The Private Hotel School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į privatus viešbutis SCHOOL

Įsikūrusi gražioje aplinkoje Stellenbosch, Pietų Afrika premjeras vyno turizmo paskirties, o šalies kulinarijos kapitalo mieste, Private Viešbutis Mokykla yra kur svetingumo svajones. Privatūs Viešbutis Mokykla su savo kvalifikuotų profesionalų komanda, mokymo nacionaliniu ir tarptautiniu mastu akredituotos kursai, yra vienas iš labiausiai ieškoma po puikių mokyklų Pietų Afrikoje ir padės jums realizuoti savo siekius karjerą skatinančiu pasaulio svetingumą. Mūsų mokymo programa sujungia novatoriškas ir lyderiauti svetingumo instrukcija su garsu praktinio mokymo ir žinių svetingumo industrijos. Tai leidžia mums teikti rytojaus svetingumo industrijos lyderiai su hands-on mokymo, švietimo ir kultūrinį sąmoningumą įgūdžių, reikalingų sėkmingai šiandienos konkurencingoje pasaulio ekonomikoje. Tuo pačiu metu mes taip pat siekiame skatinti tarptautinį prestižą ir draugystę. Mūsų svetingumo mokykloje mūsų studentai yra mokomi įvaldyti menkus profesinius įgūdžius, įgyti aukšto lygio specializuotą žinių, reikalingų tobulėti svetingumo aplinką. Mūsų kvalifikacija yra akredituotos Aha-IHMS ir leidžia mūsų studentams, kad užbaigtų savo pasirinktinį 3 metai JAV.

Kuo mes skiriamės ir išskiria mus iš bet kurios kitos svetingumo akademijoje?

1- TPHS yra registruotas aukštojo mokslo ir mokymo departamento direktorius (Reg numeris: 2010 / HE007 / 005), kaip privačiu aukštosios mokyklos ir yra registruotas pasiūlyti šiuos Hospitality studijas:

  • Aukštojo sertifikatas svetingumo vadybos,
  • Išplėstinė sertifikatas svetingumo vadybos ir
  • Išplėstinė Diplomas Svetingumo ugdymo.

2- Mes esame vienintelė Pietų Afrikos mokyklos siūlo Išplėstinė diplomas svetingumo švietimo.

3- Mes didžiuojamės nariai pirmaujančių Pietų Afrikos susivienijimų, pvz Fedhasa (Federacinės Svetingumo asociacija Pietų Afrika), privačių teikėjų švietimą, mokymą ir plėtrai (APPETD) ir Pietų Afrikos virėjų asociacijos (Saca) asociacija.

4- Private Hotel mokykla yra akredituota pagal tarptautiniu mastu pripažintų ir gerbiamų Amerikos svetingumo Academy- International Hotel vadybos mokyklos (AHA-IHMS). IHMS mokyklos, skirta teikti naujoviškas atsakas į svetingumo industrijos poreikio lyderių.

5- Private Viešbutis Mokykla yra registruotas ir patvirtintas centras, garsus tarptautinis miestas & Guilds Group ".

6- Mes turime bendradarbiavimo sutartį su tarptautiniu atskirta Stellenbosch University.

7- The Private Hotel mokyklos direktorius yra patariamoji valdybos narys Aha-IHMS (Tarptautinės svetingumo vadybos mokyklos).

8- Mes esame JAV Nacionalinės restoranų asociacijos (NRA) narys.

9- Mes Stellenbosch turizmo narys.

10- TPHS aptarnauja valdybos EUROCHRIE, oficiali federacijos Europos ir Afrikos, Tarptautinės tarybos turizmo ir svetingumo pedagogams.

Kaip privačioje Viešbutis mokyklos studentas jums kapitonas menkus profesinius įgūdžius ir gauti aukštą specializuotos žinios, būtinos norint tobulėti svetingumo industrijos. Jei domina svetingumo ar kulinarijos srityse karjerą, mes norėtume pratęsti asmeninę pakvietimą jums ir jūsų šeimai apsilankyti mūsų miesteliu ir patirti Private Hotel Mokyklos skirtumą.

Vietos

Stellenboschas

The Private Hotel School

Address
The Private Hotel School 33 Stellenbosch Vlottenburg Road Vlottenburg 7604
Stellenboschas, Vakarų kyšulys, Pietų Afrikos Respublika
Telefonas
+27 21 881 3792