Oficialus aprašymas

Jon Terje Hellgren Hansen

UIT The Arctic University of Norway yra šiauriausias pasaulio universitetas. Jos vieta Arkties krašte reiškia misiją. Arktis vis didėja visame pasaulyje. Klimato kaita, Arkties regiono išteklių naudojimas ir aplinkosaugos grėsmės yra labai susirūpinimą keliančios temos, kurias Tromsø universitetas ypač suinteresuotas. UIT The Arctic University of Norway galite ištirti pasaulines problemas iš artimiausių perspektyvų.

Knowlege pasaulyje

Gyvenimą Aukštutinėje Šiaurėje formuoja laukiniai gamtai, kontrastingos šviesos ir oro sąlygos, geografiniai atstumai ir daugiakultūriškumas. Daugelis UiT tyrimų centrų ir studijų programų atspindi specifinį Arkties Norvegijos pobūdį.

Jørn Berger-Nyvoll

UiT pagrindiniai tyrimai orientuojasi į poliarinę aplinką, klimato tyrimus, krūminius žmones, taikos ir konfliktų transformaciją, telemediciną, medicinos biologiją, kosminę fiziką, žuvininkystės mokslą, jūrų bioprožvalgą, kalbotyra ir skaičiavimo chemiją.

Kompetencijos centrai

Norvegijos kompetencijos centrai buvo paskirti UiT "Theoretical Linguistics", CASTL ir CTCC, Teorinės ir skaičiavimo chemijos centras. 2002 m. Tromsø NST, Norvegijos telemedicinos centras, buvo paskirtas Pasaulio sveikatos organizacijos bendradarbiavimo centru.

"ARCTOS" tinklas "Biotechnologijų, žuvininkystės ir ekonomikos fakultete" yra lyderis jūrų arktinių ekosistemų tyrimuose ir svarbus Norvegijos polarinio instituto partneris Tromsėje. Fizikos katedra daugiausia dėmesio skiria šiaurės šviesoms ir kosminiams tyrimams. Visi šie institutai turi didelę tarptautinę reputaciją.

Arkties sienos

Universitetas yra Tromsø mieste - FRAM - High North klimato ir aplinkos tyrimų centras (Fram centras). Kiekvieną sausio mėnesį tarptautinėje konferencijoje Arctic Frontiers mokslininkai, politikai ir verslo atstovai kviečiami aptarti Arkties klausimus, susijusius su drausminėmis sienomis. Arkties tarybos sekretoriatas yra Framo centre. Universiteto ir Framo centro mokslininkai dalyvauja keliose Arkties tarybos tarptautinėse programose.

Tarptautinis centras

16000 studentų ir 4000 darbuotojų studijuoja ir dirba UIT Arkties universitete Norvegijoje. Mokymas yra pagrįstas moksliniais tyrimais. Septintojo dešimtmečio UiT fakultetai, nepaisant šiaurės klausimų, siūlo platų studijų programų spektrą.
Tromsø akademinė bendruomenė yra labai tarptautinė. Daugiau nei 20 proc. Akademinio personalo ir 10 proc. Studentų yra iš užsienio. Universitete siūloma daugiau kaip 20 anglų kalbos magistro studijų programų, o visi fakultetai siūlo anglų kalbos kursus tiek bakalauro, tiek magistro lygiu.

Jon Terje Hellgren Hansen

UIT The Arctic University of Norway yra UIT The Arctic University of Norway tarptautinio tinklo, kuriame yra 140 studijų ir mokslinių tyrimų įstaigų, veikiančių cirkulento regione, įkūrėjas. Tačiau universitetas bendradarbiauja su visomis pasaulio dalimis. 200 tarptautiniai susitarimai užtikrina aktyvų mokslinę studentų ir darbuotojų, dirbančių su partnerių organizacijomis, mainus visame pasaulyje.

Universitetai visoje Šiaurės Norvegijoje

Universitete yra aštuoni miesteliai. Jie įsikūrę Tromsėje, Narvike, Harstade, Altajaus, Bodo, Mo i Rana, Hammerfesto ir Kirkeneso rajonuose. Universitetas tapo dar svarbesne Šiaurės Norvegijos varomoji jėga ir tarptautiniu bendradarbiavimu Tolimoje Šiaurėje.

Programos mokomos:
Anglų

Welcome to UiT The Arctic University of Norway!

University of Tromsø
Address
Hansine Hansens veg 18
9019 Tromsø, Troms, Norvegija
Telefonas
+47776440009
UIT - Norges Arktiske universitet - Campus Alta
Address
Follumsvei 31
9510 Alta, Finnmark, Norvegija
Telefonas
+47 78 45 05 00
UiT - Norges arktiske universitet, campus Narvik
Address
Narvik, Nordland, Norvegija
Telefonas
+47 77 64 40 00