Oficialus aprašymas

Kita internetinė atvira diena bus birželio 12 d.

Daugiau informacijos rasite adresu href = "https://www.tio.nl/en/open-days/

Viešbutis, renginys, turizmas

Sveiki atvykę į Tio University of Applied Sciences . Tio siūlo Jums asmeninį, pagreitintą ir puikų išsilavinimą ir yra daugelį metų išskirtinis pavadinimas kaip pripažinta švietimo įstaiga. „Tio“ bakalauro programos buvo vieni geriausių Nyderlanduose jau daugelį metų. Kokia programa jums geriausiai tinka?

28814_Tio-location_Amsterdam.jpg

Atraskite Tio ir jo puikius studijų kursus

Susipažinkite su unikalia „Tio“ koncepcija, „Tio“ studentais, dėstytojais ir puikiais studijų kursais

Sveiki atvykę į Tio, taikomųjų mokslų universitetą, kuriame galėsite jaustis kaip namie. „Tio“ siūlo puikią atmosferą, galimybę paspartinti studijas ir unikalią „Tio“ koncepciją. Studentai mėgsta Tio nedidelį ir asmeninį švietimą.

Tio University of Applied Sciences siūlo bakalauro laipsnius šiose srityse:

 • Viešbučio valdytojas
 • Renginio vadyba
 • Turizmas
 • Verslas

Tio pirmauja

„Tio“ reiškia intensyvų, nedidelio masto ir aukštos kokybės švietimą ir daugelį metų turi puikią reputaciją kaip žinomas švietimo institutas.

Geriausios studijų programos Nyderlanduose

Visi „Tio“ bakalauro ir profesinio mokymo kursai buvo išrinkti geriausiu jų atitinkamose srityse pagal Aukštojo mokslo vadovą ir Profesinio mokymo vadovą (Keuzegids Hbo en Mbo). „Pirmiausia yra privati Tio University of Applied Sciences , turintis penkių miestų vietas. Studentai labai teigiamai vertina šią mokyklą “, - sako aukštojo mokslo vadovas.

Tio siūlo šiuos bakalauro laipsnius:

 • Geriausia svetingumo mokykla
 • Geriausias verslo laipsnis
 • Geriausias turizmo laipsnis

Konsultavimo numeris 1

Tai, kad „Tio“ siūlo savo studentams puikų konsultavimą, matyti iš to, kad Tio jau daugelį metų užėmė 1 vietą reitingų sąraše, siekdama palengvinti mokymąsi su negalia. Visose kategorijose „Tio“ balai viršija vidurkį Olandijoje ir pasiekia aukščiausią bendrą balą. Be to, „Tio“ siūlo studentams, norintiems tobulinti daugiau nei pakankamai iššūkių, su specialiu pagyrimu.

Kodėl studentai renkasi „Tio“

Ar norėtumėte sužinoti, kodėl studentai pasirinko „Tio“? Sužinokite daugiau apie tai, ką reiškia „Tio“ ir kodėl studentai mėgsta Tio University of Applied Sciences ir įvairius studijų kursus.

 1. Smulkus ir asmeninis
 2. Daug patarimų
 3. Skatinti meistriškumą
 4. Spartesnis mokymasis
 5. Motyvuoti studentai
 6. Tarptautinės galimybės
 7. Privatus švietimas visiems
 8. Tio veda kelią
 9. Pramonės dėstytojai
 10. Nacionalinė organizacija

Negalite atvykti į vieną iš mūsų atvirų dienų Tio miesteliuose? Jokiu problemu! Mes siūlome Jums galimybę lankytis atviroje atviroje dienoje iš jūsų tingios kėdės. Tiesiog sėdėkite

Čia galite rasti įrašytus interneto atvirų durų dienas čia .

Kodėl verta rinktis privačią studijų programą „Tio“?

Ar įdomu, kokių papildomų priedų rinkinys yra Tio studijų kursas, išskyrus kitas studijų programas? Žemiau galite sužinoti, kodėl studentai renkasi „Tio“ mažo masto, asmeninį ir aukštos kokybės švietimą ir kaip galite pasinaudoti mūsų unikaliu požiūriu.

Tio University of Applied Sciences siūlo galimybę paspartinti studijas malonioje ir saugioje aplinkoje. Jus supa motyvuoti studentai ir dėstytojai, turintys didelę praktinę patirtį atitinkamoje srityje.

Tio University of Applied Sciences siūlo tiek bakalauro, tiek profesinio mokymo kursus. Tai reiškia, kad jūs išmoksite studijuoti mažose grupėse - vidutiniškai apie 11 moksleivių per paskaitą - ir gausite daug asmeninio dėmesio ir patarimų. Priešingai nei subsidijuojamas švietimas, Tio suteikia studentams galimybę baigti studijas per trumpesnį laiką. Čia pateikiamas įvairių privataus švietimo privalumų, palyginti su vyriausybės subsidijuojamais, apžvalga:

Smulkus ir asmeninis švietimas

Dėstytojai moko mažas grupes ir pažįsta savo mokinius pagal pavadinimą. Tai leidžia asmeninius nurodymus.

Plati priežiūra

Dėstytojai skatina jus parodyti geriausius save. Jūs gaunate optimalią priežiūrą ir nurodymus, kaip įvaldyti teoriją ir praktiką.

Spartesnis mokymasis

Tio siūlo pagreitintą mokymą: bakalauro laipsnį vos per trejus ar ketverius metus ir profesinio mokymo kursus per vienerius ar dvejus metus. Taigi jūs turite savo laipsnį greičiau, o tai leidžia greičiau pradėti karjerą arba tęsti magistro studijas.

Pramonės dėstytojai

Dėstytojai naudojasi savo patirtimi pramonėje, kad sukurtų ryšius tarp teorinių žinių, kurias įsigijote, ir praktinių pritaikymų.

Kompetencija

Kiekvienas „Tio“ studijų kursas buvo apdovanotas aukščiausiais ženklais pagal aukštojo mokslo vadovą. „Tio“ siūlo geriausius viešbučių mokyklos laipsnius, geriausius stjuardesus, turizmo ir verslo laipsnius ir geriausius komercinės ekonomikos studijų kursus! „Tio“ siekia, kad studentai pasiektų tą patį siekį tobulėti. Be to, „Tio“ turi garbingą programą talentingiems studentams, norintiems tobulėti.

28816_Tio-Utrecht.jpg

Pasirenkant aukštąjį profesinį išsilavinimą arba mokslinių tyrimų universitetą?

Ar dar nenusprendėte tarp bakalauro laipsnio taikomųjų mokslų universitete arba vieno iš mokslinių tyrimų universiteto? Toliau paaiškinsime įvairius skirtumus tarp bakalauro ir universitetinio laipsnio. Tavo pasirinkimas.

Bakalauro laipsnis

Kokybės pasirinkimas

Studijų kurso pasirinkimas yra svarbus jūsų ateičiai. Kaip galite priimti šį sprendimą? Yra įrankių, kad išsiaiškintumėte, ar jūs, pavyzdžiui, žiūrite į aukštos kokybės bakalauro laipsnį. Studiekeuze123 yra svetainė, kurioje galite palyginti studijų kursus ir pamatyti, kaip dabartiniai studentai vertina savo atitinkamus studijų kursus. Aukštojo mokslo vadovas kasmet skelbia geriausius Nyderlandų studijų kursus. Abu įrankiai gali padėti jums priimti teisingą sprendimą dėl savo ateities.

28813_Tio-Keukenhof.jpg

Studijų pasirinkimo patikrinimas

Jei norite būti tikri, kad pasirinksite teisingą pasirinkimą, Tio studijų pasirinkimo patikrinimas tinka jums. Norėdami sužinoti, ar studijų kursas Jums tinka, galite užsiregistruoti neprivalomam studijų pasirinkimo patikrinimui iš „Tio“. Šis studijų pasirinkimo patikrinimas gali apimti, pvz., Lankymąsi atvirą dieną arba bandomąją studijų dieną, žymėjimą kartu su Tio studentu vieną dieną, asmeninį susitikimą ar finansinę konsultaciją. Kai būsite priimtas „Tio“, jums gali būti pasiūlytas neprivalomas susitikimas su savo būsimu studijų treneriu, kad aptartumėte savo studijų pasirinkimą.

Jei jūsų ankstesnis mokymas nėra pakankamai susietas su studijų kursu, kurį norite užsiregistruoti, bus suplanuotas įsiurbimo pokalbis ir vertinimas. Remiantis šio pokalbio rezultatais ir įvertinimu, galų gale gali būti priimtas į studijų kursą.

Net po gegužės 1 d

Tio studijų pasirinkimo patikrinimas galimas net po gegužės 1 d. Atostogų laikotarpiu ir vasaros mėnesiais „Tio“ dirba kiekvieną darbo dieną. Jūs esate kviečiami sustoti ir patirti Tio sau.

Programos mokomos:
 • Anglų
 • Olandų

Projects @ Tio University

Internships all over the world

Career opportunities after studying at Tio

Visiting Tio Utrecht

Visiting Tio Amsterdam

Location address
Tio Amsterdam
Tempelhofstraat 5

Amsterdam, North Holland, 1043 EA NL
Social Media
Location address
Tio Utrecht
Oudenoord 2

Utrecht, Utrecht, 3513 ER NL
Location address
Tio Rotterdam
Weena 457

Rotterdam, South Holland, 3013 AL NL
Location address
Tio Eindhoven
Begijnenhof 8-12

Eindhoven, North Brabant, 5611 EL NL
Location address
Tio Hengelo
Julianalaan 9

Hengelo, Overijssel, 7553 AB NL