Maastricht School of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

59092_SchoolProfile_logos.PNG

Maastricht School of Management ( MSM ), įkurta 1952 m., Yra viena iš seniausių ir labiausiai tarptautinių verslo mokyklų Nyderlanduose. MSM siūlo mokslinius tyrimus ir tarptautiniu mastu akredituotus MBA, magistrantūros ir magistro laipsnius, taip pat daugybę trumpesnių profesinių ir vykdomųjų kursų. Vykdomieji kursai siūlomi kaip atviros įregistravimo programos, taip pat pagal užsakymą pritaikytos programos, atitinkančios viešojo ir privataus sektoriaus organizacijų poreikius.

MSM įsikūręs gražiu istoriniu Mastrichto mieste, Nyderlanduose - tiesiai Europos širdyje. Vadovaujantis "Eduniversal" 2015-2016 m. "Best Master" reitingu, MSM MBA programa Nyderlanduose yra 2 vieta. 2014 m. Ir 2016 m. MSM buvo prestižinės MBA (AMBA) inovacijų apdovanojimo asociacijos finalistas. Kasmet maždaug 1000 studentų išgyvena iš MSM programų, o MSM absolventai užima aukščiausią vietą verslo, vyriausybės ir akademinės bendruomenės.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online MBA » Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos » Matyti EMBA »

Kontaktai

Maastricht School of Management (MsM)

Adresas Maastricht School of Management Endepolsdomein 150
6229 EP Maastricht, Limburg, Olandija
Interneto svetainė http://www.msm.nl/
Telefonas +31 43 387 0808