Oficialus aprašymas

PRADĖTI PASAULIO KLASĖS PILOTĄ


" OSM Aviation Academy mes matome mūsų studentus kaip būsimus kolegas. "Mūsų" Airline Ready Pilot "koncepcijoje Jums bus suteiktas sąlyginis darbo pasiūlymas kaip" Junior "pagrindinis pareigūnas su" OSM Aviation "tuo metu, kai jus priimsite kaip OSM Aviation Academy studentą.


Viskas, ką jums reikia padaryti, yra išlaikyti jūsų sandorio pabaigą - visapusiškas atsidavimas ir sutelkti dėmesį į tai, kaip maksimaliai išnaudoti savo išsilavinimą ir tapti kvalifikuotu ir saugiu pilotu.


Kartu mes formuojame aviacijos ateitį.


AIRLINE READY PILOT

" OSM Aviation Academy kad mūsų studentai yra būsimi kolegos. Mūsų integruotos treniruočių programos duos jums beveik visą patirtį Airline Ready Pilot per 2 metus. Jau prasidedant skrydžio mokymui, jūs turėsite sąlyginį darbo pasiūlymą iš OSM Aviation. Tai leidžia jums sutelkti dėmesį, kur jis turėtų būti, tapdamas geriausiu pilotu, kurį galite būti. Žinodamas, kad jau kai pirmą kartą atsiduriate ant kilimo ir tūpimo tako, jūs greitai sekate bandomąją karjerą.

"OSM Aviation" dirba 5300 pilotų ir keleivių salono įgulos narių 18 šalių ir ateinančiais metais tęsis. Avialinijos, pvz., Norvegijos, Finnair, Turkish Airlines ir Thomas Cook, yra keletas oro linijų bendrovių, naudojančių bendrą OSM Aviation įgulos valdymo koncepciją. Baigę OSM Aviation Academy aukštosios ir į oro linijų orientuotą mokymo programas, būsite pageidaujama kandidatūra įdarbinti OSM Aviation.


Būdamas profesionalus pilotas, jūs turėtumėte kruopščiai vertinti, kaip laikinai dirbti, laikytis standartinių veiklos procedūrų (SOP) ir būti saugiam ir lanksčiam kasdienėje veikloje. Tai sudėtinga ir sudėtinga profesija, įkvepianti įstaigos požiūris, ir visa tai prasideda pradiniame mokyme.
" OSM Aviation Academy kad mūsų studentai yra būsimi kolegos. Tai reiškia, kad jums bus suteikta atsakomybė ir tikimasi imtis iniciatyvos visą savo mokymą. "Airline Ready Pilot" koncepcija užtikrina sąlyginį darbo pasiūlymą - jūsų darbas padės maksimaliai išnaudoti jūsų mokymą ir baigti, kaip kvalifikuotą ir saugų profesionalų pilotį.

Mūsų pasaulyje tinkamas požiūris reiškia viską. Turėti tinkamą mąstyseną ir būti nuolatiniu yra labai svarbu, kad jums pavyktų. Per visą mokymą mes padėsime jums įgyti reikiamų žinių ir įgyti reikiamų įgūdžių. Likusi dalis priklauso nuo jūsų ...
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

OSM Aviation Academy

"First Officer" programa (FOP) yra išsami integruotoji skrydžio mokymo programa, kurioje teorijos ir skrydžio pamokos yra skirtingos ir suteikia jums akivaizdžios pusiaus ... [+]

PIRMOJO PAREIGŪNO PROGRAMA | NUO NULIO IKI HEROJAUS

Pirmosios pareigūnų programos metu jūs turėsite mažai patirties arba visai nebus, kad turėtumėte visas licencijas ir įvertinimus, kurių jums reikės dirbti Europos avialinijų pirmojo pareigūno pareigybe per 20 mėnesių.

TRENIRAVIMOSI PROGRAMA

"First Officer" programa (FOP) yra išsami integruotoji skrydžio mokymo programa, kurioje teorijos ir skrydžio pamokos yra skirtingos ir suteikia jums akivaizdžios pusiausvyros tarp akademinių studijų ir praktinio skrydžio patirties.

Pirmuosiuose skrydžio mokymo etapuose vykdysite visus savo skrydžius vizualiosioms meteorologinėms sąlygoms (VMC), plaukiojantiems naudojant išorinę nuorodą ir žemėlapį. Ankstyvosiose stadijose pagrindinis dėmesys bus skiriamas keturių plaukiojančių pagrindinių elementų (pakrančių, nusileidimų, posūkių ir plaukiojančių tiesių lygių) įvaldymui. Tobulinant, jūs pradėsite mokytis, kaip iškrauti orlaivius ir įgyti pakankamai įgūdžių, kad atliktumėte pirmąjį individualų skrydį.... [-]

Norvegija Oslo
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
20 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Dreaming about becoming a pilot?