Oficialus aprašymas

Universidad Peruana de Ciencias Aplicadas (UPC) buvo įkurta 1994 kaip pirmaujanti švietimo įstaiga, remiantis kokybės ir inovacijų, kuria siekiama mokyti būsimų specialistų, kurie bus lyderiai kaita. ji siūlo 40 bakalauro programų per svetingumo ir turizmo administravimo, architektūros, šiuolaikinio meno, sveikatos mokslų, humanitarinių mokslų, komunikacijos, teisės, dizainas, ekonomika, švietimas, inžinerija, verslo ir psichologijos mokyklų. be to, UPC Akcijos 20 Dabartinės studijų programos.

UPC buvo įsteigtas įstatymo 26276 m sausio 5, 1994 Nuo 2004 metų rugsėjo, UPC buvo iš laureatas tarptautinių universitetų, didžiausių pasaulyje privačių universitetų tinklo narys.

MISIJA

Šviesti ims plūsti ir novatoriškus lyderius su pasaulio viziją, kuris bus transformuoti Peru.

VIZIJA

Norėdami būti priešakyje aukštojo mokslo akademinės kompetencijos ir novatoriškas galimybes.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

Universidad Privada De Ciencias Aplicadas

Mūsų vasaros programa suteikia studentams galimybę stoti į specializuotus kursus kaip susijęs su jų studijų srityse. Studentų mokymasis vyksta unikalių ir įdomių nustatym ... [+]

UPC anketa išsamus tarptautinis programos siūlo studentams galimybės siekti praktinės patirties per akredituotas klasėje švietimo, kultūriškai svarbių ekskursijos, paslaugų galimybę - mokymasis, bendrų mokslinių tyrimų ir / ar unikalių stažuočių galimybes.

Vasaros laikotarpiu Peru

Mūsų vasaros programa suteikia studentams galimybę stoti į specializuotus kursus kaip susijęs su jų studijų srityse. Studentų mokymasis vyksta unikalių ir įdomių nustatymus ir vadovaujasi profesinės instrukcija, anglų, ekspertų iš įvairių disciplinų, susijusių su turizmo, architektūra, verslo, ryšių ir žurnalistikos, mados dizainas, kulinarija, muzika, fotografija, among others. ... [-]

Peru Lima
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba