Maastricht University, University College Maastricht (UCM)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mastrichto universitetas (UM) yra labiausiai tarptautinis universitetas Nyderlanduose ir su 16 861 studentu ir 4300 darbuotojais vis dar auga. Universitetas pasižymi inovaciniu švietimo modeliu, tarptautiniu mastu ir daugiadalykiu požiūriu į mokslinius tyrimus ir švietimą.

Dėl aukštos kokybės mokslinių tyrimų ir studijų programų, taip pat daug dėmesio skiriant socialiniam dalyvavimui, UM greitai sukūrė tvirtą reputaciją. Šiandien ji yra laikoma vienu iš geriausių pasaulio jaunų universitetų.

Dešimt priežasčių pasirinkti Mastrichto universitetą

 1. Asmeninis požiūris su problemomis pagrįstu mokymu
  UM studentai mokosi mažose pamokų grupėse, o tai reiškia, kad jūs aktyviai dalyvaujate ir įgysite esminių įgūdžių savo ateičiai. Rektoriai paprastai žino tave pagal vardą ir visada yra prieinami ir prieinami.


 2. Unikalios programos
  "UM" siūlo keletą studijų programų, kurias galima rasti kur nors kitur Nyderlanduose. Pavyzdžiai apima Europos visuomenės sveikatos bakalaurą, kriminalistikos magistro laipsnį, kriminologiją ir teisę bei pasaulinės sveikatos magistro laipsnį.


 3. Daugelis tarptautinių universitetų Nyderlanduose
  Dauguma mūsų programų taip pat siūlomos anglų kalba, o 51 proc. Mūsų studentų ir beveik 42 proc. Mūsų darbuotojų yra atvykę iš užsienio. Dėl to UM yra labiausiai tarptautinis universitetas Nyderlanduose.


 4. Tyrimai
  Mūsų daugiadisciplininiai tyrimai, nuo augančio žmogaus audinių iki tvarumo problemų tyrimo, suteikia vaisingą augimą, kuris prisideda prie mūsų ugdymo. Akademikai yra labai įsitraukę į mokymą, ir suinteresuoti studentai turi daugybę galimybių patys dalyvauti tyrimuose.


 5. Tarp geriausių jaunų universitetų visame pasaulyje
  "UM" yra penktasis geriausias jaunasis universitetas visame pasaulyje pagal 2017 m. "Times" aukštojo mokslo reitingą jauniesiems universitetams. Kituose reitinguose UM nuosekliai pasiekia gerų rezultatų: 2017 m. UM priskyrė penkiasdešimt QS reitingų universitetams, jaunesniems nei 50 metų.


 6. Švietimo naujovės
  Mes nuolat tobuliname ugdymo metodiką "UM Edlab", kuri taip pat palaiko dėstytojus ir teikia studentams kompetencijos programas.


 7. Europos širdis
  Mastrichtas yra Nyderlandų pietinėje dalyje, pačioje Europos širdyje. Per kelias valandas galite apsilankyti Briuselyje, Amsterdame, Paryžiuje ar Londone, o kelis oro uostus nuvažiuot per valandą.


 8. Mastrichto miestas
  Nuo Kino teatrų, šimtų kavinių, barų ir restoranų iki naujo sporto centro ir pažangiausių studijų įrenginių, statomų Tapijno vietoje. Mastrichtas yra gyvenamasis miestas su istoriniu centru. Kiekvienais mokslo metais prasideda nepamirštama Inkom savaitė.


 9. Apdovanoti programas
  Studentams, kurie mėgsta papildomą iššūkį, siūlome gerbėjų programas: Premium, MaRBle ir apdovanojimus.


 10. Darbo paieška
  UM Mokslo ir studijų centro (ROA) tyrimai rodo, kad maždaug 96% absolventų per kelerius metus baigė mokamą darbą (Mastrichto universiteto absolventų apklausos 2017 m.).


Greiti faktai

 • jauniausias ir labiausiai tarptautinis universitetas Nyderlanduose
 • 16861 studentas, 4300 darbuotojų, 65 000 absolventų
 • vienas iš geriausių pasaulio universitetų (THE, QS)
 • vienintelis Olandijos universitetas Universitetų tinkle pasaulyje (WUN) ir Jaunųjų Europos mokslinių tyrimų universitetų tinklas (YERUN)

Vietos

Mastrichtas

Address
Minderbroedersberg 4-6
6211 LK Mastrichtas, Limburgas, Olandija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: