Oficialus aprašymas

Mūsų tikslas

Sukurti kompetencijos aplinką, skatinančią kiekvieno studento vystymąsi visą jo potencialą, sporto rezultatus, išsilavinimą, asmeninę raidą ir pasiruošti gyvenimui.

Tapti talento vystymosi židiniu. Mokyti ir gaminti čempionus. Sukurti lyderius ir teigiamus visuomenės indėlius.

Treniruočių filosofija

"TGSE" ​​mūsų koučingo filosofija pagrįsta kiekvieno žaidėjo, kaip individualaus, su unikalių savybių ir savybių vertinimu. Pirmiausia mokome įgūdžius, nukreipdami žaidėją į savo optimalų kelią įvaldyti. Nors mes tikime pagrindų naudojimu, mes naudojame platų asortimentą tradicinių ir novatoriškų būdų pasiekti geriausią golfą mūsų žaidėjams. Mes ir toliau mokomės iš kiekvieno mūsų žaidėjo ir lieka atviri visoms tobulinimo ir mokymosi priemonėms. Profesionalus golfo žaidimas tampa kur kas daugiau nei talentu ir technika, o mes, TGSE, siekiame išlikti golfo treniruočių vystymosi priešakyje ".

Mokymo filosofija

TGSE mokymo filosofija yra skirta mokyti pagrindinius meistriškumo įgūdžius. Mes tikime, kad kiekvieną įgūdį galima mokyti atsižvelgiant į tinkamą mokymosi požiūrį, darbo etikos, orientavimo ir mokymosi aplinką. Įgūdžių orientuotas mokymas tampa kiekvieno žaidėjo poreikių šerdimi, o estetika užtikrina greitesnį mokymąsi.

Mes taip pat laikomės ilgalaikio žaidėjų plėtros principų, mokymų jaunimo skirtingais būdais kiekviename plėtros etape.

Mes teikiame holistinį mokymą visose šiose srityse:

  • Įgūdžių mokymas
  • Technika
  • Golfo fitnesas
  • Psichinė būklė
  • Kurso strategija

Kiti vertinamieji veiksniai:

  • Įranga
  • Gyvenimo būdas
  • Mityba
  • Turnyro paruošimas
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

The Golf School of Excellence

Žaiskite ir mokykitės golfo puikiai ištisus metus Pietų Afrikos oras. ... [+]

Apžvalga

Ar svajojat lankyti Golf College? Jei turite aistra golfo žaidėjams ir norėtumėte iš savo mėgstamos rungtynės padaryti karjerą, ši 3 metų trukmės kursas / golfo kvalifikacija yra jums.

Gaukite prabangių rezultatų mokymą, kad pasiruoštumėte žaisti karjerą.Studijuokite golfo specifinius PGA temas, kad galėtumėte pasiruošti golfui ir įgyti teisę į karjerą.Gaukite praktinę patirtį pramonės srityje, įskaitant 8 savaičių treniruotės galimybę JAV.Išsaugokite savo mėgėjų statusą per savo studijas, kad galėtumėte konkuruoti mėgėjų grandinėje, atstovauti savo provincijai ar net jūsų šaliai.Maždaug 25% mūsų studentų yra tarptautiniai studentai.Treniruočių programa... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba