Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Elizabeth Galloway Academy Of Fashion Design Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Mūsų nacionaliniu mastu akredituoti kursai suteikia besimokantiesiems galimybę kurti praktinius, profesinius, kūrybinius ir komercinius įgūdžius. Mes stengiamės sukurti dizaino specialisto kalibro, kuris sugeba efektyviai dirbti mados industrijoje.
Mes siekiame aprūpinti žmones įgūdžiais ir praktine patirtimi, kuria jie reikalauja, kad valdytų visą kūrybinį mados procesą - nuo koncepcijos iki vartotojo. Individualus dėmesys atskiriems studentams užtikrina augimą ir originalumą. Mes stengiamės gaminti refleksinius dizaino specialistus, kurie yra pasirengę patekti į mados industriją, pasitelkdami didžiausią kompetenciją ir pasitikėjimą.

Mūsų misija

Mes siekiame aprūpinti žmones įgūdžiais ir praktine patirtimi, kuria jie reikalauja, kad valdytų visą kūrybinį mados procesą - nuo koncepcijos iki vartotojo. Individualus dėmesys atskiriems studentams užtikrina augimą ir originalumą. Mes stengiamės gaminti refleksinius dizaino specialistus, kurie yra pasirengę patekti į mados industriją, pasitelkdami didžiausią kompetenciją ir pasitikėjimą.

Tikslai ir vizija

Mūsų tikslas yra suteikti besimokantiesiems galimybę mokytis ir tobulinti įgūdžius, taip suteikiant jiems galimybę tapti ekonomiškai nepriklausomais ir perduoti savo įgūdžius kitiems. Instituto įkūrėjas Elžbieta pripažino, kad mados pramonė turi išsilavinusius ir gerai apmokytus asmenis, kad išlaikytų mados industrijos aukštus standartus vietos ir tarptautiniu mastu. Ši akademija buvo įsteigta 1996 m., Kad išspręstų šį poreikį. Elžbieta yra aistringa studentų ugdymui ir užtikrina, kad jie turi reikiamų įgūdžių, skirtų vietinei pramonei suteikti pridėtinę vertę, taip pat padaryti jų ženklą tarptautiniu mastu. Be to, akademija pripažįsta ir skatina akademinių kompetencijų svarbą, kuri gali paskatinti mados dizainerius ir kitus profesionalus.

Nacionalinė akreditacija

  • Aukštojo mokslo ir mokymo katedra (DHET)
  • Aukštojo mokslo taryba (CHE)
  • Pietų Afrikos kvalifikacijų tarnyba (SAQA)

Nuo koncepcijos iki vartotojų

Mūsų misija, vizija ir tikslai gražiai apibendrinami fraze: nuo koncepcijos iki vartotojo. Atidžiai apsvarstę, akademijos steigėjai ir direktoriai patvirtino misijos teiginį, kuris yra pagrindas mokymosi programos planavimui ir tobulinimui. Siekiant užtikrinti sėkmingą mūsų kursų vykdymą, buvo panaudoti tinkami ištekliai (intelektinė, raštingumo, finansinė ir profesinė parama kartu su gerai suplanuota institucine infrastruktūra). Per vidinį ir išorinį kokybės užtikrinimą mes galime reguliariai vertinti ir peržiūrėti institucijos misiją ir tikslus.

Tęstinio mokymosi koncepcija yra neatsiejama misijos dalis. Mūsų tikslas yra sudaryti sąlygas absolventams dirbti nuolat besikeičiančiame vietos ir tarptautiniame mados industrijoje per stebėjimo, atradimo, nuolatinio mokymosi, savęs vertinimo ir savęs refleksijos. Kurdami šiuos įgūdžius, absolventai, tikimės, galės konceptualizuoti savo pažangiausius dizainus ir pristatyti juos pramonei ir vartotojams.

Be to, įstaiga siekia sukurti dizainerio kalibro, kuris yra pasirengęs patekti į mados industriją, turėdamas profesionalumo ir pasitikėjimo šiuo klausimu. Suteikiant besimokantiesiems galimybę kurti praktinius, profesinius, kūrybinius ir komercinius gebėjimus, mūsų programa tikisi parengti absolventus, kurie galėtų veiksmingai dirbti šioje srityje, ir tobulėti kaip ateities mados dizaineriai.

Mokymo ir mokymosi strategijos

Nuo 90-ųjų vidurio " Elizabeth Galloway Academy Of Fashion dizaino Elizabeth Galloway Academy Of Fashion rengia asmenis, norinčius patekti į mados industriją arba tapti mados dizaino verslininkėmis. Praktinė patirtis yra svarbi mūsų programose, nes ji užtikrina, kad mokiniai įgytų konkrečių pramonės šakų *. Be to, teorinių apmąstymų akcentavimas sukuria supratimą ir supratimą, kuris leidžia tarpininkams atitinkamai pritaikyti savo mokymo strategijas.

Visai neseniai institucija pradėjo sutelkti dėmesį į besimokančiųjų pasitikėjimą savimi, kad jie galėtų patenkinti reiklą ir greitą mados industriją. Siekiant paremti šį naują darbo būdą, mes pritraukėme papildomų išteklių - pavyzdžiui, biblioteką su interneto prieiga ir "Worth Global Style Network" (WGSN) naudojimą, taip pat visą darbo dieną dirbančią biblioteką, teikiančią pagalbą moksliniams tyrimams. Tuo pačiu metu išaugo personalo tarnyba, o esami darbuotojai buvo skatinami tęsti studijas.

Mūsų mokymo ir mokymosi strategiją remia mintis, kad mokymas ir mokymasis turi būti abipusio pobūdžio. Kursų koordinatoriai siekia suteikti mokymąsi ir mokymą, kuris yra svarbus ir esminis. Besimokantieji mokomi praktinių įgūdžių, tada jie vadovaujasi, kodėl, kaip, kada ir kur jį taikyti. Besimokantieji užginčijami per trumpą užduotį ar klausimą tam, kad pasiektų tam tikrą rezultatą. Tada jie privalo užbaigti iššūkį per savireguliavimą, tyrimą ir vadovavimą tarpininkui. Užduotys yra skirtos skatinti kūrybinį mokymą, skatinti nešiojamus įgūdžius ir patvirtinti informuotus ir tinkamus sprendimus. Rezultatų vertinimas atliekant vertinimą ir savęs apmąstymą padeda bendrai pasirengti darbui šioje pramonėje.

Pramonės patirtis atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant, kad mokymas nebūtų vakuume. Teoriniai, praktiniai komponentai ir patirtiniai komponentai atlieka vienodai svarbius vaidmenis mūsų mokymo ir mokymosi strategijoje.

* Ginns ir kt. (Cituota 2009 m. Norton) teigia, kad praktinė patirtis yra svarbi mokymosi ir mokymosi dalis, tačiau ji nėra tinkama, nes pasiekiamas tik pirmasis (ir pagrindinis) lygis Blooms mokymosi taksonomija - žinios . Winkler'as (cituota 2009 m. Norton) sutinka su Ginns ir kt. (Kaip minima Norton, 2009 m.), Nes ji nurodo teorinių apmąstymų svarbą ugdant supratimą ir supratimą, leidžiančius tarpininkams skirtingais konceptualiais ryšiais mokyti ir mokymosi strategijas bei studentus integruoti žinias. Tai taip pat laikoma svarbia Oblinger ir Rush (1997), nes jie praneša, kad, keičiant visuomenę ir ekonomiką, svarbu užtikrinti, kad aukštasis mokslas būtų pritaikytas šiems naujiems poreikiams ir iššūkiams patenkinti.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Mados dizaino diplomas apima visus aspektus, reikalingus kūrybinės praktikos vis sudėtingesniems ir technologiškai pažangiems poreikiams patenkinti pagal mados dizaino ko ... [+]

DIPLOMA MENINIO DIZAINOTIKSLAS

Mados dizaino diplomas apima visus aspektus, reikalingus kūrybinės praktikos vis sudėtingesniems ir technologiškai pažangiems poreikiams patenkinti pagal mados dizaino kontekstą ir pramonę. Ji taip pat apima visas kasdienes veiklos ir įgūdžių, reikalingų sėkmingam mados dizaineriui. Moksleiviai yra apmokyti ir susiduria su susijusiais vaidmenimis ir darbo galimybėmis mados dizaino praktikoje, tekstilėje, redagavimo / žurnalistikos, stiliaus, mados dizaino mažmeninės prekybos ir drabužių pramonėje.

PRIĖMIMO SĄLYGOS

Norint būti priimtiems į mados dizaino diplomą, pareiškėjai turi:

būti registruojant vyresnius nei 18 metųturėti Umalusi OR išduotą nacionalinį aukštąjį pažymėjimą (NSC) NQF 4 lygyjeturi Umalusi OR išduotą nacionalinį pažymėjimą (profesinį išsilavinimą) (4)turi 12 laipsnio arba pripažintą lygiavertę kvalifikaciją, kurią patvirtino Umalusi arba tarptautinė lygiavertė egzaminų komisija.... [-]
Pietų Afrikos Respublika Keiptaunas
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Išlyginamosios studijos

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Elžbieto Galloway'o įvadas į mados dizaino kursą turi dvigubą tikslą. Pirma, tai gali būti įžanga į trijų metų trukmės "Fashion Design" diplomą. Ši programa ... [+]

Įvadas į mados dizainą (pamokas, ne visą darbo dieną)

Elžbieto Galloway'o įvadas į mados dizaino kursą turi dvigubą tikslą. Pirma, tai gali būti įžanga į trijų metų trukmės "Fashion Design" diplomą. Ši programa suteikia kandidatams galimybę pradėti tyrinėti mados dizaino technologijas, tobulinant įgūdžius, viršijančius pagrindinį lygį, iki lygio, reikalingo priimant į visą darbo dieną. Antra, sėkmingai baigus "Fashion Design" kursą, kandidatai, norintys tapti ekonomiškai įgaliotais ir savarankišku, įgis įgūdžių, padėsiančių jiems stengtis.

Ši programa siekiama:Pateikite praktinį įgūdžių ir žinių, kurių reikia norint pradėti projektavimo procesą, įvadą.Aptarkite praktinius įgūdžius ir žinias, reikalingas baigtoms mados drabužių gamybai.Pateikite kandidatą į įvairias medžiagas, laikmenas ir projektavimo procesų įrašymo metodus.Sukurti supratimą apie vizualines projekto proceso pasekmes.Programos rezultatai yra šie:Taikykite pagrindines dizaino idėjas mados drabužių gamybai.Suplanuokite, parengkite ir valdykite madingų drabužių gamybą dizaino trumpam.Saugiai ir efektyviai naudokite madingam drabužiui tinkamus įrankius ir įrangą.Padarykite gerai sukonstruotą mados drabužį su dizaino trumpa.Vertiname konteksto įtaką, susijusį su madingais drabužiais.Įvadas į mados dizainą pateikiama šeštadieniais.Nuo kovo iki lapkričio vyko 38 savaitės.Klasės vyksta nuo 9 iki 16 val. Šeštadienį.Įvadas į mados dizaino santrauką... [-]
Pietų Afrikos Respublika Keiptaunas
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Išplėstinis diplomas

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Mes nustatėme, kad moksleiviams buvo naudinga tobulinti savo išsilavinimą ir mokymą specializuojamiems metams, kurie ilgą laiką atkeliavo į darbo aplinką. Tai leidžia stu ... [+]

Pažangus diplomas madoje (vienerių metų, ne visą darbo dieną)

Mes nustatėme, kad moksleiviams buvo naudinga tobulinti savo išsilavinimą ir mokymą specializuojamiems metams, kurie ilgą laiką atkeliavo į darbo aplinką. Tai leidžia studentams geriau reaguoti į sudėtingesnės mados industrijos uždavinius. Per šiuos vienerių metų dieninės ar dvejų metų neakivaizdinės studijų programos studentai gilins supratimą apie visą vertės grandinę ir įgyja patirties specializuotoje srityje, nesvarbu, ar tai drabužiai, aksesuarų dizainas ar bet kokia kita specializuota mada .

Jei jus domina užsiregistruoti 2016 m., Pamokos prasidės 2016 m. Sausio mėn. Pabaigoje, o paraiškų teikimo procesą turės baigti iki 2015 m. Spalio mėn., Kad jūsų stažuotės būtų patvirtinamos iki 2015 m. Lapkričio mėn. Pabaigos.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Keiptaunas
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
26 Techno Road, Techno Park, Stellenbosch
7600 Keiptaunas, Vakarų kyšulys, Pietų Afrikos Respublika