Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Martinair Flight Academy

Martinair "Flight Academy kilęs prieš 40 metų ir yra viena iš Air France / KLM Group ". Akademija yra seniausia Nyderlanduose, kuri veikia visą praktinį skrydžio iš Olandijos aerodrome. Todėl mes naudojame modernią ir jauną parką, kuris turi savo namų bazę Lelystad Airport.

Šis intensyvus integruota mokymo kursas trunka apie 24 mėnesių ir prasideda 3 kartus per metus. Teorija yra pateikta naudojant kompiuterinį mokymą sistemą ir yra visiškai integruota su praktiniais plaukiojančių pamokas. Tai reiškia, kad teorija yra pakaitomis su praktiniais plaukiojančių pamokas, iš dalies teorija gali būti taikomi tiesiogiai į praktiką.

Mėnesio yra orientacija dieną tuo Flight Academy, čia jums visą informaciją, jums reikia, ir tyrinėti ir suprasti Martinair Flight Academy. Atrankos gali pradėti bet kuriuo metu ir gali būti baigtas per maždaug 3 savaites.

Martinair "Flight Academy yra didžiuojamės galėdami pranešti sąjungą su dviem kitomis įmonėmis, trener Kft ir FSC. Nauja įmonė, kuri yra suformuota vadinama Centrinės Europos Flight Academy, ĉefa.

Po kruopščiai vertinimas Centrinės Europos Flight Academy buvo pasirinktas "Wizz Air kaip unikalus Mentored pilotų mokymo programos partneriu.

Kodėl "Martinair Flight Academy?

Martinair102

Svarbu jaustis patogiai su švietimo būdu, kuris "savo" mokykla siūlo jums.

Vienas iš svarbiausių priežasčių pasirinkti už Martinair Flight Academy yra jo mažos apimties. Ne daugiau kaip 36 mokinių pradėti savo ATPL mokymą, kiekvienais metais ir klasių neviršija 12 studentų skaičių. Ir tai sukelia labai asmens požiūris, kurio individas yra centrinis.

Tuo Martinair "Flight Academy tikrasis skraidančių prasideda tik po keturių savaičių pirmame mokyklos mokymą. Jūsų pirmas solinis skrydžio vyksta maždaug du mėnesius po to, kai pradeda savo skrydžio mokymą. Tai reiškia, kad teorija yra kartu su praktinio skrydžio mokymas pirmaisiais metais. Antraisiais metais faktinės plaukioja su jauna ir moderni laivyno pabrėžti.

Pirmaisiais metais, visa ATPL teorijos bus gydomi naudojant CBT (kompiuterinis mokymas), kurie yra papildyti reguliarios visų apvalių teorijos mokytojai, kurie gali suteikti skrydžio save ir yra lengvai galėtų padaryti tarp teorijos ir praktikos ryšį.

Šiais metais jūs taip pat gauti savo pirmąją licenciją, privataus piloto licenciją. Tai leidžia jums skristi reikiamą valandų skaičių už ATPL navigaciją su kolega studentas, todėl jūs gaunate daug patirties kartu. Taip pat galite atlikti skrydžius į atokesnėse užsienio aerodromuose, nes kartu turite dvigubą valandų turimų skaičių.

Skirtingai nuo kai kurių kitų skrydžius mokyklose, pilnas skrydžio mokymas tuo Martinair Flight Academy bus atliekamas vienoje vietoje, mūsų atveju tai yra Lelystad Airport.

ateities perspektyvos

Martinair103

Martinair "Flight Academy yra visiškai dukterinė Martinair Holland NV Martinair Holland NV priklauso KLM, todėl de URM taip pat dalis" Air France / KLM Group ". Tai reiškia, kad, jei šios grupės įmonės, pavyzdžiui, KLM, "Transavia" ir "Martinair, reikia pilotų jie bus įdarbinti savo skrydžio mokyklas. Konkrečiai tai reiškia, kad KLM "Flight Academy suteikia KLM ir" Martinair Flight Academy yra geresniu tiekėjas "Transavia" ir "Martinair Olandijoje. Jei KLM Flight Academy negali pateikti pakankamai pilotus KLM, bus laikoma, studentų pilotai į Martinair Flight Academy.

Mūsų studentai skristi su skirtingų oro linijų viduje, tiek už Europos ribų. Tarp šių oro rasite nacionalines ir vėliava vežėjai, regionų vežėjams ir verslo subjektams. Studentai, kurie vis dar laukia darbo, vyks standartas, kurį Martinair Flight Academy pagal vadinamąją periodinio mokymo. Šie mėnesio apmokymai teikia oro linijų kapitonų, kurie uždirbo savo pėdsakus lyderio pozicijas komercinės aviacijos (MD-11, B767, B747) komanda.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Olandų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Martinair Flight Academy

Su integruota mokymo kurso jums bus gauti komercinės aviacijos piloto licenciją, multi variklį, prietaisų reitingą ir šaldytos ATPL. ... [+]

Skirtumas tarp ATPL ir CPL trumpai:

LKP - komercinės aviacijos piloto licencija

ATPL - oro transporto piloto licencija / 1500 valandas patirtis

Integruota kursas suteikia galimybę gauti licencijos (reitingų) per 24 mėnesių. Maltos mokyklos bus suteikta klasėse, bet nuotolinio mokymosi internetu bus naudojamas ATPL teorijos. Mokymo suskirstyta į modulius, o kai kuriais moduliais mokymo gali būti derinamas su kitų veiklos sričių, pavyzdžiui darbo / solo skrydžius kandidato.

Techniniai duomenys:

Dalyvauti integruotos žinoma, jūs privalo turėti aukštosios mokyklos diplomą arba lygiavertį su dalykų matematikos, fizikos ir anglų kalbomis.... [-]
Olandija Lelystad
Rugsėjis 2020
Anglų,Olandų
Dieninės
23 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Martinair Flight Academy

PPL (privataus piloto licencija) yra EASA licencija, su kuria beveik visi maži lėktuvai gali būti skrendama pagal VFR, be Europos sienų apribojimas. Jei turite Jums PPL l ... [+]

PPL (privataus piloto licencija) yra EASA (Europos aviacijos saugos agentūra) Licencijos, su kuriais gali būti skrendama beveik visi vieno variklio lėktuvais. PPL licencija gali būti pratęstas su kvalifikacijų skaičių. Pavyzdžiui plaukioja aklas kvalifikaciją (pagal prietaisus), kuri yra būtina priemonė plaukioja.

Šio kurso metu Jūs išmoksite skraidyti lėktuvu ir palaipsniui tyrinėti lėktuvo galimybes. Visi pagrindiniai plaukioja metodai aptariami. Tai reiškia, kilimo, tūpimo, alpinizmas, skrydyje, posūkių, prekystaliai, tautybių, grandinės plaukioja, skubios pagalbos procedūros, ir tt

Kaip pilotas mokinys dirbate link savo pirmąjį solinį skrydžio, o tai reiškia, plaukioja be jūsų instruktorius šalia tavęs. Kitas žingsnis po savo pirmojo solinio skrydžiui išmokti naršyti su diagramas, kompasas, radijo švyturių pan pagalbos Pirmiausia jums skristi į kitų aerodromų su savo instruktoriumi šalia tavęs, o vėliau jums tai padaryti, per solo skrydžius.... [-]

Olandija Lelystad
Rugsėjis 2020
Anglų,Olandų
Ištęstinės
12 - 16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Martinair Flight Academy

Dėl skrydžio instruktorius mokymo (skrydžio instruktorius = FI), taip pat už prietaisų plaukioja instruktoriaus mokymo (instrumentas kvalifikacijos instruktorius = IRI ir ... [+]

Dėl skrydžio instruktorius mokymo (skrydžio instruktorius = FI), taip pat už prietaisų plaukioja instruktoriaus mokymo (instrumentas kvalifikacijos instruktorius = IRI ir Multi Variklio instruktorius = "MEI) yra specializuoti mokymai.

FI - Skrydžio instruktorius Dėl skrydžio instruktorius (pagrindinio profesinio mokymo) mokymas jau dalis Martinair Flight Academy daugelį metų. Už pradedant mokymą reikalavimai yra galiojanti CPL SEP klasės įvertinimas (EASA licencijos). Minimali iš 5 valandas turi būti skrendama per pastaruosius 6 motnhs ankstesnių kurso pradžios ir įėjimas bandymas turi būti perduotas. Šis testas yra privalomas.

Į teorinę dalį dėl skrydžio instruktorius mokymo pagrindai yra ypač mokyti studentų pilotai apie aerodinamikos ir aviacijos teisės ir sužinoti, kaip suteikti klasikinę pasitarimai.... [-]

Olandija Lelystad
Rugsėjis 2020
Anglų,Olandų
Dieninės
Ištęstinės
6 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba