Open Learning Group

Įvadas

Oficialus aprašymas

Open Learning Group (OLG) yra viena iš pirmaujančių visiškai akredituotų privačių švietimo įstaigų ir veiksmingas nuotolinio mokymo pasirinkimas, padedantis ugdyti švietimo įstaigų mokymo ir mokymosi keliones, taip pat didinti aukštųjų mokyklų absolventų pralaidumą Pietų Afrikoje .

Atviro mokymosi akademija teikia akredituotas ir specializuotas logistikos ir tiekimo grandinės valdymo kvalifikacijas, kurios skiriasi nuo NKI 2 lygio besimokančiųjų iki NQF 7 lygio laipsnio. Šios kvalifikacijos yra skirtos asmeninių karjeros plėtrai į kitą lygį.

Be to, siekdami išlaikyti įsipareigojimą teikti kokybišką išsilavinimą ir profesionaliai orientuotą specializuotą kvalifikaciją, " Atvirojo mokymosi tarnybų skyrius" teikia administracinę ir operatyvinę paramą kitoms išimtinėms švietimo įstaigoms, kurios kai kurias kvalifikacijas teikia nuotolinio mokymosi būdu. Tai užtikrina, kad daugybė studentų iš Pietų Afrikos miestų ir kaimo bendruomenių gali naudotis kokybiškomis švietimo programomis taikydami veiksmingas ir tinkamas technologijas. Šiuo metu " OLG" teikia administracinį ir operatyvųjį pagalbą įvairioms švietimo įstaigoms, siūlančioms valdymo, mokymo, finansų, prekybos, logistikos ir tiekimo grandinės valdymo programas.

Akreditacija

"OLG" yra registruotasis aukštojo mokslo ir mokymo departamento teikėjas, kuris yra įregistruotas kaip privati ​​aukštojo mokslo įstaiga dėl tolesnio išsilavinimo ir mokymo, TVET ir aukštojo mokslo mokymo (HET).

Kodėl OLG yra švietimo lyderis

  • Akredituota: su Pietų Afrikos kvalifikacijų tarnyba (SAQA) ir Aukštojo mokslo ir mokymo departamentu (DHET)
  • Įperkamumas: prieiga prie lanksčių mokėjimo planų
  • Prieinama: užsiregistruoti bet kada ir mokytis bet kur
  • Skirta studentų parama: su OLG4ME studentų portalu, skaitmenine mokykla ir virtualiosiomis klasėmis
  • Inovacinės mokymo ir mokymosi metodikos: padeda mokiniams klestėti
  • Mišrus pristatymo būdas: nuotolinis mokymas kartu su mokymosi parama mokymosi centruose
  • Pramonės lyderiai: daugiau nei 20 metų patirtis šioje srityje

Vietos

Johanesburgas

Address
Hutton Court, 2nd floor
8 Summit Road (cnr Jan Smuts Avenue)
Hyde Park

Johanesburgas, Gautengas, Pietų Afrikos Respublika