Oficialus aprašymas

Regent verslo mokykla (RBS) buvo įsteigta siekiant patenkinti didėjančią paklausą valdymo mokslo Pietų Afrikoje. RBS yra registruotas kaip privati ​​aukštojo mokslo institucijoje pagal aukštojo mokslo ir mokymo departamento (DHET) Pietų Afrikoje. Be to, Taryba Aukštojo mokslo (CHE) akreditavo RBS "programas, įskaitant savo flagmaną Master of Business Administration (MBA laipsnis). RBS taip pat įvairių kitų lygiavertiškumo pripažinimui iš įvairių institucijų. RBS siūlo akredituotas programas asortimentą aukštojo sertifikatą Doktorantas kvalifikaciją. RBS atstumą ir remiami mokymosi programos teikia profesionalią išsilavinimo, kad įrengs Baigiu su praktine verslo žinių, kad sėkmė labai konkurencingoje ir pasaulio darbo aplinkoje. RBS žino, kad jos programos turi atspindėti pirmaujančių tarptautinių verslo praktiką. Studijų ir pagalbinė medžiaga yra bylos tyrimo modeliavimas realias verslo situacijas, specialiai sukurta, siekiant atspindėti pažangiausius pokyčius darbo aplinkoje ir jų poveikis verslo praktika.

RBS yra tvirtai įsipareigojusi plėtoti verslą ir verslumo įgūdžius Pietų Afrikoje, užtikrinant mūsų studentams konkurencinį pranašumą greitai besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Kodėl verta rinktis "REGENT verslo mokykla (RBS)

RBS sukūrė programas, kurios yra skirtos suteikti asmenims ir organizacijoms valdymo kompetencijų ir kritinių įgūdžių, reikalingų kurti ir išlaikyti konkurencinius pranašumus greitai besikeičiančioje ir sudėtingos verslo aplinkos seriją. RBS patirtis vystėsi per nuolatinį mokslinių tyrimų ir plėtros, vykdomos užtikrinant vietos ir tarptautinių verslo ir vadybos mokslo programų spektrą.

Kaip specializuota švietimo ir mokymo teikėjo valdymo susiję mokymo programas, RBS turi pajėgumų, sistemas ir išteklius pristatyti kursus su vietoje, ir išorinis lankstumas taip pat žiniatinklio mokymui ir mokymuisi. Jis yra gerai žinoma, kad sėkminga kompanijos sąmoningai stengtis užtikrinti, kad darbuotojų mokymas nėra kompromiso gamybos ir verslo gyvenimą. RBS pristato kursus, kurie yra lankstūs ir remti paramos įrenginių asortimentą, ty pagalbą telefonu, akis į akį paskaitų, internete ir interneto paramą ir virtualias klases. Tai kelia organizacijas konkurencingumo turintys jų darbuotojai apmokyti ir pakylėta, o išlaikant optimalų produktyvumą priešakyje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūros diplomas

Regent Business School

Antrosios pakopos studijų diplomas valdymo (PG Dip Vyras) yra 1 metų antrosios pakopos kvalifikaciją, kuri leidžia su atitinkamą darbo patirtį ir atitinkamas kvalifikacij ... [+]

Antrosios pakopos studijų diplomas valdymo (PG Dip Vyras) yra 1 metų antrosios pakopos kvalifikaciją, kuri leidžia su atitinkamą darbo patirtį ir atitinkamas kvalifikacijas besimokantiesiems plėtoti jų funkcines ir analitiškas kompetencijų valdymo, vadovavimo ir administravimo. Šia programa siekiama plėtoti integruotą konceptualų supratimą, sintezę ir kritiškai taikyti specializuotus kokybinius ir kiekybinius klausimus valdymą.

Kvalifikacija yra nukreipta į besimokančiųjų, turinčių atitinkamą darbo patirtį ir užima vidurinės ir vyresniosios grandies valdymo pozicijas ir įgijusiems bakalauro ar lygiavertį kvalifikacinį laipsnį. Ši kvalifikacija leis mokiniams plėtoti išsamų, drausminti konkrečius įgūdžius ir taikyti kompetenciją privataus ir viešojo sektorių, kuris bus teikiamas galimybes asmeniniam intelektinio augimo, daugiau kryptingo užimtumo ir priėmimo sustiprintą indėlį į visuomenę. Kvalifikacija bus suteikti besimokantiesiems išspręsti problemas, kryptingiau ir veiksmingiau valdyti ir paskirstyti išteklius, efektyviai bendrauti ir prisidėti prie žinių ir socialinių-ekonominių pokyčių atsakingai ir etiškai.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Durbanas Johanesburgas
Vasaris 2020
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Regent Business School

Antrosios pakopos studijų diplomas Švietimo vadybos ir lyderystės (PG Dip EML) yra vienerių metų ... [+]

Antrosios pakopos studijų diplomas Švietimo vadybos ir lyderystės (PG Dip EML) yra vienerių metų podiplominių studijų kvalifikacija, kuria siekiama ugdyti gebėjimus valdyti ir vadovavimo švietimo valdymo kontekste. Programos tikslas yra pagerinti valdymo ir vadovavimo praktiką švietimo sektoriuje.

Programa leidžia studentams išsilavinimo plėtoti integruotą ir veikiantį atspindinti kompetencijų ugdymo valdymą. Jis skirtas švietimo vadovų ir tiems, kurie siekia užimti vadovaujančias pozicijas švietimo įstaigose. Programa analizuoja tokius klausimus, kaip valdymo principus, švietimo valdymo, vadovavimo švietimo, finansų valdymo švietimo įstaigų ir informacinių technologijų naudojimo švietimui.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Durbanas Johanesburgas
Vasaris 2020
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba