Good Hope Studies

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pagal " Good Hope Studies galite mokytis anglų, prisijunkite prie mūsų anglų kalbos kursų mūsų kalbų mokykloje rytinėje Keiptauno miesto centre arba "Newlands" gyvenamajame pliaže.

Mūsų anglų mokykloje Keiptaune mes siūlome bendrojo anglų kalbos kursus, egzamino rengimo kursus Kembridžui, IELTS ir TOEFL, anglų kalbą darbo ir privačioms pamokoms.

Savanorystė Keiptaune, Pietų Afrikoje ir Namibijoje

Mes taip pat vykdome savo plačią savanorių programą. Pasirinkite tarp socialinių projektų, išsaugojimo projektų, medicininių projektų ir ūkių buvimo. Mes turime savanoriškus projektus Keiptaune ir kitur, kitose Pietų Afrikos dalyse ir Namibijoje.

Mokytojų rengimo kursai Keiptaune

Anglų kalbos mokytojams mes siūlome populiarią CELTA kursą Keiptaune. CELTA kvalifikaciją įgyja Cambridge anglų kalbos vertinimas, Kembridžo universiteto dalis.

Anglų kalbos mokymas Pietų Afrikoje su Good Hope Studies . Arba savanoriškai dirbsite viename iš mūsų daugelio savanorių projektų Pietų Afrikoje ir Namibijoje.

Misija

Good Hope Studies suteikia tarptautiniams klientams visapusišką aukščiausios kokybės kalbos kelionę, įvertinta pagal tarptautiniu mastu pripažintus standartus. Per asmeninę priežiūrą ir dėmesį į detales, mes stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas studentas, kuris eina per Good Hope Studies , išlaiko geresnį sugebėjimą bendrauti anglų kalba ir nepamirštamą Pietų Afrikos patirtį.

Good Hope Studies savo darbuotojams suteikia saugią ir draugiška aplinką, kurioje jie gali tobulėti profesionaliai. Kiekvienas personalo narys yra vertinamas kaip " Good Hope Studies komandos dalis ir tikimasi ir vertinama jų indėlis į tolesnę " Good Hope Studies raidą.

Good Hope Studies įsitvirtina, kad toliau plėtoti Keiptauną kaip tarptautiniu mastu pripažintą anglų kalbos kaip užsienio kalbos mokymo centru. Tokiu būdu siekiame užtikrinti, kad Keiptaunas vaidintų svarbų vaidmenį tarptautinėje EFL bendruomenėje ir taip prisideda prie pasaulinės EFL pramonės.

Vietos

Keiptaunas

Good Hope Studies - City Centre

Address
City Centre Campus,
5 St. Georges Mall

8001 Keiptaunas, Vakarų kyšulys, Pietų Afrikos Respublika
Interneto svetainė
Telefonas
+27 21 425 5403