Regent Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Regent verslo mokykla (RBS) buvo įsteigta siekiant patenkinti didėjančią paklausą valdymo mokslo Pietų Afrikoje. RBS yra registruotas kaip privati ​​aukštojo mokslo institucijoje pagal aukštojo mokslo ir mokymo departamento (DHET) Pietų Afrikoje. Be to, Taryba Aukštojo mokslo (CHE) akreditavo RBS "programas, įskaitant savo flagmaną Master of Business Administration (MBA laipsnis). RBS taip pat įvairių kitų lygiavertiškumo pripažinimui iš įvairių institucijų. RBS siūlo akredituotas programas asortimentą aukštojo sertifikatą Doktorantas kvalifikaciją. RBS atstumą ir remiami mokymosi programos teikia profesionalią išsilavinimo, kad įrengs Baigiu su praktine verslo žinių, kad sėkmė labai konkurencingoje ir pasaulio darbo aplinkoje. RBS žino, kad jos programos turi atspindėti pirmaujančių tarptautinių verslo praktiką. Studijų ir pagalbinė medžiaga yra bylos tyrimo modeliavimas realias verslo situacijas, specialiai sukurta, siekiant atspindėti pažangiausius pokyčius darbo aplinkoje ir jų poveikis verslo praktika.

RBS yra tvirtai įsipareigojusi plėtoti verslą ir verslumo įgūdžius Pietų Afrikoje, užtikrinant mūsų studentams konkurencinį pranašumą greitai besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Kodėl verta rinktis "REGENT verslo mokykla (RBS)

RBS sukūrė programas, kurios yra skirtos suteikti asmenims ir organizacijoms valdymo kompetencijų ir kritinių įgūdžių, reikalingų kurti ir išlaikyti konkurencinius pranašumus greitai besikeičiančioje ir sudėtingos verslo aplinkos seriją. RBS patirtis vystėsi per nuolatinį mokslinių tyrimų ir plėtros, vykdomos užtikrinant vietos ir tarptautinių verslo ir vadybos mokslo programų spektrą.

Kaip specializuota švietimo ir mokymo teikėjo valdymo susiję mokymo programas, RBS turi pajėgumų, sistemas ir išteklius pristatyti kursus su vietoje, ir išorinis lankstumas taip pat žiniatinklio mokymui ir mokymuisi. Jis yra gerai žinoma, kad sėkminga kompanijos sąmoningai stengtis užtikrinti, kad darbuotojų mokymas nėra kompromiso gamybos ir verslo gyvenimą. RBS pristato kursus, kurie yra lankstūs ir remti paramos įrenginių asortimentą, ty pagalbą telefonu, akis į akį paskaitų, internete ir interneto paramą ir virtualias klases. Tai kelia organizacijas konkurencingumo turintys jų darbuotojai apmokyti ir pakylėta, o išlaikant optimalų produktyvumą priešakyje.

Vietos

Durbanas

Regent Business School, Kwazulu Natal

Address
35 Samora Machel (Aliwal Street)
4001 Durbanas, KwaZulu-Natal, Pietų Afrikos Respublika
Interneto svetainė
Telefonas
(+27-31) 304-4626

Johanesburgas

Regent Business School, Johannesburg

Address
Sunnyside Park,13 Frost Avenue
2092 Johanesburgas, Gautengas, Pietų Afrikos Respublika
Interneto svetainė
Telefonas
(+27-11) 482-1404