Birzeit University PAS

Įvadas

Oficialus aprašymas

Birzeit universitetas pradžių buvo įsteigta kaip 1924 Mokyklos ponia Nabiha Nasir (1891 1951), iš novatorišką šeimos palestiniečių pedagogų narys. 1953, ji pradėjo siūlyti pirmąjį metų universitetinį kursus menų ir mokslų, be vidurinės mokyklos programą. Iki 1961 Birzeit kolegija siūlė antrą metų universitetines klases. Kitais metais, asocijuoti laipsniai buvo suteiktas dvejų metų programa, leidžianti studentams perkelti į kitus universitetus arabų pasaulyje ir kitur baigti savo bakalauro laipsnį.

1967, Vakarų krantas ir Gazos ruožas pateko Izraelio karinės okupacijos, kuri lėmė nustatytų palestiniečiai, gyvenantys šiose srityse kelionių apribojimai. Kaip rezultatas, studentai buvo mažiau galėtų keliauti į kaimynines arabų šalyse tęsti mokslus. Ši nauja politinė aplinka paskatino Birzeit palaipsniui panaikinti savo aukštosios mokyklos programą ir sutelkti dėmesį į aukštojo mokslo. Iki 1972 m kolegija pradėjo ketverių metų programa, todėl bakalauro laipsniai nuo menų fakulteto ir Mokslų fakultete.

1975, pavardė, Birzeit universitetas buvo oficialiai priimtas ir Birzeit tapo pirmąja arabų universitetas būti nustatyta Palestinoje. Pirmasis baigimo ceremonija įvyko 11 Lie 1976. 1978 buvo įsteigta Prekybos ir ekonomikos fakultetai, po inžinerijos fakulteto metų. Universitetas pradėjo siūlyti studijų programas 1977 m. 1996, Magistro studijų fakultetas buvo oficialiai įsteigtas.

1973, kaip Birzeit plėtros į visavertę universitete kreipėsi užbaigimą, Izraelis uždarė miesteliu karinės kad dvi savaites. Tai buvo pirmoji iš daugelio represinių priemonių prieš universiteto bendruomenės. Mažiau nei po metų, Izraelio karinės valdžios deportuoti aukštąjį prezidentas dr Hanna Nasir, kurie liko tremtyje devyniolika metų. Nuo 1979-1992, universitetas buvo uždarytas kelis kartus Izraelio okupacinės valdžios. Penkioliktą ir paskutinę metu Izraelio karinės uždarė universitetą iš 8 Sau 1988 iki 29 Bal 1992, kaip tai buvo daroma su visais Palestinos aukštojo mokslo institucijose. Per šį ilgą laikotarpį uždarymo, universitetas ir toliau veikti žeme su mažais studijų grupių laikinų susitarimų ribų miesteliu. Esant tokioms sąlygoms, daugelis studentų paėmė daugiau nei įprastu laiku absolventas.

Universitetas Šiandien

Šiandien Birzeit universitetas yra klestinti institucija, su daugiau nei 900 fakulteto ir darbuotojų ir aplink 10.103 studentų, iš kurių 64 proc yra moterys (6497 studentai) ir 36 proc yra vyrai (3606 studentai), iš visų Vakarų Kranto regionų. Universitetas yra įsikūręs ant Birzeit City, 10 km į šiaurę nuo Ramalos ir 26 km į šiaurę nuo Jeruzalės pakraštyje. Įsipareigojusi stangrina akademinės laisvės principus, universitete siekiama parengti jaunąją Palestinos karta tapti atsakingais lyderiais ir piliečiai. Kaip ji skatina savo mokinius palei akademinės kompetencijos kelią, jis taip pat pabrėžia, kad socialinio sąmoningumo ir nacionaliniu įsipareigojimu poreikį.

Mūsų kursų sąrašas apima:

Literatūrinė arabų kalba šnekamosios arabų palestiniečių visuomenėje Palestinoje Moterys Arabų Visuomenė Arabų visuomenės Palestinos kultūros studijų modernaus ir šiuolaikinio arabų minties

Vietos

Birzeit

Address
Birzeit University
PO Box 14

Birzeit, Palestinos valstybė
Interneto svetainė