AIS Flight Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl AIS Flight Academy?

AIS Flight Academy siekia aukščiausio lygio švietimo ir mokymo pagal Europos standartus suteikti jums:

Ilgametė patirtis pilotų mokymo visame pasaulyje Mokymai baigtas maždaug 22 mėnesių Teorinis ir praktinis mokymas atliekamas per mūsų Flight Academy Finansinė fondas yra (olandų arba Belgija nacionalinis tik) Pilnas mokymas Europoje Intensyvus orientavimas ir instruktavimas studentų mokymo metu Naudojimas pažangių studijų medžiagos Nemokama pagalba viza tarptautiniams studentams Apgyvendinimas prieinama Egzamino mokymas Klasės mokymas groundschool metu Šiuolaikinės FNPT II ir Boing 737 D lygis treniruokliai Nuosava techninė priežiūra padalinys Kariūnų schema su (būtinas Europos Sąjungos leidimas dirbti) AIS avialinijos

AIS avialinijos

AIS Avialinijos yra regioninė aviakompanija įsikūrusi Lelystad Airport. Mes teikiame lankstų aptarnavimą klientams, ieškantiems nuomos rūšis, užsakomųjų pajėgumų ir reguliarius skrydžius visoje Europoje. Su mūsų parko, kurį sudaro 10 BAe Jetstream 32 turbo rekvizitai mes esame didžiausia regioninė vežėjas Skandinavijoje, taip pat veikia Vokietijoje, Šveicarijoje ir Kroatijoje. Mes turime planus plėsti savo laivyną, pridedant "Boeing 737" orlaivius per 2 metus ir numatyti maršrutus. Visi First pareigūnai įdarbinami iš AIS Flight Academy.

Pavyzdys charterflights:

Golfo diena UK Sporto renginys Vokietijoje Vyno degustacija Prancūzijos

Maršrutai

Brėmenas - Ciurichas Miunsteris / Osnabrück - Štutgartas Osterzundas - Umea Borlänge - Örebro - Malmė

  • Borlange Gioteborgas Torsby - Hagfors - Stockhholm Sveg - Mora - Stokholmas

AIS Technika

AIS Technika rūpinasi visų AIS Flight Academy ir AIS Airlines priežiūra. Patalpos yra įsikūrusi Lelystad ir padengti didelį plotą darbą. Dėl objektų AIS Technika galime pasiūlyti puikų ir efektyvų aptarnavimą kitų įmonių per AIS Group ". AIS Technika taip pat gali teikti išlaikymą 3rd šalių daugelį tipų orlaivius.

Vietos

Nyderlandai internete

AIS Flight Academy

Address
AIS Flight Academy
Flamingoweg 20
8218 NW Lelystad

Nyderlandai internete, Olandija
Telefonas
+31 320 268 799