Beyond Borders Wildlife Film School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Su daugiau kaip šešių studentų per žinoma, Be sienų Wildlife kino mokyklos, Įsikūręs pasaulyje garsaus Kruger National Park, Pietų AfrikosBus apginkluoti jus su visais žinių, praktikos ir kontaktų, kuriuos reikia padaryti jūsų svajonę ir tapti gyvūnijos režisierius.

Specializuojasi 3D mes taip pat išmokyti jus 3D filmavimo ir 3D vaizdo redagavimo lynai. Taigi mūsų pavadinimas: "nepaisant sienų" Mes siūlome 25 dienos kursai per metus, bet jei tai yra per ilgas ir / arba, jei turite kelionių klaidą, mes taip pat siūlome Mobilus Fotografijos ir filmuoti kursus. Mes taip pat siūlome trumpi kursai (5 ir 7 diena seminarai) apie scenarijų rašymą, fotoaparato technologijų ir metodų ir vaizdo redagavimą.

HIGHLIGHT mūsų 25 dieną gyvūnijos filmavimo kursai: Jūs gaunate galimybę scenarijų, kino ir redaguoti savo trijų minučių dokumentinį filmą apie pasirinktą temą mūsų veiklos zonoje, kuri būdama Kruger National Park, turi daug ką pasiūlyti, kalbant trumpas dokumentiniai.

HIGHLIGHT mūsų MOBILUSIS SAFARIS: Mokymosi professional photography & kino virves, o atranda pietų Afrika ir važiuoju namo su DVD pagamintų ir suredaguotų jums. Vieno gyvenime pasitaikanti galimybė maišyti savo aistra kino ir keliaujant. Ir į viršų jį visą, nustebinti savo draugus ir šeimos grįžti namo!

HIGHLIGHT mūsų trumpi kursai: Trumpesnis, biudžeto sąmoningas ir lanksti. Patirtis mes siūlome, yra nepamirštama!

Vietos

Polokvanė

Beyond Borders Film School

Address
Beyond Borders Wildlife Film School,
Parson 16, Balule Nature Reserve - Limpopo

Polokvanė, Limpopo, Pietų Afrikos Respublika
Telefonas
+27 7 2303 0582; +27 7 2976545

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: