Academy of York

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Academy of York , verslo kolegija žmonėms su tikslu.

Academy of York yra akredituota 2006 m. Įsteigta tolesnio švietimo ir mokymo kolegija, turinti daugiau kaip 14 000 sėkmingų absolventų. Mūsų studentai visi turi vieną bendrą dalyką, kurio jie siekia geresnio gyvenimo, geresnio darbo, uždirbdami daugiau ar daugiau žinių ir įgūdžių. Suprantame bendruosius iššūkius, kuriuos daugelis studentų patiria studijų metu, ty laiką, pinigus ir motyvaciją. Academy of York sprendžia šiuos iššūkius, siūlydama korespondencijos studijas, kurios yra pripažintos vienu iš efektyviausių ir patikrintų studijų metodų.

Mes siūlome savo studentams tokias švietimo kvalifikacijas:

 • Įgūdžių pagrindu vykdomos programos
 • Trumpi kursai
 • Nacionaliniai sertifikatai
 • Nacionaliniai diplomai
 • Tarptautiniu mastu pripažinti sertifikatai

Mūsų pažadas jums

Akredituotas švietimas

AOY yra akredituota DHET registruota verslo kolegija, patvirtinta ir akredituota SAQA pripažintų profesinių organizacijų

Įperkami mėnesiniai mokesčiai

Struktūruosime jums prieinamą mėnesinį mokėjimo planą

Fanatinė studijų parama

Mūsų 22 profesionalūs studentų konsultantai jus motyvuos nuo įsiregistravimo iki baigimo

Baigimas

Mes švenčiame savo pasiekimus su baigimo ceremonija, kuri vyksta kartą per metus

Mes tikimės pasveikinti Jus į verslo kolegiją žmonėms su tikslu!

Ar tu žinai?

Ištyrus tolesnį mokymą kaip sprendimą, kaip greitai sekti savo žinias ir karjeros galimybes, labai svarbu pasirinkti akredituotą kolegiją. Pietų Afrikoje yra daugiau nei akredituotų kolegijų nei akredituota? Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą koledžą savo asmeniniams poreikiams.

Taigi, kas yra akreditacija?

Akreditacija yra standartų rinkinys, kurį nustato valdymo organas, o kolegijos turi atitikti tam tikrus standartus ir reikalavimus, kad jie būtų akredituoti. Pietų Afrikoje yra šimtai skirtingų kolegijų, ir jei kiekviena kolegija nustatys savo standartus, nebūtų jokio būdo užtikrinti, kad skirtingų kolegijų išduotos kvalifikacijos būtų vienodos. Yra įvairių organizacijų ir departamentų, kurie patvirtina akreditaciją Pietų Afrikoje.

Academy of York laikinai užregistruojama Aukštojo mokslo ir profesinio mokymo departamente kaip privati kolegija, kaip numatyta 2013 m. Tolesnio švietimo ir mokymo kolegijų pataisų įstatyme Nr. 1 ir su pakeitimais, padarytais Vyriausybės leidinio Nr. 38072, 592 tomas , 2014 m. spalio 8 d. - Mūsų registracijos numeris yra 2011 / FE07 / 069

Daugelis SAQA pripažintų profesinių įstaigų, pvz., SABPP (Pietų Afrikos žmonių tarybos praktika), ICB (Sertifikuotų knygų tvarkytojų institutas ir PMSA (Project Management SA)) sukūrė kursams standartą ir kriterijus, kad užtikrintų profesinį standartą Tokiu būdu Academy of York siūlo kursus, kurie yra sertifikuoti ir akredituoti konkrečių pramonės lyderių, pvz., SABPP, ICB, PMSA, CompTIA ir ICDL.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra Pietų Afrikos kvalifikacijų tarnyba (SAQA). SAQA lygio kvalifikacijos pagal Nacionalinę kvalifikacijų sąrangą (NKS). NKS yra tarsi tiltas mokymosi procese, nes galite gauti NKI suderintus kreditus skirtingiems kursams. Kuo aukštesnis NKI lygmuo, tuo aukštesnis jis yra ir kuo aukštesnė kvalifikacija.

Kolegija didžiuojasi, kad ją akreditavo ir šios institucijos:

 • ICB (Sertifikuotų buhalterių institutas)
 • FASSET (Finansinės paslaugos SETA teikėjo numeris 1237)
 • CompTIA
 • SABPP (Pietų Afrikos žmonių praktikos taryba)
 • Aukštojo mokslo ir mokymo katedra
 • PMSA
 • SAIOSH

Vietos

Randburgas

Address
280 Kent Avenue, Randburg
Randburgas, Gautengas, Pietų Afrikos Respublika