Ntec - National Tertiary Education Consortium

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į NTEC

Sveiki atvykę į Nacionalinės tretinio švietimo konsorciumas (NTEC). NTEC susideda iš keturių aukštojo teikėjų, kurie visi yra registruotų ir akredituotos Naujosios Zelandijos kvalifikacijų tarnyba (NZQA):

Concordia "Institute of Business (CIB) Nacionalinė technologijų institutas (NTI) Nacionalinis Švietimo institutas (NIE) Future gyvenimą NZ koledžas (FutureCOL)

NTEC yra sudaryta taip, visi per integruotą organizacijos mokyklos dirbti su bendrais direktorių pagal bendrą kokybės valdymo sistemą, laikytis bendrų vertybių ir veikti tomis pačiomis miesteliai įvairiose vietose, kur NTEC mokyklos įgyvendinti programas.

Studentai NTEC yra paruošti karjeros apskaitos, verslo, kompiuterių, kulinarija, konsultavimo, viešbučių, sveikatos priežiūros paslaugų ir mokytis darbo vietoje. Concordia Anglų akademija siūlo platų anglų programas, įskaitant bendruosius, verslo, mokslo, IELTS ir TESOL (mokytojų anglų į Pranešėjai Kitos kalbos) ir NTEC taip pat veikia trumpus svetingumo kursus.

Pagrindinis NTEC Campus yra Auckland CBD, ir mes taip pat turime miesteliai Christchurch, Tauranga, ir Hastings. Kiekvienas miesteliu yra įsikūręs miesto centre ir turi lengvą priėjimą prie viešojo transporto, bibliotekas, prekybos centrų ir maisto parduotuvėse.

NTEC yra už tai, kad draugiškas, rūpestingas, ir draugiška reputaciją, ir turi įvairių kultūrų darbuotojų, turinčių didelę patirtį švietimo tarptautinių studentų. Dėstytojai, konsultantai ir pagalbiniai darbuotojai mielai mentorių studentus ir teikti rekomendacijas, siekiant padėti jiems gauti maksimalią naudą iš savo tyrimą ir pasiekti visą savo potencialą.

Į NTEC mokyklos yra didelio našumo, geros kokybės švietimo paslaugų teikėjai, ir tai atsispindi jų NZQA (Naujosios Zelandijos kvalifikacijų tarnyba) išorinio vertinimo ir peržiūros ataskaitas. Trys iš mokyklų - "Concordia", Nacionalinis technologijų instituto ir ateities gyvenimą NZ kolegija - turi aukščiausią įmanomą reitingas viena kategorija, o tai reiškia, kad NZQA yra "labai tikras," savo ugdymo rezultatus.

Vizija, misija ir vertybės

Vietos

Oklandas

Address
HEAD OFFICE AND AUCKLAND CAMPUS,
Ntec Tower,
20 Hobson Street

911-312 Oklandas, Oklandas, Naujoji Zelandija

Hastingsas

Address
HASTINGS CAMPUS,
304-308 Ellison Road

4122 Hastingsas, Hauko įlanka, Naujoji Zelandija

Tauranga

Address
TAURANGA CAMPUS,
Durham Court,
146 Durham St

3110 Tauranga, Įlankos įlanka, Naujoji Zelandija

Kraistčerčas

Address
CHRISTCHURCH CAMPUS,
289 Tuam Street,
Christchurch Central

8011 Kraistčerčas, Kenterberis, Naujoji Zelandija