Oficialus aprašymas

Apie Persijos įlankos kolegiją

Persijos įlankos kolegijos (GC) kilmė kilo 1990 m., Kai ji buvo įsteigta kaip profesionalus ir profesinis mokytojas Omano sultanate. Institucijos augimas iš mokymo instituto į kolegiją buvo skirtingais etapais. 2014 m. Rugsėjo mėn. „Persijos įlankos kolegija“ persikėlė į naują „Mabela“ universitetą, sukūrė naują strateginį planą ir sudarė susitarimą su Kardifo Metropolitan University (CMET) kaip papildomu akademiniu partneriu. 2015 m. Sausio 28 d. GC naujasis universitetas buvo oficialiai atidarytas Jo Ekscelencijos Sayed Saudo bin Hilal Al Busaidi, Maskvos valstybės ministru ir gubernatoriumi. Naujosios universiteto žemės plotas yra 24 000 kv. M. Gyvenamasis plotas yra 67 200 kv.m. per keturis aukštus su pakankamai automobilių stovėjimo aikštelėmis.

Įrenginius sudaro auditorijos ir paskaitų salės, paskyrimas

Vizija

Padėti kurti ateities aukštojo mokslo kryptis Omanoje, suteikiant absolventams galimybę apgalvoti, pasiekti ir pasiekti puikių rezultatų mokslinių tyrimų ir verslumo srityse.

Misija

Siūlome tarptautiniu mastu pripažintą ir novatorišką akademinę kvalifikaciją, atitinkančią studentų poreikius, darbo rinką ir tarptautinius standartus.

Vertybės

  • Studentas orientuotas
  • Kūrybiškumas ir verslumas
  • Vientisumas
  • Atskaitomybė
  • Socialinė atsakomybė
  • Kokybės gerinimas

Gulf College International studentų ambasadoriaus klubas

Persijos įlankos kolegijos tarptautinių studentų ambasadorių klubas yra nauja Kolegijos iniciatyva, kurią pasiūlė Karjeros orientavimo ir Alumni reikalų centras ir Persijos įlankos kolegijos tarptautiniai bakalauro studentai.

Ambasadoriai yra studentai, kurie šiuo metu studijuoja Persijos įlankos kolegijoje ir kurie nusprendė atstovauti kolegijai pasaulyje. GC tarptautiniai ambasadoriai padeda kitiems studentams su praktiniais patarimais apie gyvenimą Omane ir studijas Persijos įlankos kolegijoje. Jie dalyvauja Kolegijos organizuojamoje veikloje ir dalijasi savo emocijomis, viltimis, svajonėmis ir patirtimi per klubo „Facebook“ puslapį. Jie dalijasi idėjomis, dalyvauja įvairiuose renginiuose ir vertina vienas kito kultūrą. Iki šiol prie klubo prisijungė 17 tarptautinių studentų, todėl tai daugialypė žmonių grupė iš įvairių pasaulio kampelių.

Pagrindinis grupės tikslas - pasiūlyti patikimą platformą potencialiems būsimiems Persijos įlankos kolegijos studentams, atsakant į jų praktinius klausimus ir išsiaiškinant jų abejones.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Išlyginamosios studijos

Gulf College Oman

Fondo studijų fakulteto tikslas - suteikti studentams reikiamus bendrus, anglų kalbos, taikomųjų ir integravimo įgūdžius, reikalingus efektyviam mokymuisi ir sėkmingai mo ... [+]

Apžvalga

Fondo studijų fakulteto tikslas - suteikti studentams reikiamus bendrus, anglų kalbos, taikomųjų ir integravimo įgūdžius, reikalingus efektyviam mokymuisi ir sėkmingai mokant anglų kalba. Programa tinka tiems, kuriems reikia tobulinti savo anglų kalbą ir pagrindines žinias bei įgūdžius, reikalingus studijų programų studijoms. Fakultetas palengvina ir užtikrina efektyvų kelią į bakalauro programas. Bendroji fondo programa (GFP) yra kokybiška Kardifo Metropolitano universiteto programa.

Priėmimo sąlygos

Persijos įlankos kolegija priima studentus iš visų gyvenimo sričių ir sveikina žmonių prašymus, nepaisant jų lyties, rasės, tautybės ar negalios. Studentams, norintiems įstoti į GFP, reikia įvykdyti šiuos minimalius atvykimo reikalavimus: Minimalus 17 metų Omano Sultanato bendrojo lavinimo diplomo ar lygiavertis amžius.... [-]

Omanas Seeb
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
gulf college
Seeb, Muscat Governorate, Omanas