Riphah International University

Įvadas

Oficialus aprašymas

UNIVERSITETAS

Riphah International University , Islamabadas yra privatus universitetas, 2002 m. Pakistano federalinė vyriausybė užsakė. Universitetas buvo įsteigtas siekiant gaminti specialistus, turinčius islamo moralines ir etines vertybes. Jį finansuoja ne pelno siekiantis pasas; būtent islamo tarptautinio medicinos kolegijos asociacija (IIMCT), sukurta 1995 m. Pirmasis IIMCT projektas buvo Islamo tarptautinis medicinos koledžas, Rawalpindi, įsteigtas 1996 m. jo įkūrėjas, patikėtinis; Maj. Gen. (retd.) Muhammad Zulfiqar Ali Khan, TI (M), TBt (vėlyvas).

Šiuo metu universitetas turi 7 fakultetus ir įvairius akademinius departamentus bei užsienio projektą, būtent, RAK Dental Sciences College, JAE. Universitetas taip pat siekia įsteigti savo universitetą Mauricijuje.

Misija

Islamo tarptautinis medicinos koledžo fondas (IIMCT) įkurtas 1995 m. Vadovaujantysis patikėtinis vėlesnis generolas majoras R Mohammadas Zulfiqar Ali Khan TI (M), TBt. IIMC-T yra nepelno, nepolitinė, ne sectarian socialinės rūpybos organizacija, užregistruota Pakistano vyriausybėje. Pasitikėjimo misija yra:

"Šiuolaikinių švietimo įstaigų steigimas, orientuotas į islamo etines vertybes".

"IIMC-T" ketina padėti musulmonai "Ummah" spręsti neatidėliotiną akademinio standarto blogėjimo problemą, įkūrus Pakistano menų institucijas, įtraukiant žymius mokslininkus ir mokslininkus. Vadovaujantis misijos teiginiu, didelis dėmesys skiriamas izoliuoti etnines vertybes tarp studentų gaminti gerus musulmonus gydytojai, inžinieriai ir socialiniai mokslininkai.

Sudarytiniai miesteliai:

Universitete yra šie universiteto miestai Islamabade, Rawalpindi, Lahore, Faisalabad ir Ras Al-Khaimahe, JAE.

  • Pagrindinis universitetas, Sektorius I-14, Islamabadas.
  • City Campus - I, G-7/4, 7th Avenue, Islamabadas.
  • City Campus II, Evacuee Trust Complex, Islamabadas.
  • Al-Mizan Campus, Rawalpindi.
  • WISH Female Only Campus, H-8/2, Islamabadas.
  • Lahore miestelis, miestas, Lahore.
  • Raiwind Road Campus, Lahore.
  • Lahore Industrial Estate Campus.
  • Faisalabad Campus, Satiana Road, Faisalabad.
  • RAK dantų mokslų kolegija, Ras Al Khaimah, JAE.

Rifa pradėjo dirbti savo naujame Campus V zonoje, Islamabadas, kartu su Mokymo ligonine, kurioje yra šeši šimtai lovų.

Valdymas

Garbingas Pakistano Islamo Respublikos prezidentas yra Universiteto globėjas. Generolas generolas (retd.) Muhammadas Zulfiqar Ali Khanas (vėlyvas) buvo kanclerio įkūrėjas. Šiuo metu Universiteto kancleris yra Hassanas Mohammadas Khanas, o universiteto pavaduotojas-kancleris yra universiteto prof. Dr. Anisas Ahmadas, garsus tarptautinės reputacijos ir išsilavinimo mokytojas. Valdytojų taryba ir akademinė taryba yra aukščiausi universiteto politikos formavimo organai. Vice kancleris yra universiteto vyriausiasis pareigūnas ir akademikas.

Universiteto reitingas ir kokybės sertifikavimas

Riphah International University , Islamabadas 2005 m. Buvo įtrauktas į Pakistano aukštojo mokslo komisijos (HEC) "W" kategorijos universitetus ir netrukus buvo įtrauktas į penkias penkias privataus sektoriaus universitetus, kurie gali gauti mokslinių tyrimų stipendijas iš Pakistano vyriausybės per HEC. Neseniai Riphah užima antrą vietą tarp visų privačių nacionalinių universitetų bendrosios kategorijos. Be to, universiteto kokybės užtikrinimo elementas gavo pirmąją vietą privačiojo sektoriaus "W" kategorijoje "Universitetai šalyje" pagal HEC suformuluotą rezultatų kortelę. "Riphah" yra pirmasis šalies universitetas, patvirtintas pagal ISO 9001: 2008 standartą, kurį paskelbė Jungtinės Karalystės "Lloyd's Register", kuri yra viena iš penkių pasaulinių nepriklausomų rizikos valdymo ir saugos užtikrinimo organizacijų.

Vietos

Lahoras

Address
Lahoras, Punjabas, Pakistanas

Programos

Išlyginamosios studijos
Pirmosios pakopos Pathway programa