The Footwearists - Footwear Innovation & Training

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Footwearists" kilęs iš anksčiau žinomo kaip "SLEM" (avalynės odos mokymo muziejus) institutas, kuris yra tarptautinis avalynės naujovių ir mokymo institutas, į kurį įeina konsultacinis skyrius, prognozavimo skyrius ir švietimo institutas, kuriame siūlomos dieninės ir neakivaizdinės studijos Specialistų seminarai.

"Footwearists" tikslas yra pagerinti pasaulį batais. Nors vis dažniau žmonių grupę su eksponentinio poreikį avalynės tai riboja dabartinės materialinių išteklių, gamybos ir paskirstymo procesus. Tai sukelia neatidėliotiną būtinybę prasmingų pokyčių.

Batai buvo padaryta ir pardavė beveik tą patį kelią pastarąjį šimtmetį. Nors mes vertiname tradicijas, mūsų tikslas yra sukurti naujoviškus tvarias technologijas, kad bus įtraukti vietos taikomos mažiau, perdirbamų ir netoksiška išteklius. Siekiant šio tikslo programos skatina naujų mąstymo apie avalynę būdus, kurie atveria ir tobulina pramonę, įtraukiant naujus sprendimus ir kūrybines galimybes, kurios anksčiau nebuvo prieinamos arba anksčiau minėtos.

"The Footwearists" mes visa tai darome atlikdami mokslinius tyrimus, mokydami ir taikydami naujus, tinkamus ateityje metodus. Mūsų profesionali programa Avalynė inovacijų pašalina tipiškas departamento padalinių tarp technologijų, dizaino ir verslo, teikti įvairiapusišką platformą tiek studentams, tiek specialistų iš įvairių sričių. Programa skirta kaip prognozuoti būsimus pokyčius avalynės, kaip išversti šį ateities viziją į pelningą ir tvaraus dizainas, taip pat į verslo koncepcijas, kurie gali suvienyti kūrybines, etikos, komercinius bei techninius aspektus žmonių ir jų avalynę.

Kas tai yra už?

Profesinės avalynės naujovės yra skirtos visiems, norintiems pelningai ir reikšmingai prisidėti prie avalynės pramonės ateities. Mes ieškome žmonių, kurie aistra avalynės ir yra labai motyvuoti, kad geriau save ir savo aplinką.

Kūrybinis verslumo dvasia, puikus smalsumas dėl ateities ir noras mokytis, dirbti ir keliauti daugiakultūrėje ir daugelio specialistų grupės taip pat yra svarbūs asmens turtas.

Slem
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vaizdo įrašai

Testimonials Master of Footwear Innovation

Kontaktai

SLEM Footwear & Education Center

Adresas headquarters
Tilburg, North Brabant, Olandija
Interneto svetainė http://www.slem.nl/
Telefonas +31 416 757 630

Adresas SLEM Italy Vigevano/Pisa/Firenze
Guangzhou, Guangdong, Italija
Telefonas false

Adresas Pcc - creative industry park, floor 10
510000 Florence, Tuscany, Kinija
Telefonas false