Nelson Marlborough Institute of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pagrindinis „NMIT“ pagrindinis puslapis iš „NMIT NZ“, „Vimeo“.

Nelson Marlborough Institute of Technology yra aukštos kokybės vyriausybei priklausantis aukštojo mokslo teikėjas, įsikūręs Naujosios Zelandijos Pietų salos viršuje.

Kia ora tatou

Daugiau nei 100 metų Nelson Marlborough Institute of Technology teikia aukštos kokybės aukštąjį išsilavinimą tokiems studentams, kaip jūs. Mūsų talentingi darbuotojai tarptautiniu mastu yra skirti tam, kad suteiktumėte realių įgūdžių ir pripažintą kvalifikaciją, kad galėtumėte pradėti jūsų vertą karjerą.

Aš žinau, kad ateitį rasite čia, NMIT.

Liam Sloan, generalinis direktoriusSponsored by Google Chromebooks Brooke Cagle / Unsplash

Mūsų istorija

Tā mātou kōrero tuku iho

Daugiau nei 110 metų NMIT teikia aukštąjį mokslą Pietų Afrikos dalyje. Mūsų kilmė yra Nelsono technikos mokykla, kuri 1905 m. Atidaroma Hardy gatvėje, Nelsone.

Atidaroma Nelsono technikos mokykla

Nelsono technikos mokykla (NMIT pirmtakas) buvo įkurta 1904 m., O pastatą suprojektavo Stead Ellis, apmokytas architektas ir Nelsono švietimo tarybos sekretorius. Duris atidarė 1905 m., Iš pradžių siūlydami virimo, inžinerijos, medžio, prekybos, amatų, sekretoriato ir santechnikos užsiėmimus. Žemę, ant kurios stovi pastatas, padovanojo Nelsono miesto taryba, o statyboms vadovavo Johnas Scottas Jnr, kainavęs 1124 £. 1930 m. Technikos mokykla buvo sujungta su Nelsono kolegija, joje buvo siūloma daug neakivaizdinių pomėgių klasių ir keletas profesinių kursų. Nelsono politechnikumas oficialiai tapo techniniu institutu 1971 m.

Parama pagrindinėms regiono pramonės šakoms

Nuo pat pradžių buvo manoma, kad instituto ateitis priklauso nuo pagrindinių regiono pramonės šakų. Bėgant metams naujų programų atsirado ir nebeliko, tačiau mūsų dėmesys visada išliko mokymo teikimas pagrindinėms vietinėms pramonės šakoms ir paslaugoms palaikyti.

Pratęsimo laikas

Dešimtajame ir devintajame dešimtmečiuose Nelsono politechnika išplėtė veiklą Tasmane ir Marlboro mieste. 1985 m. Nelsono politechnikumas ir Blenheimo miesto taryba iš vietinio sodininko Ralpho Ballingerio išnuomojo žemę Budge gatvėje, Blenheime, o kitais metais buvo atidarytas 300 000 USD vertės „Ballinger“ sodininkystės centras. Vėliau tai tapo Marlboro miestelio miestu, kuris plėtėsi 1990 m. – 2000 m. Pradžioje, kuriant naujas programas tokiose srityse kaip vynuogininkystė ir vynas bei aviacijos inžinerija. Nelsono politechnikumas taip pat atidarė naujus miestelius Ričmonde (1988 m.) Ir Motuekoje (1989 m.). 1992 m. Pirmą kartą pradėjome siūlyti išsilavinimą iki laipsnio, įvedę komercijos bakalaurą. 1995 m. Ričmondo miestelis buvo perkeltas iš Solsberio kelio į naują 4,5 ha teritoriją Žemutinėje Karalienės gatvėje vykdant sodininkystės, miškininkystės ir kitas pagrindines pramonės sritis. Motueka miestelis uždarytas 1993 m., Kai kurios programos buvo perkeltos į Richmondą ar Nelsoną.

Nelsono politechnikumas tampa Nelson Marlborough Institute of Technology

2000 m. Pakeitėme pavadinimą iš Nelsono politechnikos į Nelson Marlborough Institute of Technology , kad geriau atspindėtume platesnį mūsų regionų dėmesį. 2006 m. Pabaigoje visos programos, vykdomos Ričmondo miestelyje, buvo perkeltos atgal į Nelsoną, o Ričmondo miestelis buvo išnuomotas kitam mokymo paslaugų teikėjui „Skills Update“, kuris toliau vykdė mokymo programas iš šios svetainės.

Tarptautinis ugdymas

Nuo dešimtojo dešimtmečio vidurio pritraukėme nemažai tarptautinių studentų. Mes taip pat užmezgėme partnerystę jūroje su daugeliu institucijų Amerikoje, Brazilijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Japonijoje, Meksikoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Ispanijoje ir Švedijoje.

NMIT Šiandien

Šiandien aukštojo mokslo studijos tęsiamos „Top of the South“ srityje. Esame didžiausias Nelsono-Marlboro regiono švietimo ir mokymo teikėjas, svariai prisidedantys prie regiono ekonomikos. Mes siūlome daugiau nei 100 kvalifikacijų nuo pažymėjimo iki magistro lygio ir sukūrėme specializaciją tokiose srityse kaip akvakultūra, jūra / jūrininkystė, vynuogininkystė

Nepaprastas NMIT

120896_NMIT-Strategy2.png

Mūsų strateginiai tikslai

Išsiskiria išsilavinimu

NMIT viršija savo svorį.

Tarptautiniu mastu pripažinome, kad esame išsiskiriantys iš Naujosios Zelandijos aukštojo mokslo tinklo; NZQA 1 kategorijos paslaugų teikėjas 25% technologijos ir politechnikos institutų kursų ir kvalifikacijos kėlimo procentų - pozicija, kuria mes didžiuojamės.

Mes padedame žmonėms pereiti nuo vieno kvalifikacijos lygio prie kito, pašalindami kliūtis, kurios gali jiems kliudyti. Čia besimokantiesiems sekasi gerai, nes pagrindinis dėmesys skiriamas „visų pasiekimams“.

Žinodami, kad tobulumas yra kelionė, mes aktyviai klausomės, kad NMIT patirtis būtų geresnė.

Išskirtinės profesinės galimybės

Durys atviros NMIT absolventams.

Prisidėdami pramonės atstovų ir pirštu žiūrėdami į visuotinį pulsą, mūsų nušlifuotos programos moko to, ko reikia žmonėms, kad jie gerai atliktų savo pasirinktą pašaukimą. Darbdaviai nori, kad mūsų besimokantieji įdarbintų, nes, baigę kvalifikaciją, yra pasirengę darbui.

Esame veiksmingi ir veržlūs, eidami į priekį, norėdami sustiprinti savo programų sritis, išdidžiai dėvėdami daugelio sektorių etiketę „pasirinktas paslaugų teikėjas“.

Visų pirma, turėdami didelę galimybę įsidarbinti baigę studijas, žmonės nori mūsų pramonės remiamų specializacijų, tokių kaip akvakultūra, jūrų pramonė, aviacijos inžinerija, konservavimas, vynuogininkystė ir vyno gamyba.

Motyvuotos ir sumanios komandos

NMIT yra nuostabi vieta darbui.

Geriausi žmonės pasirenka darbą NMIT; vadovai, sumanūs ir motyvuoti ieškoti galimybių ir spręsti problemas; žmonių, į kuriuos investuojame ir kurių sėkmė yra garsi.

Mūsų unikalus įdarbinimo procesas apima žmones iš viso universiteto, įskaitant besimokančius, padedančius suburti išminties kupinų dėstytojų komandą, kuri šiuolaikinėse darbo vietose pristato informuotas programas.

Esame įtraukūs ir lankstūs, gyvendami savo „Manaakitanga“ ir „Pono“ vertybėmis.

Aktyvus bendradarbiavimas

NMIT visada yra aktyvus komandos žaidėjas.

Žinios padeda mums išlikti aktualiems to, ko ieško mokyklos baigėjai ir ko reikia darbo vietoje. Suprasdami mūsų siekį paruošti pasaulio ir darbui pasirengusius absolventus, kiti noriai bendradarbiauja su mumis tobulindami savo programas ir įtraukdami mus į regionines iniciatyvas.

Mes bendradarbiaujame su kitais technikos institutais ir politechnikumais, dėstydami kai kurias jų programas ir dalydamiesi žiniomis bei ištekliais. Taip pat turime tvirtus ryšius su NZQA ir TEC, nes dirbame kartu siekdami įsitikinti, kad besimokantiesiems yra geriausia.

Finansinis pasirengimas

NMIT yra kvalifikuotas finansų vadovas.

Būdami finansiškai tinkami, turime lemiamos reikšmės mūsų, kaip darbdavio, reputacijai, patrauklumui ir galimybei investuoti į savo žmones, infrastruktūrą, miestelius, mokslinius tyrimus ir plėtrą.

NMIT finansinė kelionė yra skaidri - nuo tvirto biudžeto nustatymo iki reguliaraus peržiūros ir pakartotinių prognozių ištisus metus. Turėdami galingus duomenis po ranka, mūsų padaliniai yra atsakingi už teisingų sprendimų priėmimą, savo finansų sekimą ir matymą, kaip jie patenka į bendrą vaizdą.

Mes tikimės išplėsti esamus pajamų srautus ir įtraukti naujus. Vienas pagrindinių mūsų darbų yra „Capital Asset Management“ (CAM) planas, kuriame nagrinėjama, kaip geriau panaudoti savo žemę ateityje investuojant.

Pasiruošimas ateičiai

NMIT yra gerai pasirengusi ir šiandien, ir rytoj.

Mes suprantame, kas gali būti būsimas besimokantysis ir ko jam gali prireikti. Todėl mes puikiai aprūpinti šiuolaikinėmis technologijomis, aprėpiančiomis skaitmenines priemones, kurios yra lanksčios ir naudingos žmonių darbui ir gyvenimo būdui.

Kapitalo turto valdymo (CAM) planas padeda mums geriau suprasti savo fizinę erdvę - kaip mūsų nekilnojamasis turtas yra naudojamas dabar ir kas jį naudoja, ir kaip mūsų daugiafunkciniai įrenginiai turėtų būti naudojami ateityje. Tai yra mūsų Nelsono ir Marlboro miestelio gairių pagrindas, todėl galime pateikti geriausius dalykus besimokantiesiems ir mums, tuo pačiu veiksmingai sujungdami mus su miestu.

Vietos

Nelsonas

Address
Hardy Street,322
7010 Nelsonas, Nelsonas, Naujoji Zelandija

Ričmondas

Address
390 Lower Queen Street
7020 Ričmondas, Tasmanas, Naujoji Zelandija

Blenheimas

Address
85 Budge Street
7240 Blenheimas, Marlboro mieste, Naujoji Zelandija