Oficialus aprašymas

Kas mes esame

1999 m. "Lynedoch Ecovillage" buvo įsteigtas Sustainability Institute (SI), kuris suteikė galimybę žmonėms ištirti požiūrį į teisingesnę visuomenę.

Šio darbo pagrindas buvo ieškoti gyvenimo būdų, kurie palaiko, o ne sunaikina ekosistemą, kurioje visa visuomenė yra įterpta. Mūsų dėmesys vaikams paskatino įsteigti "Creche", dabar vadinamą "Lynodocho vaikų namai", ir "AfterCare" programas. Mūsų partnerystė su Stellenbosch universiteto viešosios lyderystės mokyklos sukūrė mūsų magistrantūros ir doktorantūros programas tvaraus vystymosi srityje.

106679_LynedochVillage.jpg

Mūsų mokymo programos prasideda "Lynedoch" vaikų rūmuose, plečia mūsų partnerystę su "SPARK" mokyklomis "Lynedoch", praktiškai yra orientuotos į "Mokymasis dėl tvarumo" FET kolegijos ir propaguoja mokslinius tyrimus bei praktiką per mūsų Stellenbosch universiteto laipsnius. Mūsų moksliniai tyrimai ir praktika palaiko daug dėmesio tvariems Afrikos ateities procesams per mūsų studentų ir fakulteto mokslinius tyrimus bei mūsų augančią mokslinių tyrimų konsultavimo programą. Šiandien SI yra tarptautinis gyvenimo ir mokymosi centras, teikiantis mokymosi patirtį ekologijoje, bendruomenėje ir dvasioje.

Mes siekiame sustiprinti supratimą ir mokymąsi pagrindinėse srityse, kurias mes pripažįstame esminiais, remdami perėjimą prie teisingų, teisingų ir klestinčių ateities.

Mūsų dėmesys klesti maisto sistemoms, socialinėms inovacijoms, optimaliems išteklių srautams ir transformuojamam mokymuisi nuo pat gimimo, paremtas prasmingomis partnerystėmis, tęsis per įterptus ir atitinkamus mokslinius tyrimus, mokymą ir praktiką.

106678_SIBuilding1.JPG

Mūsų kelias

Vietos jausmas

Priklausomai nuo gamtos, SI vieta netoli Spier ir "Lynedoch EcoVillage" sukuria erdvę kontekstiniam mokymuisi. Kaimas, sudarytas iš paprasto kasdienio kūdikių, mokyklos vaikų, universitetų studentų ir darbo bendruomenės, sudaro struktūrinius modelius, pagal kuriuos vyksta mokymosi srautai. Šešiasdešimt milijonų metų kalnai įsiterpia į mūsų vietinius sodus, milžinišką ficus medžių, ekologiškų daržovių ir ūkių.

Transformavimas per mokymąsi

Galimybės atsiranda dėl asmenų atvirumo kitai - "kitai". Tai palaikoma ir skatinama matyti save kaip bendruosius pasaulio gyventojus, giliai apklausti, ką reiškia būti žmogumi ir ieškoti sprendimų per stebuklą, paslaptį, intuiciją ir tvirtas žinias. Aktyvus dalyvavimas reiškia, kad besimokantieji pereina nuo pasyvių žinių gavėjų ir giliai įsitraukia į intelektualines, dvasines, veiklos ir širdies galimybes rasti atsakymus į sudėtingus sprendimus.

106685_pexels-photo-935785.jpeg

Kūrybiškumo atnaujinimas

Kūrybiškumo atnaujinimas ateina per dialoginį požiūrį į mokymąsi. Radikalios perversmos (iš lotynų "radix", tai reiškia "šaknys") ne visada yra patogios, nei paguodos. Sukūrus mokymosi kelią, sukuriant ateities ir praeities ateities sandorius, dažnai reiškia gilus klausymasis, permokymas, pažeidžiamumo atvėrimas ir vadovavimasis žinios būdais, kurie ne visada aiškūs ir akivaizdūs. Dalyvavimas, pokalbis, menas, tylos laikas, prigimtis yra keletas pagrindinių kūrybiškumo pagrindų atgaivinimo būdų mūsų mokymosi būdams.

Mokymasis iš gamtos

Už gamtą orientuotas mokymasis mokosi iš gamtos, kur esame gamta. Ryšys su viskuo, kas yra ne žmogus, sukuria galimybes poezijai, metaforai, būdams būt ir žinoti, kas yra ne žodžiai. Ekologinis intelektas yra dovana. Kaip ir protingumo intelektas, mūsų sugebėjimas būti akimirksniu ir mokytis iš viso gyvenimo su nuolankumu ir humoru suteikia aiškią ir praturtintą ryšį.

106672_forest-trees-perspective-bright-957024.jpeg

Įsivaizduoju tiesiog ateities sandorius

Mūsų post-kolonijinės ir post-apartheido tyrinėjimai reiškia nuolatinį klausimą dėl šiuolaikinio vartojimo, izoliacijos, išardymo ir destruktyvaus konkurencijos spąstų. Mes pasiekiame to, kas pasiekia mus ", siekdami pakeisti save ir pasaulius, kuriuos kuria. 21-ajame amžiuje besiplečiantis su vietos gyventojais gerbia ir visapusiškai pripažįsta mūsų Afrikos paveldą visais jų sudėtingumais ir be baimės tardamasis į skirtingų ir teisingesnių ateities galimybes.

Gydymas ir kėbulas

Jausmų pasaulyje, ląstelių prisiminimai ir ryšiai yra mokymosi kryptis, kurios dažnai pamirštamos. Visi SI kursai prasideda nuo ryto kvėpavimo, skaitymo ir apskritimo, kuris primena mums, kad esame sveiki. Darbas sode, maisto ruošimui ir valymo yra būdų, kaip padaryti nekilnojamojo tvarumo Pathways tiriama. Galvijų, širdžių ir rankų prijungimas yra įprastas modelis, kuris integruojasi, o ne atskiria. Joga, masažas, prisilietimai ir jausmas yra daugelio kursų dalis.

106686_woman-hand-girl-glass.jpg

Prisijungimas per maistą, meną ir kultūrą

Štai kaip mes kuriame pokalbius dirvožemyje, sieloje ir visuomenei. Ar per kepimą kurdami skirtingų kultūrų patiekalus kartu SI ar per Afrikos mitybos (R (evoliucija) nuotraukų parodą, tai yra įvairūs būdai, kaip juos sujungti yra vietiniai ir pagrįstas. Juokas, džiaugsmas ir paslaptis, kad gausu šios patirties, sukuria neapsakytus ryšius ir naujus istorijas.

Vertėmis pagrįsta verslininkystė

Mūsų mokymosi, mokslinių tyrimų ir praktikos pagrindas yra noras atrakinti į vertybes orientuotą, verslumo mąstymą individuose, organizacijose ir bendruomenėse, kurios kalba apie galimybę ir atsakomybę.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Sustainability Institute

Prisijunkite prie mūsų 11 dienų permainingo mokymosi, skirto maisto sistemoms, biologinei įvairovei ir vandeniui. Prisijunkite prie mūsų patirtinio panardinimo į Amazonės ... [+]

Prisijunkite prie mūsų 11 dienų permainingo mokymosi, skirto maisto sistemoms, biologinei įvairovei ir vandeniui

Brazilija yra kontrastų ir prieštaravimų šalis. Praturtinti miestų centrai išeina į masinius sojų ir galvijų ūkius, o tradicinės bendruomenės gyvena paprasčiausiai pasaulio biologinės įvairovės rezervate. Tai gyvas ir grazus - kiekvieno keliautojo svajonių paskirtis - dar Brazilija susiduria su daugybe socialinių ir aplinkosaugos problemų, kurios nematomos vidutiniam keliautojui.

Prisijunkite prie mūsų patirtinio panardinimo į Amazonės džiungles, kad galėtumėte gyventi ir išmokti iš šio nepastebimojo atogrąžų miškų ir jo žmonių. Patirtis, koks gyvenimas yra, kai visi miesto ištekliai ir politika yra atskiriami, kad atskleisti tik prigimtį paprasčiausiai ir gausiai. Pažiūrėkite, kaip žmonių grupė gyvena priešingai nei mes žinome. Čia jie gyvena su mišku, o ne iš jo.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Stellenbosch
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
11 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Sustainability Institute

Nors daugelis iš 100 didžiausių JSE Limited listinguojamų bendrovių jau apskaičiavo anglies pėdsakus, tai tik ledkalnio viršūnė. Anksčiau kiekviena bendrovė turės apskaič ... [+]

Įsivaizduokite, kad galėtumėte pažvelgti į įmonės atskleidimą aplinkosaugos požiūriu ir įgyti supratimą apie įmonės strategiją ir spąstus tokiu pačiu prasme, kokią galėtumėte įgyti žiūrėdami į bendrovės finansines ataskaitas.

Tai iš tiesų yra įmanoma.

Nors daugelis iš 100 didžiausių JSE Limited listinguojamų bendrovių jau apskaičiavo anglies pėdsakus, tai tik ledkalnio viršūnė.

Anksčiau kiekviena bendrovė turės apskaičiuoti anglies pėdsaką ir stengtis jį sumažinti. Netrukus visos listinguojamos bendrovės bus įgyvendinamos ir įgyvendins anglies (ir vandens) pėdsaką.

Centrinės dėmesio zonos bus:

Kaip apskaičiuoti anglies pėdsaką.Kaip analizuoti anglies pėdsaką ir veikti jai.Kaip išanalizuoti kitus aplinkos pėdsakus, pvz., Vandens pėdsakus.Kaip būti pasirengusiam įstatymų leidžiamiems vidaus atskleidimams.Kaip parengti "Gazette" vidaus anglies mokesčius.... [-]
Pietų Afrikos Respublika Stellenbosch
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Sustainability Institute

Šis kursas nagrinėja verslo atsaką į iššūkius ir galimybes, kurias teikia tvarumas ir socialinės (tvarios) įmonių apraiškos, ypatingą dėmesį skiriant besivystančių šalių ... [+]

Šis kursas nagrinėja verslo atsaką į iššūkius ir galimybes, kurias teikia tvarumas ir socialinės (tvarios) įmonių apraiškos, ypatingą dėmesį skiriant besivystančių šalių kontekstui, ypač Pietų Afrikai.

Visapusiškas klausimas yra tai, koks vaidmuo, jei toks yra, gali įmonėms pereiti prie "naujos ekonomikos".

Ar socialinė įmonė yra teisėta "naujosios ekonomikos" tendencija, kuri skatina tikrą požiūrį ir elgesį, ar tai yra uždanga verslui kaip įprastai?

Centrinės dėmesio zonos bus:

Įmonės pilietybės ir socialinės (tvarios) įmonės apibrėžimasPažiūrėkite į vairuotojus, susijusius su įmonių pilietiškumu ir verslo reagavimuAd-hoc per strateginio organizacinio lygio atsakymusSocialinis verslumas ir socialinės įmonės vaidmuo visuomenėje ir verslePartnerystės ir kritinis bendradarbiavimas"Naujosios ekonomikos" tendencijos per socialinių inovacijų objektyvąVadovavimo charakteristikos, būtinos pokyčiams sukelti... [-]
Pietų Afrikos Respublika Stellenbosch
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
6 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Sustainability Institute

Šiuo kursu bus pristatomos ir aptariamos įvairios biologinės įvairovės ir ekosistemų funkcijų sistemos, atsižvelgiant į tai, kaip jie padeda suprasti mūsų ryšį su priklau ... [+]

Šiuo kursu bus pristatomos ir aptariamos įvairios biologinės įvairovės ir ekosistemų funkcijų sistemos, atsižvelgiant į tai, kaip jie padeda suprasti mūsų ryšį su priklausomybe nuo gamtos.

Atsižvelgiant į globalius pokyčius ir gamtinių išteklių išeikvojimą, būtina suprasti ryšius tarp biologinės įvairovės ir ekosistemų funkcijų, pavyzdžiui, gėlavandenių, augalininkystės, ganyklų ir klimato reguliavimo, kuriais grindžiamas įvairių visuomenės grupių ekonomika ir gerovė. .

Tačiau biologinė įvairovė, ekosistemų funkcijos ir žmonių gerovė yra daugialypiai klausimai, kuriems būdinga sudėtinga sąveika.

Kursas taip pat aptars galimus iškilimų taškus, kurie gali sukelti didelius, staigius, netiesinius pokyčius ekosistemose ir visuomenėje, kurie gali kelti grėsmę kritinėms ekosistemų funkcijoms, kurios palaiko žmonių gerovę, ypač pažeidžiamoms visuomenės grupėms.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Stellenbosch
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Sustainability Institute

Kursų metu mes išnagrinėsime heterodoksų ekonomikos paradigmų įvairovę, Pasaulio dailės ir mokslo akademijoje vykstantį mąstymą, diskusijas po diskusijų, skirtingus ilgųj ... [+]

Kursų metu mes išnagrinėsime heterodoksų ekonomikos paradigmų įvairovę, Pasaulio dailės ir mokslo akademijoje vykstantį mąstymą, diskusijas po diskusijų, skirtingus ilgųjų bangų mąstymo būdus, pasaulinę ekologinę transformaciją ir radikalių pokyčių pasiūlymus.

Šis kursas padės dalyviams suvokti pasaulines diskusijas apie dabartinės krizės valdomos pasaulinės ekonominės tvarkos alternatyvas.

Šį kursą pristatė Marko Swillingas, Stellenboscho universiteto viešosios lyderystės mokyklos vyresnioji profesorė, ir Institutui pristatytas magistro programos tvaraus vystymosi akademikas.

Per išsamias diskusijas dalyviai:

suprasti skirtingus požiūrius ir prielaidas, kurių pagrindu jie yra;suprasti skirtingų požiūrį į socialinį pasikeitimą, ypač į vaidmenį, kurį įvairūs subjektai turės socialinių pokyčių procese; irsugebėti kritiškai įsitraukti į skirtingus metodus, kad būtų galima geriau išnagrinėti tai, kas, jų manymu, būtų tinkama atsižvelgiant į konkrečias aplinkybes ir vertybių sistemas.... [-]
Pietų Afrikos Respublika Stellenbosch
Liepa 2019
Anglų
Dieninės
6 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Sustainability Institute

Siekiant spręsti maisto saugos problemas, svarbu suprasti globalizuotą maisto sistemų pobūdį ir tai, kaip šiuo kontekstu siekiama išbandyti badą ir maisto saugumą. Šis ku ... [+]

Siekiant spręsti maisto saugos problemas, svarbu suprasti globalizuotą maisto sistemų pobūdį ir tai, kaip šiuo kontekstu siekiama išbandyti badą ir maisto saugumą.

Šis kursas yra ypač svarbus neseniai vykusių tarptautinių ir ypač Pietų Afrikos nacionalinių iniciatyvų dėl aprūpinimo maistu užtikrinimu, nes vyriausybės departamentai, maisto perdirbėjai, mažmenininkai, vartotojų grupės, nevyriausybinės organizacijos ir ūkininkai rengia aukšto lygio susitikimus apie tai, kaip užtikrinti maisto saugumą. Pietų Afrikoje.

Dalyviai bus pristatyti įvairias aprūpinimo maistu saugumo idėjas, o giliai aptarti globalizuotos maisto sistemos yra pagrindinis dėmesys: kaip veikia tarptautinė maisto produktų prekyba; globalizuotų maisto sistemų iššūkiai; problemas, susijusias su klimato kaita, maisto myliomis, naftos didžiausiais kiekiais, biokuro ir žemės, skirtų maistui, žeme ir šios maisto sistemos aplinkos tvarumu.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Stellenbosch
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Sustainability Institute

Šis kursas suteikia išsamią apžvalgą apie įspūdingą pasaulio transformaciją, nes ji peržengia slenkstį, kai pirmą kartą žmonijos istorijoje tampa daugumos miestų pasauliu ... [+]

Šis kursas suteikia išsamią apžvalgą apie įspūdingą pasaulio transformaciją, nes ji peržengia slenkstį, kai pirmą kartą žmonijos istorijoje tampa daugumos miestų pasauliu.

Modulis atspindi pasaulinę urbanizacijos diferencinę dinamiką, ypatingą dėmesį skiriant pasaulinei pietų daliai. Tai rodo, kad tokie dideli žmogaus judėjimo pokyčiai, ekonominis vystymasis ir pastatytos aplinkos plėtra kelia didelį nerimą dėl tvarumo.

Kursą pristatė Marko Swillingas, Stellenboscho universiteto viešosios lyderystės mokyklos tvaraus vystymosi profesorius ir tvaraus vystymosi magistro programos mokslinis direktorius, pristatytas Institutu.

Tikslas yra išskirtinis tvarios miestų infrastruktūros sistemų kūrimo, kūrimo ir eksploatavimo iššūkis. Dalyviai bus pristatomi į kai kurias pagrindines perspektyvių ir sparčiai besiplečiančių literatūros pagrindines sąvokas ir tendencijas apie šiuolaikinius miestų iššūkius, įskaitant tai, kaip padaryti miestai tvaresni. Tai bus padaryta daugiausia dėmesio skiriant miesto infrastruktūrai ir išteklių srautui per miesto sistemas, suprantamas per miesto apykaitos objektyvą. Tai suteikia pagrindą spręsti politikos ir valdymo problemas, susijusias su tvarių miestų kūrimu.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Stellenbosch
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
6 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Sustainability Institute

Per šį kursą dalyviams bus suteikta supratimą apie Pietų Afrikos politinę ekonomiką, žvelgiant į keturis aspektus, kurie įtakoja jo formavimąsi. Pasibaigus kursui, dalyvi ... [+]

Per šį kursą dalyviams bus suteikta supratimą apie Pietų Afrikos politinę ekonomiką, žvelgiant į keturis aspektus, kurie įtakoja jo formavimąsi.

Tai, kurią pateikė prof. Markas Swillingas, padės suvokti keturias šio pastangų dimensijas: a) Pietų Afrikos ekonominės istorijos supratimą iš politinės ekonomikos perspektyvos; b) po 1994 m. vykusios ekonominės politikos dinamika ir kodėl nebuvo tinkamai atsižvelgta į radikalaus ekonomikos restruktūrizavimo iššūkį; c) valstybinio ginklo iššūkis, atsižvelgiant į neo-patrimonializmo literatūrą; ir d) galimas alternatyvas, įskaitant pramonės politiką, radikalius ekologiškos ekonomikos pokyčius, "radikalią ekonominę pertvarką" ir fanonistų perspektyvas dėl pasipriešinimo ir pokyčių.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Stellenbosch
Liepa 2019
Anglų
Dieninės
6 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Sustainability Institute

Tvaresnis pasaulis reikštų keisti mūsų prielaidas apie dizainą ir tai, kas turėtų būti suplanuota. Šis kursas daugiausia dėmesio skirs dizaino vaidmeniui visose jo drausm ... [+]

Tvaresnis pasaulis reikštų keisti mūsų prielaidas apie dizainą ir tai, kas turėtų būti suplanuota. Šis kursas daugiausia dėmesio skirs dizaino vaidmeniui visose jo drausminėse apraiškose.

Dizainas paveikė industrializacijos, urbanizacijos, urbanizmo, politinės ekonomikos, galių santykių, globalizacijos ir tvarios ateities kryptį. Ji formavo etiką, vadovavimo stilius ir procesus.

Dizainas atlieka svarbų vaidmenį formuojant vertybes, tapatybes, gyvenimo būdą, siekius, lūkesčius, pasirinkimus ir elgesį, vykdydamas objektų kūrimo, komunikacijos, kosmoso kūrimo, patirties kūrimo ir sistemų kūrimo funkciją.

Šie pasirinkimai lemia mūsų santykius su "stuff", su "kitomis" grupėmis, su mūsų aplinka, su planeta, su ateitimi, su realybe. Jei norime pakeisti šiuos santykius, turime žinoti, kaip dizainas veikia ir ką reikės pertvarkyti materialųjį pasaulį.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Stellenbosch
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Sustainability Institute

Išsamiau apibūdinkite tvarumo, ypač tvaraus vystymosi, iššūkį. Išnagrinėkite iššūkius, kuriuos kelia gamtinių išteklių apribojimai, kokiais būdais gamyba ir vartojimas ši ... [+]

Išsamiau apibūdinkite tvarumo, ypač tvaraus vystymosi, iššūkį. Išnagrinėkite iššūkius, kuriuos kelia gamtinių išteklių apribojimai, kokiais būdais gamyba ir vartojimas šiuo metu yra struktūrizuoti ir valdomi visame pasaulyje, kuris smarkiai suskirstytas tarp turtingųjų (daugiausia pasaulio šiaurėje) ir neturtingųjų (daugiausia pasaulio pietuose).

Šiandieniniame pasaulyje kylantis iššūkis yra ne tik išteklių perskirstymas siekiant užtikrinti didesnį socialinės lygybės lygį, bet ir tai, kaip pertvarkyti šių išteklių gavybą, naudojimą ir šalinimą siekiant užtikrinti ilgalaikį ekologinio ūkininkavimo išlikimą, sistemos, kurios palaiko visą gyvenimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Stellenbosch
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Sustainability Institute Off R310 Baden Powell Drive
7603 Stellenbosch, Western Cape, Pietų Afrikos Respublika