Pilot Flight Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Bandomasis skrydis akademija yra Europų moderniausių skrydžio mokykla, mokyti mūsų studentus viršų Šiuolaikiniuose orlaiviuose ir treniruokliai.

Su daugiau nei 2500 kvadratinių metrų mokyklos patalpose, ir 120 studentų inhouse, mes šviesti rytojų skrydžio pilotus. Mokykla yra įsikūrusi Torp oro uosto Sandefjord, pietų Norvegijoje. Visas pilotas ugdymas Pilot Flight Academy vyksta Norvegijoje ir siūlo unikalią žinias ir patirtį kontroliuojamoje oro erdvėje.

Mes turime modernias auditorijas, pilnai įrengta centras kompiuterinis mokymas ir naujų orlaivių ir treniruokliai. Mes taip pat turime sporto salę, valgyklą ir bendrabučio kambariai galima rasti Airport / mokyklos teritorijoje.

KARJERA

Žmonės keliauti labiau nei bet kada, ir ten yra auganti paklausa pilotai. Perėjimas iš bandomojo Flight Academy turėsite visus reikalingus sertifikatus, taikomos kaip pirmą pareigūno skrydžius nėra.

Už pilotų paklausa didės šių metų. Tiek verslo ir privačių kelionių lėktuvu didėja. Oro linijų eismas padidėja kiekvieną mėnesį, o dideli oro linijų bendrovės yra nuolat pradėti naujus maršrutus. Tai, kartu su numatomų išėjimo į pensiją dėl senatvės tarp pilotų, sukurs didelę paklausą naujiems pilotams ateinančiais metais, ypač Skandinavijoje. Prognozė iš "Boeing" ir "Airbus" nurodyta, kad visame pasaulyje paklausa naujiems pilotams viršys 500 000 per metus 2033, ir mes jau pradėjome matyti bandomąjį trūkumą JAV ir Azijoje. Taigi, dabar yra jums pradėti savo bandomąjį išsilavinimą laikas!

Kaip naujai išsilavinę pilotas jums pradėti savo karjerą kaip pirmosios pareigūnas. Per savo karjerą galite skristi keletą orlaivių tipus, su visu pasauliu, kaip savo darbo aplinkoje. Kaip jums įgyti daugiau patirties, tai yra natūralu pereiti į kapitono sėdynės, su atsakomybe vadovauti įgulai ir planuoti ir vykdyti skrydžius saugiai ir patogiai visiems laive esantiems asmenims.

Integruotas pilotas ugdymas Pilot Flight Academy rekomenduojama oro linijų, pavyzdžiui, SAS ir Norvegijos, ir mes turime darbo šiose įmonėse buvusius studentus, taip pat iš kitų oro linijų Skandinavijoje, Europoje ir visame pasaulyje daug. Kompetenciją, pagrįstą ir orientuota pilotas ugdymas Pilot Flight Academy suteikia geriausią įmanomą pasirengimą mūsų studentams, taikant oro linijų bendrovėms.

BŪTIES bandomąjį

Būdamas pilotas reiklus ir įdomi, ir daugelis sprendimai turi būti daromi prieš ir skrydžio metu. Pilotai turi būti gerai išsilavinę ir pasirengę užduotis laukia juos.

Lengvieji lėktuvai visada skrendama su dviem pilotams: kapitonas ir pirmojo pareigūnui. Jie bendradarbiauja užbaigti užduotis kabinos skrydžio metu.

Pilotai paprastai pradeda savo darbą valandos prieš skrydį planuojama išvyks. Jie suplanuoti maršrutą, kuriuose bus skrendama, įvertinti oras, apskaičiuoti kuro reikalavimus, ir padaryti svorį ir balansui sudaryti. Kartu su įgulos poilsio jie taip pat baigti daug kitų parengiamojo pobūdžio užduotis prieš skrydį prasideda.

Skrydžio metu, kapitonas ir pirmojo pareigūno akcijų užduotys. Be to, kontroliuoti lėktuvą jie turi naršyti, skaityti kontroliniai sąrašai, gauna atstumus nuo oro eismo kontrolės ir informuoti keleivius apie skrydį. Prieš iškrauta, tūpti ir tūpimas į paskirties vietą turi būti planuojami ir pilotai turi imtis orlaivių svorio, kitų eismo dalyvių ir oras atsižvelgti. Jie jų galutinis sprendimas ir skaičiavimai remiantis gauta informacija priartėti prie oro uosto. Diena darbe gali būti sudarytas iš kelių skrydžių, o pilotai pakaitinių tarp skraidančių ir ne pilotavimo pareigų.

STUDIJOS

Tarptautinė pilotas ugdymas Pilot Flight Academy yra 2-jų metų dieninio švietimo lygiagrečiais teorinių studijų ir plaukioja.

Visa programa vykdoma mūsų šiuolaikinės mokyklos ne Torp oro uosto Sandefjord. Po universiteto baigimo, jums bus kvalifikuotas darbo kaip bandomasis su kainomis. Teorija pamokos vyksta moderniose klasėse su naujais SmartBoards. Orlaivis yra naujas ir labai moderni pažangios įrankiais. Mes turime state-of-the-art skrydžio imitatorius, iš kurių vienas yra "Boeing 737NG simuliatorius. Mokykla yra atvira mūsų studentai 24/7, ir mokiniai naudoja tiek darbo dienomis ir savaitgaliais mokyklą. Mes turime gyvą ir aktyvų mokinių aplinką. Mūsų instruktažas kambarys yra susitikimo vieta studentams ir instruktoriai, ir taip pat yra "būstinė" planuojant vidaus ir užsienio skrydžius ir keistis patirtimi ir žiniomis.

KURSO PLANAS

Į Bandomasis skrydis akademijaMokymas yra padalyta į dvi Kintamosios savaičių teorijos ir plaukioja. Teorija savaites susideda iš šešių valandų dėstymo, o per plaukiojančių savaites, studentai skristi mokyklos lėktuvai. Skrydžio mokymą studentams prasideda anksti programos ir mokiniai paprastai įsigijo pakankamai žinių, kad galėtų skristi solo jau link pirmojo semestro pabaigos! Tarptautinis skrydžio mokymo programa ne bandomojo skrydžio mokykla sudaro 915 valandų aukštos kokybės klasėje apie ATPL (A) lygio, pažangiausiais sertifikato avialinijų pilotai. Kartu su Teoriniam mokymui, studentai išmoks pagrindinius vaizdo ir instrumentai plaukioja ne pirmas, o vėliau pažangą į išplėstinę priemonės plaukiojantiems mokyklos Divmotoru lėktuvais. Artėjant kurso pabaigoje studentai bus eiti per treniruoklio mokymo kurioje jie mokosi, reikalaujantį uždavinį įgulos bendradarbiavimo per stresines situacijas.

Pavasario semestras prasideda pirmąjį visą savaitę sausį ir tęsiasi visą birželio mėnesį. Rudens semestrą pradeda pirmąjį visą rugpjūčio savaitę ir toliau app. Gruodis 20. Yra Velykų šventė, keturias savaites vasaros atostogų ir dviejų savaičių Kalėdų atostogų per mokslo metus.

MOKYMAS IR MOKYMASIS

Tuo Pilot Flight Academy mes raginame atlikti švietimą kaip arti realybės bandomojo profesija, kaip įmanoma. Mūsų programa apima visus bandomojo darbo veisles, parengti savo studentus savo profesijos geriausiu įmanomu klausimu. 150112 presentasjon karjeros tyrimai

SIMULATOR MOKYMAS

Mokykla turi modernius treniruoklius, kad studentai naudoja kaip dalį savo mokymo. Vienas iš simuliatoriai yra "Cessna 172, panašus į pagrindinio mokymo orlaiviu mokyklos reikmėms. Artėjant mokymo programos pabaigoje studentai bus skristi Boeing 737NG simuliatorius, naudojamas daugianarės įgulos ir reaktyvinių orientacijos mokymas.

Vietos

Sandefjordas

Pilot Flyskole AS

Address
Hangarveien 13
3241 Sandefjordas, Vestfoldas, Norvegija