Oficialus aprašymas

Paramount Aviation Academy yra išskirtinė skrydžio mokykla Betliejuje, įsikūrusiame Maluti ir Drakensberg kalnų Pietų Afrikos kalnų papėdėse.

Čia mes manome, kad labai patyrusių instruktorių asmeninis dėmesys yra išskirtinių pilotų, kurie yra tikri ir kompetentingi, gamybą.

kodėl rinktis musŠtai keletas priežasčių, kodėl " Paramount Aviation Academy turėtų būti jūsų pageidaujamas pasirinkimas, kai mokytis skraidyti:

PATIRTUS INSTRUKTORIAI

Mūsų instruktoriai yra labai patyrę ir skirti žmonėms mokyti skristi arti.

FANTASTINĖ OROA

Laisvosios valstijos aukštumose yra fantastinis oras, taigi studentai gali skristi beveik kiekvieną metų dieną.

NO SPINDIMAS / LAIKO NUOTĖK

Raminantis aerodromas reiškia, kad studentai gali sutelkti dėmesį į mokymąsi skraidyti, neslėpdami

Karšta

Karštomis dienomis ar didesniame aukštyje atmosfera yra mažiau tanki, taigi reikia daugiau atsargumo

Apylinkės

Su " Paramount Aviation Academy , esančiu tik 20 minučių kelio pėsčiomis nuo "Clarens", 2 valandas nuo pasaulinio lygio slidinėjimo kurorto ir daugybės kitų fantastiškų pramogų, mes dažnai organizuojame ekskursijas, kuriose yra daug įdomybių.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Paramount Aviation Academy

Komercinis pilotas gali būti kompensuojamas už skrydį. Mokymas už licenciją skirtas geriau suprasti orlaivių sistemas ir aukštesnį oro eismo standartą. ... [+]

Komercinis pilotas gali būti kompensuojamas už skrydį. Mokymas už licenciją skirtas geriau suprasti orlaivių sistemas ir aukštesnį oro eismo standartą. Pati komercinė licencija neleidžia pilotinei plaukioti prietaiso meteorologinėmis sąlygomis.

Komercinis lėktuvo pilotas privalo sugebėti valdyti sudėtingą lėktuvą, nes tam tikras sudėtingų (arba turbininių variklių) orlaivių valandų skaičius yra vienas iš būtiniausių sąlygų, o bent dalis praktinio egzamino atliekama sudėtingame orlaivyje.

Ši licencija pats savaime neleidžia pilotinei įsteigti operacijos, kurioje visuomenė gali būti samdoma; tokias operacijas reglamentuoja kiti teisės aktai. Dažnai komercinė licencija sumažina piloto draudimo įmokas, nes tai yra mokymo aukštesnių saugos standartų mokymas.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Bethlehem
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Paramount Aviation Academy

Privataus bandomos licencija yra pirmasis žingsnis siekiant gauti CPL. Tai leidžia jums keliauti keletu keleivių. ... [+]

Privataus bandomos licencija yra pirmasis žingsnis siekiant gauti CPL. Tai leidžia jums keliauti keletu keleivių.

Reikalavimai pradėti- 16 metų ar vyresni (galite pradėti mokytis anksčiau, bet jam turi būti 17 metų, kad jam būtų suteikta privataus piloto licencija, o 16 metų - asmeniškai)- Turėkite galiojantį 1 ar 2 klasės medicinos pažymėjimą (mes turime gydytojus Betliejuje, kurie gali atlikti savo skrydį medicinos, kai pradėsite kursą)- Jūs turite sugebėti kalbėtis angliškai pokalbio lygiu, nes tai yra reikalavimas išlaikyti anglų kalbos testą, norint gauti radijo licenciją.Teisiniai skrydžiai reikalavimaiNe mažiau kaip 25 valandos dvigubos skrydžio instrukcijos (dvejopas praktinis skrydžio mokymas su instruktoriumi laive)Mažiausiai 15 solo valandų (tai sudaro ne mažiau kaip 5 valandos kruizinių laivų, 5 valandos grandinės ir tūpimo treniruotės ir 5 valandos bendrojo skrydžio mokymo)5 valandos instrumentinio skrydžio treniruotės.... [-]
Pietų Afrikos Respublika Bethlehem
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba