Schouten Global

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų kompanija

Pasaulinis partneris, pasaulio buvimas

Būdamas "pasaulinio lygio" nebepakanka; tai dabar tiesiog minimalus reikalaujamas žaisti šiandienos rinkoje. Schouten Pasaulinis stovi vienas jos gebėjimas saugiklis strateginiai plėtros išteklius su daugiau nei 700 profesionalių instruktorių ir trenerių, esančių visame pasaulyje žinias.

Faktai ir skaičiai

 • Įkurta 1980
 • Pristatymas patirtis daugiau nei 60 šalių
 • Apdovanojimai už klientų pasitenkinimą ir veiklos kompetencijos
 • Pageidautina tiekėjas sėkmingų tarptautinių įmonių
 • 100% dėmesio
 • Savininkas Thema. Thema yra modernus, specializuojasi leidykla, kad pagrindinis tikslas yra pagerinti asmeninį veikimą žmonių, ypač žmonių darbo vietoje.Mūsų Paslaugos

Schouten Global "siūlo visapusišką rinkinį mokymosi paslaugas, skirtas pagerinti jūsų personalo kvalifikaciją ir gerinti jų efektyvumą. Vedantis į geresnį organizacinės sveikatos ir geresnės verslo efektyvumą. Be to, mūsų kertinis akmuo portfelio, siūlome individualius sprendimus dėl savo specifinį poreikį (vykdomosios) instruktavimas ir konsultacijos organizacinės plėtros.

Pasaulinis tinklas

Schouten Pasaulinis bendradarbiauja su geriausiais klasėje pagalbininkų, kurie buvo kruopščiai atrinktų ir patikrintų mūsų fakulteto Vadybos ir plėtros skyrius. Priklausomai nuo kliento poreikius, mes atidžiai suderinti pagalbininkų su klientais, paremtas teisingu profilį, Mokymas Temos (turinys), organizacinius ir kultūrinius aspektus ir kalbos reikalavimus.

Iš mūsų pasaulinį tinklą pagalbininkų, galite tikėtis:

 • Įrodyta kompetencija palengvinamas įgūdžius, patikrinti per peer ir / ar kliento nuorodomis
 • Atitinkamą patirtį mokymo esminė lyderystės įgūdžių, kaip antai, įtakojančių įgūdžius, bendravimo įgūdžius, projektų valdymas, kt
 • Daugiau nei 10 metų patirtį verslo aplinkoje
 • Daugiau nei 10 metų patirtis palengvinimas susijęs mokymas daugiakultūrėje aplinkoje
 • Patirtis dalyku
 • Pasaulinė mąstyseną
 • Gerai mokėti anglų kalbą ir bent vieną vietos kalba

Mes turime pristatymo patirtį daugiau nei 40 šalių. Toms šalims, kurios mes neturime kandidatus mūsų duomenų bazėje, mes ieškome naujų pagalbininkų per mūsų esamų partnerių tinklą. Šis metodas pasirodė esąs labai veiksminga ir efektyvi pastaraisiais metais.

Misija ir vizija

Misija: Atleiskite ir suderinti asmenų, grupių ir organizacijų potencialą.

Vizija: "Laivas yra tik kaip stiprus kaip jo įgula".

Tarp organizacijos sėkmės ir asmeninio elgesio ir gerovės savo darbuotojų santykiai visada žavi mus. Individo galia buvo įrodyta, kad būti lemiamas veiksnys organizacijos sėkmę - ir kad elgesio mokymas padarė teigiamą indėlį šioje srityje. Mūsų klientai patyrė, kad ilgalaikė investicija minkštųjų įgūdžių, komandos efektyvumą ir lyderystė padeda gerinti verslo rezultatus. Šiandien mes pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi pasauliniu mastu, padeda organizacijoms sukurti savo "auksinį trikampį" patobulintų rezultatus, pagreitinto naujoves ir gerinti asmeninės motyvacijos, pasitenkinimo ir laimės.

atviri kursai

Schouten Pasaulinis siūlo atviros narystės mokymo kursų portfelį.

Bendras Aktyvus Koučingas (CTI)

Keitimas žmonės, transformavimo gyvenimą: pramonėje sukurtos lyderis CTI (Treneriai Training Institute), kuriai bendrai Aktyvus Koučingas yra plačiai pripažįstamas kaip labiausiai griežtą treneris mokymo ir sertifikavimo programos pramonėje.

Organizacija ir ryšių sistemos Koučingas (CRR Globalus)

Organizacija & Ryšys sistemos Koučingas ™ programa (ORSC ™) yra novatoriškas modelis instruktavimas santykių sistemų organizacijų ir grupių, komandų, partnerysčių ir poroms. Nesvarbu, ar jūsų specialybė yra įmonių darbo, partnerystės ar asmeninių santykių, tai santykiai sistemos modelis pamatinis į savo darbą.

Vadovavimas Draugų profilis Sertifikavimas (TLCPC)

Įvykdęs lyderystės kompetencijų: kaip treneris norite geriausių rezultatų savo coachee. Vadovavimas Draugų profilis ™ yra galinga 360º įrankis, kuris siūlo daugiau nei tiesiog pažvelgti į mokymosi kompetencijas. Ji taip pat suteikia išsamią įžvalgų savo coachee anketa motyvaciją, pagrindines vertybes ir prielaidas, kurios yra perskaičiavimą į lyderystės efektyvumo pradžia.

Mokymo instruktoriams

Pagreitinti savo karjerą: per instruktoriams mokymo išmoksite reikiamą darbuotojų profesionalumas plėtoti neperdirbti įgūdžius kitiems.

Vietos

Zaltbommelis

Address
Schouten & Nelissen
Van Heemstraweg West 5

5301 Zaltbommelis, Gelderlandas, Olandija