Oficialus aprašymas

Pagal " Good Hope Studies galite mokytis anglų, prisijunkite prie mūsų anglų kalbos kursų mūsų kalbų mokykloje rytinėje Keiptauno miesto centre arba "Newlands" gyvenamajame pliaže.

Mūsų anglų mokykloje Keiptaune mes siūlome bendrojo anglų kalbos kursus, egzamino rengimo kursus Kembridžui, IELTS ir TOEFL, anglų kalbą darbo ir privačioms pamokoms.

Savanorystė Keiptaune, Pietų Afrikoje ir Namibijoje

Mes taip pat vykdome savo plačią savanorių programą. Pasirinkite tarp socialinių projektų, išsaugojimo projektų, medicininių projektų ir ūkių buvimo. Mes turime savanoriškus projektus Keiptaune ir kitur, kitose Pietų Afrikos dalyse ir Namibijoje.

Mokytojų rengimo kursai Keiptaune

Anglų kalbos mokytojams mes siūlome populiarią CELTA kursą Keiptaune. CELTA kvalifikaciją įgyja Cambridge anglų kalbos vertinimas, Kembridžo universiteto dalis.

Anglų kalbos mokymas Pietų Afrikoje su Good Hope Studies . Arba savanoriškai dirbsite viename iš mūsų daugelio savanorių projektų Pietų Afrikoje ir Namibijoje.

Misija

Good Hope Studies suteikia tarptautiniams klientams visapusišką aukščiausios kokybės kalbos kelionę, įvertinta pagal tarptautiniu mastu pripažintus standartus. Per asmeninę priežiūrą ir dėmesį į detales, mes stengiamės užtikrinti, kad kiekvienas studentas, kuris eina per Good Hope Studies , išlaiko geresnį sugebėjimą bendrauti anglų kalba ir nepamirštamą Pietų Afrikos patirtį.

Good Hope Studies savo darbuotojams suteikia saugią ir draugiška aplinką, kurioje jie gali tobulėti profesionaliai. Kiekvienas personalo narys yra vertinamas kaip " Good Hope Studies komandos dalis ir tikimasi ir vertinama jų indėlis į tolesnę " Good Hope Studies raidą.

Good Hope Studies įsitvirtina, kad toliau plėtoti Keiptauną kaip tarptautiniu mastu pripažintą anglų kalbos kaip užsienio kalbos mokymo centru. Tokiu būdu siekiame užtikrinti, kad Keiptaunas vaidintų svarbų vaidmenį tarptautinėje EFL bendruomenėje ir taip prisideda prie pasaulinės EFL pramonės.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Good Hope Studies

Šis kursas yra idealus tiems žmonėms, kuriems reikia naudoti anglų kalbą darbo ar verslo kontekste. Mes rekomenduojame žmonėms, dirbantiems anglų kalba, ir tiems, kurie s ... [+]

Mūsų "English for Work" kursas yra ideali tiems žmonėms, kuriems reikia naudoti anglų kalbą darbo ar verslo sąlygomis. Mes rekomenduojame žmonėms, dirbantiems anglų kalba, ir tiems, kurie siekia tarptautinės karjeros.

Ryte studentai dalyvauja bendruoju anglų kalbos kursu; po pietų studentai dalyvauja angliškai darbui. Tarpiniam lygiui ar aukštesnėms grupėms reikia šio grupinio kurso.

Tik Vokietijos piliečiams: šis kursas yra registruotas Bildungsurlaubui Saro krašte, Šlėzvigo-Holšteino, Berlyno, Brandenburgo, Hamburgo, Meklenburgo-Pomeranijos, Reinlando-Pfalco, Saksonijos-Anhalto ir Heseno srityse.

Rytas pamokos

Ryte dalyvaujate arba GE16, arba GE20.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Cape Town
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Good Hope Studies

Mūsų populiarūs bendrojo lavinimo kursai yra idealūs, jei norite pagerinti savo kasdienius bendravimo įgūdžius ir pageidaujate mokytis kartu su kitais moksleiviais. Mažos ... [+]

Mūsų populiarūs bendrojo lavinimo kursai yra idealūs, jei norite pagerinti savo kasdienius bendravimo įgūdžius ir pageidaujate mokytis kartu su kitais moksleiviais. Mažos klasės ir gerai apmokyti mokytojai užtikrina greitą pažangą. Kurso turinys apima gramatiką, leksiką ir visus keturis įgūdžius: kalbėjimą, klausymą, skaitymą ir rašymą.

Jūs galite derinti ryto grupinį kurą su popietės grupių kursu, siekdami spartesnės pažangos arba su privačiomis pamokomis, kad sutelktumėte dėmesį į asmeninius tikslus.

Tik Vokietijos piliečiams: mūsų GE30 kursas yra registruotas Bildungsurlaubui Saro krašte, Šlėzvigo-Holšteino, Berlyno, Brandenburgo, Hamburgo, Meklenburgo-Pomeranijos, Reinlando-Pfalco, Saksonijos-Anhalto ir Heseno srityse.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Cape Town
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 48 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Good Hope Studies

Egzamino rengimo kursai yra tinkamas pasirinkimas studentams, kuriems reikia įrodyti, kad jie turi aukštą anglų kalbos lygį darbo, studijų ar emigracijos tikslams; studen ... [+]

Egzamino rengimo kursai yra tinkamas pasirinkimas:

studentai, turintys įrodyti, kad turi aukštą anglų kalbos lygį darbo, studijų ar emigracijos tikslams;studentai, kurie mėgsta iššūkį susikoncentruoto kurso su aiškiais tikslais;studentai, turintys tvirtą tarpinį arba aukštesnį lygį, kai jie pradeda rengti egzaminą;studentai, kurie per dieną gali daryti 1-2 valandas namų darbus, norint papildyti kursų pamokas.

Patyrę mokytojai, mažų klasių dydžiai ir asmeninis dėmesys visiems studentams užtikrina geriausią pasirengimą egzaminui.

Abu kursai siūlomi tik kaip popietės pasirinkimas kartu su bendru anglų kalba ryte.

IELTS

IELTS, tarptautinė anglų kalbos testų sistema, yra populiariausias standartinis anglų kalbos testas ne gimtoji kalba.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Cape Town
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
4 - 8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Good Hope Studies

Kembridžo egzaminai yra pripažįstami visame pasaulyje, o bendrovės yra plačiai pripažįstamos tam tikro lygio anglų kalbos įrodymu. Išplėstinis anglų kalbos sertifikatas ( ... [+]

Kembridžo egzaminai yra pripažįstami visame pasaulyje, o bendrovės yra plačiai pripažįstamos tam tikro lygio anglų kalbos įrodymu. Išplėstinis anglų kalbos sertifikatas (angl. CAE) yra plačiai pripažintas kaip anglų kalbos įgūdžių įrodymas, norint įstoti į universitetą, ypač JK, ir jį priima daugiau kaip 2700 organizacijų visame pasaulyje.

Egzamino rengimo kursai yra tinkamas pasirinkimas:

studentai, turintys įrodyti, kad turi aukštą anglų kalbos lygį darbo, studijų ar emigracijos tikslams;studentai, kurie mėgsta iššūkį susikoncentruoto kurso su aiškiais tikslais;studentai, turintys tvirtą tarpinį arba aukštesnį lygį, kai jie pradeda rengti egzaminą;studentai, kurie per dieną gali daryti 1-2 valandas namų darbus, norint papildyti kursų pamokas.... [-]
Pietų Afrikos Respublika Cape Town
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
9 - 10 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Good Hope Studies

Studijų metų koncepcija buvo sukurta taip, kad atitiktų konkrečius ilgalaikių studentų poreikius. Tai idealu, jei norite įgyti anglų kalbos įgūdžių ir / arba norite mokyt ... [+]

Studijų metų koncepcija buvo sukurta taip, kad atitiktų konkrečius ilgalaikių studentų poreikius.

Tai idealu, jei norite įgyti anglų kalbos įgūdžių ir / arba norite mokytis ar gyventi angliškai kalbančioje šalyje.

Programa pritaikyta tiems studentams, kuriems reikia papildomos paramos tiek klasėje, tiek už jos ribų, norint pasiekti savo anglų kalbos tikslus.

Kodėl verta rinktis studijų metus?

Studentams, norintiems studijuoti universitete ar kolegijoje angliškai kalbančioje šalyje, studijų metai yra skirti padėti jiems pasiekti reikiamą anglų kalbos lygį. Mes taip pat siūlome susijusią paramą: mes padedame studentams prašymus dėl tolesnio studijų ir padeda jiems užsiregistruoti ir pasiruošti jiems reikalingoms anglų kalbos kvalifikacijoms (pvz., IELTS).... [-]

Pietų Afrikos Respublika Cape Town
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
24 - 48 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Good Hope Studies Newlands

Good Hope Studies City Centre

Study English in Cape Town

GHS On-site accommodation in Newlands

GHS Student House

GHS Homestay

GHS Student Residence