OSM Aviation Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

PRADĖTI PASAULIO KLASĖS PILOTĄ


" OSM Aviation Academy mes matome mūsų studentus kaip būsimus kolegas. "Mūsų" Airline Ready Pilot "koncepcijoje Jums bus suteiktas sąlyginis darbo pasiūlymas kaip" Junior "pagrindinis pareigūnas su" OSM Aviation "tuo metu, kai jus priimsite kaip OSM Aviation Academy studentą.


Viskas, ką jums reikia padaryti, yra išlaikyti jūsų sandorio pabaigą - visapusiškas atsidavimas ir sutelkti dėmesį į tai, kaip maksimaliai išnaudoti savo išsilavinimą ir tapti kvalifikuotu ir saugiu pilotu.


Kartu mes formuojame aviacijos ateitį.


AIRLINE READY PILOT

" OSM Aviation Academy kad mūsų studentai yra būsimi kolegos. Mūsų integruotos treniruočių programos duos jums beveik visą patirtį Airline Ready Pilot per 2 metus. Jau prasidedant skrydžio mokymui, jūs turėsite sąlyginį darbo pasiūlymą iš OSM Aviation. Tai leidžia jums sutelkti dėmesį, kur jis turėtų būti, tapdamas geriausiu pilotu, kurį galite būti. Žinodamas, kad jau kai pirmą kartą atsiduriate ant kilimo ir tūpimo tako, jūs greitai sekate bandomąją karjerą.

"OSM Aviation" dirba 5300 pilotų ir keleivių salono įgulos narių 18 šalių ir ateinančiais metais tęsis. Avialinijos, pvz., Norvegijos, Finnair, Turkish Airlines ir Thomas Cook, yra keletas oro linijų bendrovių, naudojančių bendrą OSM Aviation įgulos valdymo koncepciją. Baigę OSM Aviation Academy aukštosios ir į oro linijų orientuotą mokymo programas, būsite pageidaujama kandidatūra įdarbinti OSM Aviation.


Būdamas profesionalus pilotas, jūs turėtumėte kruopščiai vertinti, kaip laikinai dirbti, laikytis standartinių veiklos procedūrų (SOP) ir būti saugiam ir lanksčiam kasdienėje veikloje. Tai sudėtinga ir sudėtinga profesija, įkvepianti įstaigos požiūris, ir visa tai prasideda pradiniame mokyme.
" OSM Aviation Academy kad mūsų studentai yra būsimi kolegos. Tai reiškia, kad jums bus suteikta atsakomybė ir tikimasi imtis iniciatyvos visą savo mokymą. "Airline Ready Pilot" koncepcija užtikrina sąlyginį darbo pasiūlymą - jūsų darbas padės maksimaliai išnaudoti jūsų mokymą ir baigti, kaip kvalifikuotą ir saugų profesionalų pilotį.

Mūsų pasaulyje tinkamas požiūris reiškia viską. Turėti tinkamą mąstyseną ir būti nuolatiniu yra labai svarbu, kad jums pavyktų. Per visą mokymą mes padėsime jums įgyti reikiamų žinių ir įgyti reikiamų įgūdžių. Likusi dalis priklauso nuo jūsų ...

Vietos

Oslas

Address
Lysaker
1366 Oslas, Oslas, Norvegija