The IIE's Varsity College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas yra IIE

Nepriklausomas švietimo institutas yra didžiausias Pietų Afrikoje registruotas ir akredituotas privatus aukštojo mokslo teikėjas. The IIE's Varsity College , „ The IIE's Varsity College prekės ženklas, teikia šias įdomias „IIE“ mokymosi iniciatyvas. IIE yra įregistruota Aukštojo mokslo ir mokymo departamente kaip privatus aukštojo mokslo paslaugų teikėjas, turi daugiau nei 57 kvalifikacijas, kurias akreditavo Aukštojo mokslo kokybės komitetas, ir yra dukterinė įmonė ADVTECH Ltd, valstybinė įmonė, įtraukta į Johanesburgo vertybinių popierių biržą. Ši skalė ir statusas užtikrina mūsų lyderio pozicijas aukštojo mokslo srityje.

Bendradarbiavimas su akademikais ir likusia prekės ženklų komanda IIE centrinė akademinė komanda užtikrina visų prekės ženklų atlikto darbo kokybę ir tvarko mokymo programą, jos vertinimą ir atestaciją. Valdymo struktūra, apimanti Senato, mokymo ir mokymosi komitetą ir fakulteto tarybas, prižiūri, kaip kuriama ir įgyvendinama akademinė politika, įgalinanti išskirtinę mokymosi patirties kokybę miesteliu ir internetu.

Kokybės užtikrinimo sistemą sudaro dėstytojų ir dėstytojų tarpusavio vertinimai, programų apžvalgos, kuriose dalyvauja mokslo darbuotojai ir pramonės atstovai, studentų sėkmės ir absolventų stebėjimo projektai.

Studijuoja The IIE's Varsity College

Vadovaudamasis pasauline geriausia praktika, The IIE's Varsity College atsisakė „tradicinio paskaitų“ metodo, kai studentai sėdi pasyviai, klausydami dalyko eksperto. Manome, kad šis požiūris į mokymą prarado aktualumą šiandien į darbo pasaulį patenkantiems studentams. Prisijungimas prie interneto, prieiga prie informacijos, socialiniai tinklai ir mobilumas pakeitė mokymosi kontekstą. Šiuo tikslu mūsų mokymo metodai buvo pritaikyti, kad padėtų studentams kaupti žinias ir ugdyti įgūdžius XXI amžiui.

IIE Varies koledžo dėstymo filosofija grindžiama autentiška, šiuolaikiška, mišraus mokymosi studentų patirtimi. Mes siekiame užtikrinti, kad jūsų akademinis gyvenimas būtų kuo aktualesnis ir dalyvaujantis. Mes tikime, kad mokymasis yra dinamiškas bendravimas su kitais ir nauji informacijos šaltiniai. Mūsų unikalus, interaktyvus požiūris reiškia, kad jūs galite aktyviai dalyvauti savo studijose kartu su kitais, norėdami bendradarbiauti, kurti ir bendrauti sklandžiai skaitmeniniu būdu, kad sukurtumėte supratimą ir ugdytumėte kritinį mąstymą.

139520_imgonline-com-ua-2to1-pFPGx5Pr41H.jpg

Mūsų akademinis personalas

„ The IIE's Varsity College mūsų dėstytojai yra aukštos kvalifikacijos ir daugeliu atvejų aktyviai užsiima savo profesine sritimi. Turėdami dėstytojų, turinčių pramonės patirties, galite įžvelgti dabartinę pramonės praktiką ir gyvai pristatyti savo dalyko teoriją, paskatindami diskusijas ir suprasdami, kas jūsų laukia. Viskas apie tai, kad turėtumėte pirštą ant pasirinktos karjeros pulso. Turėdami patirties iš išorinio pasaulio, galite susimąstyti, kaip šiems pramonės ekspertams suteikiama patikima mokymo praktika. Geras klausimas. The IIE's Varsity College jungiasi į dinamišką internetinę mokymo praktikos bendruomenę, kad neatsiliktų nuo naujų technologijų, pagerintų mokymąsi ir visame pasaulyje bendradarbiautų su šiuolaikiniais mokymo metodais. Jie taip pat vadovauja studentų miestelyje įsikūrusiai palaikymo komandai, į kurią įeina technologijos patobulinto mokymosi čempionas (novatoriškas švietimo technologas) ir akademinės plėtros koordinatorius (mokymo ekspertas), kad neatsiliktų nuo geriausios mokymo praktikos. The IIE's Varsity College dėstymo komandai visus metus suteikiamos tobulinimo seminarų / internetinių seminarų galimybės, be to, jas palaiko tarpusavio vertinimo sistema - priemonė, užtikrinanti, kad visos mokymo metodikos užtikrins kokybišką mokymąsi. Tokiu mastu investuoti į mūsų akademinę komandą gali atrodyti labai daug pastangų. Taip yra, bet mūsų siūlomas išsilavinimas yra toks pat geras, kaip ir tiems, kurie jį teikia. The IIE's Varsity College mes siekiame užtikrinti, kad „IIE Varsity College“ dėstytojai būtų kuo kvalifikuotesni ir pasirengę atlikti savo vaidmenį.

Mažos klasės, didelė akademinė nauda

Laikantis šio suasmeninto požiūrio, jūsų pažangą The IIE's Varsity College stebi programos koordinatorius, dėstytojas, kuris stebi jūsų bendrą akademinę veiklą ir užtikrina, kad gausite reikiamą paramą, jei kiltų sunkumų. Paprasčiau tariant, jūsų programos koordinatorius yra tam, kad įsitikintų, jog niekas netrukdo jūsų akademinei sėkmei.

Be oficialių testų ir egzaminų, dėstytojai jus nuolat vertins. Tai gali atrodyti šiek tiek bauginančiai, tačiau viskas tai tikrai reiškia, kad mes galime patikrinti, ar vyksta teisingi mokymai. Tai taip pat reiškia, kad jei kyla sunkumų dėl dalyko, dėstytojas pasirinks jį prieš tai, kai jūs per daug atsiliksite, ir suteiks jums papildomo dėmesio, reikalingo jums, kad paspartintumėte greitį.

Teorijos pritaikymas praktikoje

Mūsų miesteliuose yra belaidžio interneto viešosios interneto prieigos taškai, leidžiantys jungtis klasėje ir už jos ribų, kad būtų galima išgauti mokymosi patirtį. Studentai raginami naudotis BYOT (Bring Your Own Technology), kad palaikytų šį naują jungiamojo mokymosi būdą. Nauji skaitmeniniai raštingumai ir sklandumas yra tiek studentų, tiek dėstytojų dėmesio centre, nes į mokymosi dizainą įtraukiamos naujos skaitmeninės mokymosi terpės ir „Web 2.0“ programos. Dėstytojai pasitelks tinkamas technologijas klasėje, kad palaikytų tam tikrą mokymosi veiklą, ir bendraus su studentais naujose internetinėse erdvėse, tokiose kaip „Blackboard“ (VCLearn), tinklaraščiuose ir „backchannel“ įrankiuose. Tai užtikrina, kad kiekvienas studentas mokymosi bendruomenėje turėtų balsą ir galimybę bendradarbiauti, kurti ir kritiškai apmąstyti, kad pademonstruotų mokymąsi. Nors naujosios debesyje pagrįstos mokymosi priemonės yra tyrinėjamos įvairiais būdais, mes taip pat suteikiame kiekvienam studentui prieigą prie daugybės kitų palaikančių platformų, tokių kaip mūsų internetinis karjeros centras, BLUEprint (studentų palaikymo ir sėkmės pagrindas), Ebrary ir kt. „Ebscohost“ internetiniai tyrimų šaltiniai ir el. Knygos. Jūs taip pat turėsite prieigą prie uždaryto IIE universiteto „Varsity College“ studentų portalo, esančio mūsų integruotoje akademinio valdymo sistemoje, kur galėsite susipažinti su tvarkaraščiais, programos informacija, finansinėmis ataskaitomis ir internetiniais diskusijų forumais su savo dėstytojais. Užtikriname, kad studentai baigtų studijas ne tik turėdami kvalifikaciją, bet ir požiūrį į darbo pasaulį bei žinias, kurios juos tvirtai pakels keliu tapti savidrausmingais, nepriklausomais mąstytojais.

Vietos

Keiptaunas

Address
Varsity House, Belmont Park, Belmont Road Rondebosch
7700 Keiptaunas, Vakarų kyšulys, Pietų Afrikos Respublika

Durban North

Address
12 Radar Drive
4051 Durban North, KwaZulu-Natal, Pietų Afrikos Respublika

Westville

Address
1 Link Road, CNR ST James Avenue & Link Road
3630 Westville, KwaZulu-Natal, Pietų Afrikos Respublika

Pietermaritzburg

Address
St Charles' College, Harwin Road, Scottsville
3201 Pietermaritzburg, KwaZulu-Natal, Pietų Afrikos Respublika

Port Elizabetas

Address
1st floor, Mercantile Bank Plaza, Ring Road, Greenacres
6045 Port Elizabetas, Rytų kyšulys, Pietų Afrikos Respublika

Pretorija

Address
116 Clearwater Road, CNR Clearwater & Glenwood Roads, Lynnwood Glen
0081 Pretorija, Gautengas, Pietų Afrikos Respublika

Sandton

Address
Waterstone Drive, Benmore Road
2196 Sandton, Gautengas, Pietų Afrikos Respublika

Midrandas

Address
11 Riverview Park, Janadel Avenue
1686 Midrandas, Gautengas, Pietų Afrikos Respublika

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis