social Entrepreneurship Programme for International Students

Su bendrabučiu Dieninės 3 savaites February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

[+]

NKS lygmenį

Mokymas ir mokymasis:

Vadovas

Vadybos fakultetas

Universitetas Johanesburgas

[-]

Trumpi kursai ekonominių ir finansinių mokslų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Trumpi kursai Ekonomikos ir finansų mokslų [+]

Trumpi kursai Ekonomikos ir finansų mokslų pavadinimas TRUKMĖ Kaina Priėmimo sąlygos Kontaktas Programos komercinės apskaitos Vasario lapkričio R15000 12 klasė Diplomas patvirtinimas plius reikalingas Priėmimo Taškai Rezultatas (MPS) APS - 18 (Matematika) arba 20 (matematinis raštingumas) E. M Vermaak / J. O Coovadia mvermaak @ uj.ac.za Konkurencija Ekonomika 1 savaitė vieną semestrą per metus R11350 BCom, BCom (Įstatymas), LAB arba lygiavertė ir konkurencijos teisės ir politikos pagrindas. Simonas Robertsas sroberts @ uj.ac.za Išplėstinė Nekilnojamas Finansinės koncepcijos 3 dienos R5280 Tarpinis Nekilnojamas Finansinės koncepcijos SLP J. Marno Booyens marnob @ uj.ac.za Analizavimas Pramonės Klasteriai ekonominės plėtros 3 - 5 dienas kontaktiniai / 6 mėnesių R10500 12 klasė ir vidaus atrankos procesas Rekomenduojama SLP: Įvadas į LED Minimalūs palydovės: 18 Transportas / Apgyvendinimas / maitinimo išlaidos neįtraukiamos Dr Marius Venter mventer @ uj.ac.za Taikomoji ekonometrinė analizė ir prognozavimas 1 savaitė R12000 BCom ekonomikos Patirtis ekonomikos srityje, įvadas į ekonometrijos, statistikos ar verslo Pareiškėjai bus taikomos vidaus atrankos proceso Pagrindinės žinios apie ekonomikos, statistikos ar matematikos Prof Lumengo Bonga- Bonga lbonga @ uj.ac.za Pritaikyti privataus ir viešojo sektoriaus partnerystės vietos ekonominės plėtros (LED) 3 - 5 dienas kontaktiniai / 6 mėnesių R10500 12 klasė ir vidaus atrankos procesas Rekomenduojama SLP: Įvadas į LED Minimalūs palydovės: 18 Transportas / Apgyvendinimas / maitinimo išlaidos neįtraukiamos Dr Marius Venter mventer @ uj.ac.za Taikomoji Projektų valdymas vietos ekonominį vystymąsi (LED) 3 - 5 dienas kontaktiniai / 6 mėnesių R10500 12 klasė ir vidaus atrankos procesas Rekomenduojama SLP: Įvadas į LED Minimalūs palydovės: 18 Transportas / Apgyvendinimas /... [-]

Trumpi kursai humanitarinių

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Trumpi kursai humanitarams [+]

pavadinimas TRUKMĖ Kaina Priėmimo reikalavimas Kontaktas Išplėstinė Šiuolaikinės graikų GRK 3001 (pažangi šiuolaikinė graikų) 10 mėnesių R3000 Tarpinis Šiuolaikinės graikų E. Marilena Triandafillou marilenap @ uj.ac.za Pagrindinis Biblijos hebrajų tekstai (Pagrindiniai Biblijos hebrajų tekstais) 1 semestras R3000 Biblijos hebrajų pradedantiesiems Dr GE Lier gelier@uj.ac.za Pagrindinis sakytinė arabų (pagrindinis Kalbama arabų) 1 semestras R3000 12 klasė Dr S. Mathee smathee @ uj.ac.za Biblijos hebrajų pradedantiesiems (Biblijos hebrajų pradedantiesiems) 1 semestras R3000 12 klasė Dr GE Lier gelier@uj.ac.za Tarpinis Biblijos hebrajų (tarpinis Biblijos hebrajų) 1 semestras R3000 Pagrindiniai Biblijos hebrajų tekstais Dr GE Lier gelier@uj.ac.za Tarpinis Biblijos hebrajų tekstai (tarpinis biblijos hebrajų tekstais) 1 semestras R3000 Tarpinis Biblijos hebrajų Dr GE Lier gelier@uj.ac.za Tarpinis Šiuolaikinės graikų GRK 2001 (tarpinis Šiuolaikinės graikų) 10 mėnesių R3000 Šiuolaikinės graikų pradedantiesiems E. Marilena Triandafillou marilenap @ uj.ac.za Žydų egzegezė (žydų egzegezė) 1 semestras R3000 12 klasė Dr GE Lier gelier@uj.ac.za Žydų Istorija (žydų istorija) 1 semestras R3000 Dr GE Lier gelier@uj.ac.za Šiuolaikinės graikų pradedantiesiems GRK 1001 (Šiuolaikinės graikų pradedantiesiems) 10 mėnesių R3000 Šiuolaikinės graikų pradedantiesiems 12 klasė E. Marilena Triandafillou marilenap @ uj.ac.za Antrosios pakopos studijų diplomas Išplėstinė socialinių tyrimų (antrosios pakopos studijų diplomas Išplėstinė socialinių tyrimų) 1 semestras R3000 Prizai laipsnis socialinių mokslų ar susijusios disciplinos nereikia. Ši veikla apims: sociologija, Pramonės sociologija, antropologija, Išsilavinimas, geografijos, filosofijos, istorijos studijas, plėtros studijų, psichologijos, Pramonės psichologija, politika, viešasis valdymas, socialinis darbas, Anglų, Ekonomika ir urbanistika. Be to, nors bakalauro laipsnį nuo NKS 6 arba 7 plius žinių socialinių mokslų mokslinių tyrimų lygiavertis Prizai programa Socialinių mokslų ar... [-]

Trumpi kursai inžinerijos ir užstatytos aplinkos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Trumpi kursai "programa siūlo inžinerijos fakulteto ir užstatytos aplinkos [+]

pavadinimas TRUKMĖ Kaina Priėmimo sąlygos Kontaktas Civilinės inžinerijos mokslo (Įvadas į betono technologijos) 3 dienas R10000 Įvertinimas 12. pripažinimas ankstesnio mokymosi bus grindžiama kandidatų patirtį betono technologija ar susijusioje srityje, ne mažiau kaip 1 metus J. J Bester jannesb@uj.ac.za Civilinės inžinerijos mokslo (Betono technologijos) 3 dienas R10000 Įvertinimas 12 plius dviejų metų patirtį minimalus betono technologija ar susiję fi užstatytą aplinką. Sėkminga SLP Įvadas betono technologija. Pripažinimas ankstesnio mokymosi bus grindžiama kandidatų patirtį betono technologija ar susijusioje srityje, ne mažiau kaip 3 laikotarpiu J. J Bester jannesb@uj.ac.za Statybos valdymas ir Kiekis Geodezijos (Statybos projektų valdymas) 8 dienų R15000 12 klasė Pareiškėjai neturi tokio kva bus nuspręsta priimti dėl alternatyvių priėmimo kriterijus toks atitinkamą darbo patirtį RPL pagrindu. Studentai bus reikalaujama pateikti įrodymą tai į CV, literatūros ar ankstesnio mokymosi forma Prof D Thwala didibhukut@uj.ac.za Mechanikos inžinerijos mokslo (žalia pastatas Programos) 150 valandų R6500 Minimalus pirmojo 4 metų laipsnį atitinkamoje inžinerijos srityje (mechaninė, elektros, cheminės ir gamybine) ar kitos 4 metų laipsnį apie NKS lygmenį 8 susijusioje srityje. Ponia N. Janse van Rensburg nickeyjvr@uj.ac.za Mechanikos inžinerijos mokslo (Advanced Skaitiniai metodai) 150 valandų R6500 Minimalus pirmojo 4 metų laipsnį atitinkamoje inžinerijos srityje (mechaninė, elektros, cheminės ir pramoninės) ar kitos 4 metų laipsnį apie NKS lygmenį 8 susijusioje srityje Ponia N. Janse van Rensburg nickeyjvr@uj.ac.za Mechanikos inžinerijos mokslo (šilumos ir masės mainų) 150 valandų R6500 Minimalus pirmojo 4 metų laipsnį atitinkamoje inžinerijos srityje (mechaninė, elektros, cheminės ir pramoninės) ar kitos 4 metų laipsnį apie NKS lygmenį 8 susijusioje srityje Ponia N. Janse van... [-]

Trumpi kursai moksle

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Trumpi Kursai mokslo [+]

Trumpi Kursai mokslo pavadinimas TRUKMĖ Kaina Priėmimo sąlygos Kontaktiniai duomenys Sertifikatas kibernetinio saugumo Pagal pageidavimą R20000 Įvertinimas 12 2 metų pramonės patirtį kibernetinio saugumo science@uj.ac.za Aukštojo sertifikatas Informacinės technologijos 1 metai Dieninis (minimalus) 2 metai Neakivaizdinių R32000 12 klasė science@uj.ac.za Išplėstinė Žemėlapis darbo įgūdžius 6 dienų įskaitant vertinimą R6000 Laipsnis / diplomas, o dar geriau mokytojai moko geografiją AKT lygiu. MS Tėja Schoeman 011 559 3226 theas@uj.ac.za Pagrindiniai Žemėlapis darbo įgūdžius 6 dienų įskaitant vertinimą R5500 MS Tėja Schoeman 011 559 3226 theas@uj.ac.za Įvadas į Geographic Information Systems 14 savaičių R10000 Studijų ar diplominio mokslo, humanitarinių ar švietimo science@uj.ac.za GEO-informatikos 1: Geografinės informacinės sistemos 14 savaičių R8500 Bakalauro laipsnis arba lygiavertė kvalifikacija, pageidautina su išankstinių žinių apie geografinių informacinių sistemų, Erdvinė analizė, Remote Sensing arba aerofotografavimo į bakalauro studijas. science@uj.ac.za Geo-informatikos 2: Distancinių tyrimų ir Vaizdo apdorojimas 14 savaičių R8500 Bakalauro laipsnis arba lygiavertė kvalifikacija, pageidautina su išankstinių žinių apie geografinės informacinės sistemos, Erdvinė analizė, Remote Sensing arba aerofotografavimo į bakalauro studijas science@uj.ac.za Pusiau Plonos Vaško Profiliai histologijos 40 valandos R6000 Bakalauro laipsnis atitinkamoje srityje science@uj.ac.za Funkcinis Ekologija upių ir pelkių 200 valandos R6000 Bakalauro laipsnis atitinkamą jaustis D science@uj.ac.za įvadinė Geologija 3 mėnesių neakivaizdinių R4000 * šiuo metu dirba Mineralinis identifikaciniai darbuotojai, turintys patirties science@uj.ac.za * Ankstesniojo mokymosi pripažinimas turi būti pripažinta, kad iš klasės 12 lygio [-]

Trumpi kursai valdymo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Trumpi Kursai valdymo [+]

pavadinimas TRUKMĖ Kaina Priėmimo sąlygos Kontaktas Verslo vadyba (Išplėstinė sertifikatas Verslo vadybos: projektų valdymas) 1 metai R34740 Aukštojo sertifikatas Verslo vadyba (projektų valdymas) Refiloe Kose bmshortcourses@uj.ac.za Centras socialinio verslumo ir socialinės ekonomikos (CSESE) (turto pagrindu socialiniam ir ekonominiam vystymuisi) Tris dienas iš eilės. Tikrasis sąlyčio trukmė yra aštuonios valandos per dieną R3900 NKS 4 kvalifikacija ar dirba / vadovauja socialinė įmonė Vongani Manganye csese@uj.ac.za Centras socialinio verslumo ir socialinės ekonomikos (CSESE) (verslo inkubatorius valdymas) Trys blokai išdėstyti vienas nuo kito per vieną mėnesį 15 dienų (keturių dienų, šešias dienas ir 45 dienų). Tikrasis sąlyčio trukmė yra aštuonios valandos per dieną. Iš viso 112 valandų R17500 NKS 6 kvalifikaciją plius trejų iki penkerių metų patirtį, kaip viduriniosios vadybininkas per socialinės ekonomikos organizacijos (SEO), arba Mažos ir labai mažos įmonės (MVĮ) ar vyriausybės departamentas ar agentūra, susijusius su verslo plėtra Vongani Manganye csese@uj.ac.za Išplėstinė Kultūrinis turizmas (Išplėstinė Kultūrinis turizmas) 200 valandų 4 dienas kontaktiniai R7000 Bendruomenės Kultūrinis turizmas CUT2 Jeneshri Naicker jeneshrin@uj.ac.za Taikomoji verslumą vietos ekonominės plėtros (LED) (taikoma verslumą vietos ekonominės plėtros (LED) 6 mėnesiai R15000 12 klasė Patirtis srityse, susijusiose su viešojo administravimo, ekonomikos ar verslo Pareiškėjai bus taikomos vidaus atrankos proceso SLP "Įvadas į vietos ekonomikos plėtrą" kaip išankstinė tyrimo rekomenduojama Dr Marius Venter mventer @ uj.ac.za Taikomoji informacinės sistemos (IT projektų valdymas (Įvadas)) 3 dienas R8000 12 mėnesių darbo patirtį 12. laipsnio. Lucinda Zaayman lucindaz @ uj.ac.za Taikomoji informacinės sistemos (IT projektų valdymas (tarpinis)) 40 valandos (per vieną semestrą) R15000 12 mėnesių darbo patirtį 12. laipsnio. Lucinda Zaayman... [-]

Sertifikatas

Certificates in Management (Faculty of Engineering and Built Environment)

Su bendrabučiu Ištęstinės 3 mėnesių February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

The Department of Quality and Operations Management at the University of Johannesburg, offers certificate courses to individuals who would like to upgrade their formal qualification. [+]

[-]

Sertifikatas rinkodaros ir klientų Pagrindinis būklė

Su bendrabučiu Ištęstinės 1 metai February 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Išplėsti rinkodaros akiratį lankant mūsų puikia programa rinkodaros ir klientų Pagrindinis būklė sukurti, siekiant patenkinti praktikuojančių ar trokštantis rinkodaros poreikius. [+]

Ar jums rasti sau tokioje padėtyje, kur jūs turite padaryti rinkodaros jūsų vieneto ar organizacijos, ir jūs tikrai reikia geresnės rinkodaros žinių? Jūsų pozicija atmeta ilgą žygį gauti rinkodaros kvalifikaciją ir studijuoja su mokyklos nebaigusių asmenų krūva tikrai ne kreipiuosi į Jus arba. Tačiau jums reikia rasti būdą, kaip tapti sėkmingu rinkodaros.

Skaitykite .... nes kelias į rinkodaros sėkmę eina per sertifikatas Marketing & Klientų Pagrindinis būklė ... Kas turėtų dalyvauti?

Kandidatai, kurie turėtų būti taikomi šie:

Žmonės rinkodaros, pardavimo ar PR pozicijas, kurie neturi jokios rinkodaros mokymas. Žmonės iš verslo vienetų, kuriems vis reikia parduoti savo padalinį arba gaminį pasiūlė / paslaugos. Žmonės, kurie nori papildyti savo techniką ar techninių įgūdžių bazę su rinkodaros žinių. TIKSLAS kvalifikacijos ... [-]

Vaizdo įrašai

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Kontaktai
Vietos adresas
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Socialiniai tinklai